Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Pozerala som pozerala, ale k tomu sa nemôžem vyjadriť, ani dať súhlas. Síce na zábere to nič nezmení, ale už je to iné. Jednoducho fotoalbum. Ale tu sú to zázraky. Veď keď taká romantická duša ako ja vidí tie Andrejove zábery tak sú ďalšie slová úplne zbytočné. Ani Wilmuška už dlho nič neponúkla. A tie motýle od Manuála. No jednoducho krásne, krásne. Samozrejme, všetci prispievatelia sú jednoducho najmilší, že si dajú tú námahu, aby sme ani my o to krásne neprišli.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová
Pozerala som pozerala, ale k tomu sa nemôžem vyjadriť, ani dať súhlas. Síce na zábere to nič nezmení, ale už je to iné. Jednoducho fotoalbum. Ale tu sú to zázraky. Veď keď taká romantická duša ako ja vidí tie Andrejove zábery tak sú ďalšie slová úplne zbytočné. Ani Wilmuška už dlho nič neponúkla. A tie motýle od Manuála. No jednoducho krásne, krásne. Samozrejme, všetci prispievatelia sú jednoducho najmilší, že si dajú tú námahu, aby sme ani my o to krásne neprišli.
Néééni inšpirácia, prípadne pri jednom úchvatnom možnom zábere som nechala foťák doma.Aspoň popis možného záberu: šla som s dcérkou do obchodu a tá zbadala motýlika. Nechali sme ho sadnúť a tá malá potvorka pózovala o dušu. Mama netýkavka (to akože ja):p pomaličky podobrala motýlika prstom a ten ako by to bolo to najbežnejšie na svete- nechal sa pomaličky posadiť na moje rameno. Mala som krásnu živú brošňu z vidlochvosta len ten foťák bol doma .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No tak to by bol úžasný záber. Možno na budúce.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Mladý (synátor) sa mi už chechoce, že s foťákom budem chodiť pomaly už všade aj na WC. Ale čo z toho, keď som ho nemala u seba v tom správnom okamihu
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ďalšie kukuk cez objektív
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:25
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Bez súhlasu autora, ale keďže je to môj syn tak prikladám:
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:25
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

vďaka Wilma za nové príspevky, aksamietnice-fajerušky mám veľmi rada a mne dokonca aj voňajú, hoci väčšine smrdia. A dnes som narátala 5 "metalizovaných" chrobákov v jednom srdiečku mäty, na celom záhone ich bolo neúrekom. Na šuťáku vykrikujem" chcem byť babkááá a deťom doma: chcem digi foťák, chcem digi foťák
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Chválim synátora, farby vybral unikátne. Tiež zbožňujem aksamietnice, či už sú žlté, žíhané, oranžové. Veľmi príjemný pohľad.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ale ta aksamietnica je mojáááááá
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ale prosím Ťa, toto mi nerob, lebo budeme 2 takto vyzerať. Ja som citlivá. Keď si tie aksamietnice nemala podpísané, ale veď som ich aj tak chválila. Čo je pekné, tak je pekné.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:30
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

No budem o tom uvažovať a pokúsim sa nedávať svoje pocity až tak najavo
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kľudne si dávaj najavo. Máš vopred odpustené. Aspoň čo sa mňa týka. Aj voľajáke zábery môžeš prilepiť. Ale radšej si ich podpíš.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

............................
Naposledy upravil andrej_rv : 10.11.07 at 23:35
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Oh Andrej, naozaj mi spadla sánka od úžasu. Hlboká poklona pred tvojím umením. Prezraď ako vieš názvy? Keď som ešte v máji zakladala túto tému, vo sne ma nenapadlo, že nám všetkým prinesie toľko krásy a potešenia. Ešte raz vďaka za tvoje úžasné príspevky.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

kukučka
Prezraď ako vieš názvy?
Čosi si pamätám ešte z "ranej mladosti" . A zbytok ...všetko je predsa na nete .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ty sa tu vyčleňuješ? Čo to je ranná mladosť, keď máme 17?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová
Ty sa tu vyčleňuješ? Čo to je ranná mladosť, keď máme 17?
No a poniektoré už viac krát za sebou (myslím tých 17).
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

A inak mám sa ešte čo učiť od ANDREJA čo sa týka fotiek.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Len či by chcel aj 17-nástky naučiť?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

No neviem, neviem, či sa nezľakne keď sleduje, akých strešteností sú poraďácke 17-nástky schopné.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať