Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ja keď som išiel na prvé stretko poraďákov myslel som, že tam budú väčšinou predsedovia SVB, ako je JozefI napríklad. Ale zapadol som medzi ekonómov (účtovníkov). Takže toto bude to isté ako stretko s vami ale budú prevládať predsedovia SVB aspoň predpokladám. Čiže bude "spoločensko pracovné". Bude spoločenské ale kecať sa bude aj o skúsenostiach, problémoch s SVB ale budú sa preberať aj iné veci.
Ale v pohode prídte aj vy ostatní čo chodíte na stretká. Preto problematika ktorú riešite ja blízka aj v SVB a je to poraďácke stretko.

Ešte by som dodal jednu vec predsedovia SVB ktorí sú tu sú tiež poraďáci.

Neviem ako sa táto téma dostala sem, keď stretko predsedov SVB riešime na stránke SVB

Už viem podíval som sa písal som kedy mám obsadené termíny strekami a že nie je ešte určený dátum stretka predsedov SVB. - keď sa rozhodovalo kedy sa spraví stretko.
Naposledy upravil Orim : 17.10.06 at 19:41
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

dadika
tak, tak, súhlasím plne s tebou azuz.
A myslím, že táto téma je venovaná stretnutiu poraďákov a nie predsedov SVB, tak prosím nemiešajme spolu tieto veci.
Dalo nám dosť práce a hlavne Jozefovi I, aby sa takét niečo vôbec usporiadalo. Tak ostaňme prosím pri tom, čo sme začali.
Ďakujem za pochopenie a teším sa na najbližšie stretnutie
Inak ale nedá mi, predsedovia SVB môžu byť vôbec poraďákmi? Ja neviem ale toto som teda nikde nečítala kto môže alebo nemôže byť členom porady. Takže ak som niečo prehliadla budem vďačná za nápovedu.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Elena Navrátilová
Inak ale nedá mi, predsedovia SVB môžu byť vôbec poraďákmi? Ja neviem ale toto som teda nikde nečítala kto môže alebo nemôže byť členom porady. Takže ak som niečo prehliadla budem vďačná za nápovedu.
môžu-nič také som nenapísala, ale prečo sa chcete teda oddelovať, to nechápem. A už len ten názov stretnutie predsedov-to ma prekvapilo v tejto téme. Je to stretko "všetkých poraďákov" bez rozdielu či sú účtovníci, alebo sú z iného konca republiky.
Prečo to nenecháme v starých koľajoch, myslím že sa to rozbehlo celkom fajn. Jednoducho si zadefinujme stretko tak ako to býva zvykom a neoddeľujme predsedov a nepredsedov
Nič v zlom. Ak som týmto niekoho urazila, ospravedlňujem sa, vyjadrila som len svoj názor
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja tiež len svoj názor. O tom kto sa oddeľuje je asi vyššie uvedený príspevok. Myslím, že do témy pre SVB to bolo dané hlavne preto, že to má byť viac menej pracovné. Ohľadom obnovy panelových domov a tak. Vítaní sú samozrejme všetci, ja tiež rada spoznám aj osobne virtuálne komunikujúcich. A dokonca veeeeľmi.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Elena Navrátilová
Myslím, že do témy pre SVB to bolo dané hlavne preto, že to má byť viac menej pracovné.
ale toto nie je tá téma, toto je úplne iná
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Už som vysvetlil, že ako sa to sem dostalo.

Bol som na niekoľkých stretkách a všetky boli "pracovné" ak sa to dá vydedukovať z toho, že sa tam hovorilo aj o práci.
Zistil som, že na porade je dosť účtovníkov, ktorí účtujú pre SVB (možno aj spravujú SVB - záleží na zmluve). Niektorí z nich pri tom robia aj predsedov SVB. Ale to je jedno, pokiaľ ste to pochopili tak, že sa tu chcú stretnúť len predsedovia SVB bolo to asi špatne interpretované.
Hlavný problém, ktorý majú predsedovia SVB sú peniaze. K tým majú blízko účtovníci. Samozrejme že sú ešte aj iné problémy, ale keby bolo dosť peňazí tak by boli veľmi ľahko eliminovateľné ale to je všade.

Takže ste vítaní všetci ktorí budú dňa 27.10.2006 o 14:30 a neskoršie (podľa toho ako budete môcť dojsť) na krytej plavárni v Trenčíne.

Je to bez ohľadu na zamestnanie.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

dadika
ale toto nie je tá téma, toto je úplne iná
Ale jedná sa o stretko členov porady, takže ak niekto nezvykne do témy SVB, aby vedel, že sa niečo také aj koná.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Mám v Trenčíne školenie 28.29.X. je možné ,že urobím na Vás prepad,teda ,ak sa stretnete v tom termíne.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Mám v Trenčíne školenie 28.29.X. je možné ,že urobím na Vás prepad,teda ,ak sa stretnete v tom termíne.
Super Majka sa teším. Tel. kontakt ešte máš? Keby náhodou.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Elena Navrátilová
Super Majka sa teším. Tel. kontakt ešte máš? Keby náhodou.
Podľa súčasnej situácie sa stretneme určite.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová
Super Majka sa teším. Tel. kontakt ešte máš? Keby náhodou.
Elenka, skusim aj ja prist, len v pripade nudze budem asi potrebovat navigaciu
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

camelfly
Elenka, skusim aj ja prist, len v pripade nudze budem asi potrebovat navigaciu
Chceš telefónne číslo? Cez ss-ku, dobre?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová
Chceš telefónne číslo? Cez ss-ku, dobre?
to by bolo super, ja poslem moje cez ss
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dúfam,že mi do toho nič nepríde.Teším sa.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ostatní poraďáci neprídete??????? z TN a okolia

Napríklad: účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR, Bef, Bea, Pebulinka, GabiZ, Marta.F a ďalší ktorých som tu nemenoval ( mám sklerózu a nemôžem si spomenúť

Jozef I mi písal, že nepríde niečo už má v tomto termíne.
Naposledy upravil Orim : 24.10.06 at 11:04
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Orim
Ostatní poraďáci neprídete??????? z TN a okolia

Napríklad: účtovník 007, azuz, Lenuška, Jozef I, Orim, Braňo, somij, Katarína STR, Bef, Bea, Pebulinka, GabiZ, Marta.F a ďalší ktorých som tu nemenoval ( mám sklerózu a nemôžem si spomenúť

Jozef I mi písal, že nepríde niečo už má v tomto termíne.
Ja asi nie, lebo v piatok cestujem preč na celý víkend. Ak by mi cesta nevyšla, tak sa s radosťou zastavím.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Ja možno prídem, ale ešte to nie je isté.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Stretko máme úspešne za sebou.

Ako to prebiehalo? Bol som prvý a čakal na ďalších. Asi po necelej štvrťhodinke prišla GabiZ + 1 (ich predseda), po ďalšej štvrťhodinke (chvílku po 15 ) "stratené dcéry" (Elena Navrátilová a Slavica + 1 predseda, keď videl, že sme tam už viacerí povedal, že zbytočne čakal dolu na Slavku a Elenu a že už mohol s nami sedieť). To sme už s GabiZ mali debatu v plnom prúde. Potom dorazila Evka z Piešťan. Za ňou azuz a nakoniec trochu maródna Jana z DC (ešte sa nezaregistrovala). Väčšinou sa hovorilo "pracovne". (Niektorí čo tu ešte neboli, boli prekvapení, že je vidieť z reštiky do bazéna - je umiestená nad bazénom.)
Prvá nás opustila azuz, potom Evka, pochvíli GabiZ so "svojim" predsedom.
Pôvodný návrat Eleny domov šiel do stratena, ani sa nedivím, keď som počul tie ponuky ako ju Slavica ubytuje. (Tiež by som neodolal )

Čo k tomu dodať stretneme sa aj na budúce, ale nielen predsedovia.
Naposledy upravil Orim : 28.10.06 at 01:44 Dôvod: doplnenie
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Orim, pekne si to popísal. Musím priznať, že som bola veľmi milo prekvapená všetkými zúčastnenými, bolo to moje prvé stretko a už teraz ľutujem, že som sa nezúčastnila aj tých predošlých. Ale dúfam, že tie budúce už neprepasiem. Musím len dodať, že náš predseda prišiel tak povediac zo zvedavosti, lebo stále nevedel, čo to tá porada je. Napriek tomu bol tiež veľmi spokojný a cítil sa medzi nami dobre, hoci to nepovedal. Som rada, že som sa s vami poznala osobne, dúfam, že poznanie ostatných sa v budúcnosti rozšíri. Fantastickí ľudia na porade sú aj v skutočnosti veľmi fajn. A čo sa týka problematiky SVB, zistila som, že sa mám ešte veľa učiť. Už sa vopred teším na ďalšie stretko aj s ostatnými poraďákmi.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Mirko, vidno, že si svedomitý, podal si presné hlásenie. Na doplnenie: ten prvý čudujúci sa som bola ja, lebo aj keď som v Trenčíne strávila detstvo a mladosť, krytú plaváreň som videla po prvý krát:p Ale bolo fajn, aj keď som nemohla byť dlhšie. A moje tušenie, čo sa týka spiatočnej cesty bolo správne. Nechcela som ísť potme domov, nakoniec som predsa len išla a v šoku som na pol ceste brzdila, pretože na diaľnici vidieť pred sebou auto v protismere je asi šok aj za dňa, nieto ešte večer. Našťastie, bol len na príjazdovej ceste, tak všetko dobre dopadlo, ale nebolo mi všetko jedno.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať