Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Tak ako povedal Orim, stretlo sa nás trošku menej ako sme plánovali, ale o to bola väčšia sranda. Chcem poďakovať všetkým, ktorí si našli čas a prišli.
Podľa toho ako pribúdajú príspevky, je vidieť že by sa nás v budúcnosti mohlo stretnúť v celku dosť. Teraz je to v rámci dovoleniek trochu hektické a málokto si nájde chviľku, aby sa odtrhol od svojej rodiny. Takže ďaľšie stretko by mohlo byť až tak začiatkom budúceho mesiaca. Teším sa na všetkých a aj na tých, ktorých ešte nepoznám.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Ahojte všetci. Začal nám nový mesiac a tak sa znova pýtam, čo tak nejaké stretko? Alebo ste ešte všetci na dovolenkách? Počasie sa nám už z tých horúčav trochu zmenilo a tak by prišlo celkom vhod nejaké príjemné posedenie (prípadne aj športové - však Somij) v príjemnej spoločnosti poraďákov.
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Ahoj, Jozef, ja som za, minule mi to, žiaľ, akosi nevyšlo (nepredvídateľné okolnosti), ale už sa teda teším na to ďalšie; môžem hocikedy (aspoň dúfam), okrem termínu 18.-26.08.2006, to si ideme dovoľovať.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Čo tak 5.9.2006 - utorok, idem na školenie /možno viacerí/ a po skončení by dobre padla taká kávička s poraďákmi.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Jozef I
Ahojte všetci. Začal nám nový mesiac a tak sa znova pýtam, čo tak nejaké stretko? Alebo ste ešte všetci na dovolenkách? Počasie sa nám už z tých horúčav trochu zmenilo a tak by prišlo celkom vhod nejaké príjemné posedenie (prípadne aj športové - však Somij) v príjemnej spoločnosti poraďákov.
Hm, športové ešte nie. Iba ak by si si chcel zašportovať s fúrikmi.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Zdeni
Čo tak 5.9.2006 - utorok, idem na školenie /možno viacerí/ a po skončení by dobre padla taká kávička s poraďákmi.

Ak budeš mať program, hoď sem orientačne čas.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
haló, haló ..... čo tak stretko 18.8. v Tn ?
Kto sa pridá?
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Zdeni
Čo tak 5.9.2006 - utorok, idem na školenie /možno viacerí/ a po skončení by dobre padla taká kávička s poraďákmi.
Na aké školenie ideš? Toto je veľmi dobrý nápad.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
dadika
haló, haló ..... čo tak stretko 18.8. v Tn ?
Kto sa pridá?
Ja by som sa hádam aj pridal a čo ostatní? Dovolenkujete ešte?
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Jozef I
Ja by som sa hádam aj pridal a čo ostatní? Dovolenkujete ešte?
Ja zatiaľ môžem. Nenapísal si mi o tom školení.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
JanaSys
Ja zatiaľ môžem. Nenapísal si mi o tom školení.
Ja osobne nič o školení neviem, ale stretko môže byť potom druhé aj 5.9. K tomu školeniu by sa mal/a vyjadriť ZDENI.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Jozef I
Ja osobne nič o školení neviem, ale stretko môže byť potom druhé aj 5.9. K tomu školeniu by sa mal/a vyjadriť ZDENI.
Sorry, už mám v tých nickoch hokej.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Ahojte, už som tu. Ospravedlňujem sa, že som nereagovala hneď, ale mám toľko roboty, že neviem, čo skôr. Takže 5.9.2006 je školenie - zmeny v soc. poistení - somij . Pozrite v term. školení. Takže, keď to skončí, vraj okolo 13.00 hod. tak by sme mohli dať stretko , no nie? Tak kto by mohol ?
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Jozef I
Ja osobne nič o školení neviem, ale stretko môže byť potom druhé aj 5.9. K tomu školeniu by sa mal/a vyjadriť ZDENI.
Ináč, Zdenko ja som Zdenka, takže mala.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ja môžem až po 20.8.2006. Som na dovolenke v Chorvátsku a 20.8.2006 sa vraciame domov.

Potom mi je to zatiaľ jedno.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Orim
Ja môžem až po 20.8.2006. Som na dovolenke v Chorvátsku a 20.8.2006 sa vraciame domov.

Potom mi je to zatiaľ jedno.
Takže,keď ti to je jedno, tak to berieme ako, že ideš!
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

nie je to tak isté na 100%. Ak by bolo v tej istej dobe stretko v Piešťanoch a bolo by viac ludí zvažoval by som ale ten dátum 5.9 prečo nie.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Zdeni
Ahojte, už som tu. Ospravedlňujem sa, že som nereagovala hneď, ale mám toľko roboty, že neviem, čo skôr. Takže 5.9.2006 je školenie - zmeny v soc. poistení - somij . Pozrite v term. školení. Takže, keď to skončí, vraj okolo 13.00 hod. tak by sme mohli dať stretko , no nie? Tak kto by mohol ?
Na školenie k mzdám nepôjdem, ale mohla by som na tú jednu prísť. Pôjdeme sa potom aj najesť? Na tom školení budete mať asi obed, tak nech viem, či sa mám najesť predtým.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
JanaSys
Na školenie k mzdám nepôjdem, ale mohla by som na tú jednu prísť. Pôjdeme sa potom aj najesť? Na tom školení budete mať asi obed, tak nech viem, či sa mám najesť predtým.

JanaSys....september ďaleko teraz sa tu rozprávame o 18.8. - to je budúci týždeň.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

dadika
JanaSys....september ďaleko teraz sa tu rozprávame o 18.8. - to je budúci týždeň.
Jasne, to platí. My už len plánujeme aj ďalšie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať