Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tak pridám aj ja moje pocity. Som veľmi rada, že som sa aj osobne spoznala s Euláliou, azuz, GabiZ aj nečlenmi porady, ktorí si urobili čas a prišli. Ostatných prítomných som už poznala. Orim sprejazdni ten Trenčín a ja sľubujem, že meškať nebudem. Ja tiež dúfam, že sa stretneme aj v budúcnosti a verím, že atmosféra na stretkách poraďákov bude vždy srdečná.:p
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Elena Navrátilová
Tak pridám aj ja moje pocity. Som veľmi rada, že som sa aj osobne spoznala s Euláliou, azuz, GabiZ aj nečlenmi porady, ktorí si urobili čas a prišli. Ostatných prítomných som už poznala. Orim sprejazdni ten Trenčín a ja sľubujem, že meškať nebudem. Ja tiež dúfam, že sa stretneme aj v budúcnosti a verím, že atmosféra na stretkách poraďákov bude vždy srdečná.:p
Azuz si už hádam poznala predtým.
To sprejazdnenie by som brala aj ja.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

somij
Azuz si už hádam poznala predtým.
To sprejazdnenie by som brala aj ja.
Nie, nepoznala. Ale som rada, že som spoznala ďalšiu príjemnú sympatickú poraďáčku.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja som si až teraz všimla, že bolo stretko TN. Ale nebola by som prišla, lebo ma pritlačili rodinné problémy, ale dúfam na budúce dofrčím. No vidím, že moja adoptívna sestra AZUZ ma tam zastupovala.
Zuzi, dúfam, že si reprezentovala našu rodinu!!!!!
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

účtovník 007
Ja som si až teraz všimla, že bolo stretko TN. Ale nebola by som prišla, lebo ma pritlačili rodinné problémy, ale dúfam na budúce dofrčím. No vidím, že moja adoptívna sestra AZUZ ma tam zastupovala.
Zuzi, dúfam, že si reprezentovala našu rodinu!!!!!
Že váhaš, veď je vždy reprezentujem (keďže nemôžem nikde chýbať)!!!!
A neuveríš - okrem toho, že som sa chovala slušne , som posledná prišla a prvá odišla.
Kedy bude ďalšie stretko????? Začínam mať absťák .
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Elena Navrátilová
Nie, nepoznala. Ale som rada, že som spoznala ďalšiu príjemnú sympatickú poraďáčku.
Tak to si iná osoba, ako som si myslela. Teraz ale neviem, ako sa volá tá čo som si myslela, že si ty.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Orimko, dobre si to napísal, to ubytovanie dopadlo super , ani sme skoro nestihli spat, čo sme "kvakali" do rana . Stretko bolo super, určite si dáme repete.
0 0
Lenuška Lenuška

Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

azuz
Že váhaš, veď je vždy reprezentujem (keďže nemôžem nikde chýbať)!!!!
A neuveríš - okrem toho, že som sa chovala slušne , som posledná prišla a prvá odišla.
Kedy bude ďalšie stretko????? Začínam mať absťák .
NOOOO, neverííííííím.....
Niečo mi ušlo?, ale nabudúce prídem, polepším sa
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Lenuška
NOOOO, neverííííííím.....
Niečo mi ušlo?, ale nabudúce prídem, polepším sa
No to dúfam! Akosi tie stretká flákaš:p .
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
somij
Tak to si iná osoba, ako som si myslela. Teraz ale neviem, ako sa volá tá čo som si myslela, že si ty.
Janka, ja som si Elenku Navrátilovú tiež pomýlila a na šuťáku som sa s ňou rozprávala a rozprávala a ona vôbec nevedela o čom hovorím. Bola milá, lebo mi chvíľu trvalo, kým som prišla na to, že Elenka Navrátilová nie je Elenka Kubíčková. S tou si si ju pomýlila aj Ty. Hehehe Pozdravujem obidve Elenky.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Keďže sa blíži koniec roka a niektorí sme sa dlho nevideli navrhujem stretko niekedy, povedzme možno medzi sviatkami, alebo pred nimi, alebo po nich.

Termín navrhujem okolo mája, alebo októbra na budúci rok.
Rád by som sa tohoto stretka zúčastnil. Dúfam, že sa nehlásim pozde.




Samozrejme v TN na plavárni.

Ostatné upresnenia nechávam na vás.
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Budíčéééék!!!!
Orim, nedes ma, že na budúci rok. Veď som práve chcela navrhnúť budúci týždeň (tento nemôžem ). S ostatným súhlasím. Kto sa pridá?
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

GabiZ, bude aj sľúbena frndžalica?
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

azuz
GabiZ, bude aj sľúbena frndžalica?
Zuzanka, naozaj to máš dobre zafixované , až som sa na minulom stretku červenala , ak prídem, určite bude, len aby vyhovovala všetkým.
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

GabiZ
Zuzanka, naozaj to máš dobre zafixované , až som sa na minulom stretku červenala , ak prídem, určite bude, len aby vyhovovala všetkým.
No ale teraz ma napadlo . Na plavárni by sa asi nepotešili, keby sme si "ulievali" vlastné. A vonku na schodíkoch je už dosť veľká zima . No čo už, počkáme na leto. To sa na tých schodíkoch bude dať vydržať:p :p :p. Súhlasíš? A ostatní tiež?
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

azuz
No ale teraz ma napadlo . Na plavárni by sa asi nepotešili, keby sme si "ulievali" vlastné. A vonku na schodíkoch je už dosť veľká zima . No čo už, počkáme na leto. To sa na tých schodíkoch bude dať vydržať:p :p :p. Súhlasíš? A ostatní tiež?
Veď by sme si ulevali tak, aby nás nevideli Ale potom by boli prekvapení, keby sme odchádzali "mierne veselí", z čoho asi? Ja sa prispôsobím, ako povedia ostatní. Každopádne nie je problém doniesť, ale nezabudnúť To je moja slabosť
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Zuzi tak už si to vyprovokovala, tak daj presný dátum a čas nech sa vieme zariadiť.
GabiZ - s tou frndžalicou si nerob problém... môžeme to skôr nechať na nejaké veľké stretko, kde sa bude spať...teda ak pôjdeš
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Jozef I
Zuzi tak už si to vyprovokovala, tak daj presný dátum a čas nech sa vieme zariadiť.
Navrhujem 24.11.2006 o 16,00 hod. na krytej plavárni. Vyhovuje?
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Mne je to zatiaľ jedno kedy


Nechcel som vás vydesiť ale prebudiť.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jozef I
GabiZ - ... môžeme to skôr nechať na nejaké veľké stretko, kde sa bude spať...teda ak pôjdeš
Sak aj my ostatní sme veľké stretko,nie? Aj my chceme okoštovať a nie spať!!!! . A čo tak stretko u Jozefa I? Co vy nato Azuz, Somij, Orim, Dadika(ta nemôže slopať, bo by vypila za dvoch ),Leňuška, GabiZ..... Jozef I by sa určite potešil. Že Zdeno, potešila by ťa naša návšteva a frndžalica GabiZ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať