Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Jozef I Pozri príspevok
Janka , skoro by sme na teba zabudli !!!
Vďaka, vďaka, vďaka - že si si na mňa spomenul.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Orim, prilepím Ti sem tie fotky, nechce sa mi hľadať inú tému. Je to Kálnica, koniec chatovej oblasti. Urob si výlet, stojí to za to.
kalnica 036.jpg  
kalnica 037.jpg  
kalnica 035.jpg  
kalnica 038.jpg  
kalnica 039.jpg  

kalnica 041.jpg  
kalnica 042.jpg  
kalnica 043.jpg  
kalnica 045.jpg  
1/1
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
Ahojte, ja sa všetkým ospravedlnujem, ale časovo mi to nevyšlo, dnes som bola v BA a akosi som sa tam zamotala...
je mi ľúto, že som to nestihla...
inak ako bolo?
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Milá linko, nemôžem hovoriť za ostatných, ale mne sa páčilo. Stretla som pár zaujímavých ľudí a znova som zistila, aký je svet malý. Pýtala som sa na Teba, mrzí ma, že si nemohla doraziť. Dúfam, že niekedy nabudúce. Je dobré stretnúť ľudí s rovnakou alebo aspoň s podobnou krvnou skupinou.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Prihlásili sa:
JA = petovsan
Ja1 = účtovník 007
Ja2 = Jozef I
Ja3 = azuz
Ja4 = vranova.........1x
Ja5 = erzet.............1x
Ja6 = garter
Ja7 = Lenuška
Ja8 = inuš..............1x
Ja9 = Braňo
Ja10 = Janka Motyčková
Ja11 = linko1.......................1x
Ja12 = posila od linko1..........1x
JA13 = LubicaN ??? (necháme sa prekvapiť)
Ja14 = Orim
Ja15 = bendo...............1x (ak príde)
Ja16 = GabiZ
janomila dúfala že to pôjde aj s deťmi

Zúčastnili sa:
Ja1 = účtovník 007
Ja2 = Jozef I
Ja3 = azuz
Ja4 = vranova
Ja5 = erzet.+1
Ja6 = garter
Ja7 = Lenuška
Ja8 = inuš
Ja9 = Braňo
Ja10 = Janka Motyčková
Ja14 = Orim
Ja16 = GabiZ
janomila ale prišla s bodygardom

Čo k tomu dodať? Niektorí prišli pozdejšie napríklad ja ale aj janomila, účtovník 007 a garter. Pritom niektorí prišli, keď už iní odišli. Bohužiaľ niektorým sa to nepodarilo vôbec. Nevadí prídu na budúce. Niektorí sme boli priamo z TN iní z okolia, ale boli tu aj z väčšej diaľky (zo Šale). Čo sa pilo? Nič mimoriadne len pivo, víno a minerálka. Šetrili sme sa. A čo sa jedlo, každý podľa svojej chuti. Nalistujte si dozadu minulé stretká a budete to vedieť presne. Pokecalo sa na obvyklé témy čo kto robí a podobne. Trochu sme si vyliali srdce ako nás všetkých trápi zbytočná byrokracia na úradoch. Síce to nepomôže, ale trošku sa uľaví, keď sa človek vyrozpráva.
Som rád, že som poznal nových členov porady.
Chcem hneď poďakovať janomile, že prilepila fotky z Kalnice
A ako bolo ???? to ani nemusím písať napísala to už janomila za seba
Naposledy upravil Orim : 18.08.08 at 22:05
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Ja Ti dám "bodyguarda". Počkaj počkaj, len sa znovu stretneme, potom uvidíš. Vyzerám na to, že by som nejakého potrebovala? Môj chlap bol len trochu zvedavý a ver tomu, že nabudúce asi prídem sama. Inak niekde mám aj ďalšie fotky a video z tej kálnice, ale najprv budem musieť trochu pokutrať medzi DVD-čkami (fuj to bude prachu). Ale najlepšie to bude vidieť na vlastné oči.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Moc ma to mrzí, tešila som sa...no prerábka sa trošku vymykla plánu. Včerajšie popoludnie som trávila ss detičkami lietaním po papiernictvách a zháňaním potrebnej výbavy...Daninka nechce nič nechať na poslednú chvíľu...maminka no musíme už ísť na nákupy...otrčí prstíky a zahlási...už len 5 krát sa vyspinkám a budú u babky hody a potom už len 9 krát a budem prváčka!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
janomila Pozri príspevok
Ja Ti dám "bodyguarda". Počkaj počkaj, len sa znovu stretneme, potom uvidíš. Vyzerám na to, že by som nejakého potrebovala? Môj chlap bol len trochu zvedavý a ver tomu, že nabudúce asi prídem sama. Inak niekde mám aj ďalšie fotky a video z tej kálnice, ale najprv budem musieť trochu pokutrať medzi DVD-čkami (fuj to bude prachu). Ale najlepšie to bude vidieť na vlastné oči.
Nepotrebuješ bodyguarda. Možno ten čo by ťa chcel napadnúť, by ho potreboval.
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Pripájam sa ku všetkým, ktorí zhodnotili včerajšie stretko za super. Veľmi rada som spoznala ďalších poraďákov, hoci predtým sa mi málokedy podarilo prísť, včerajšok určite neľutujem. Orim v krátkosti popísal, čo sa dialo, pilo a jedlo, ale super nálada sa muží zažiť a tá naozaj bola. Mrzí ma, že som musela odísť skôr, ako som spoznala tých, čo prišli po mne. Ale verím, že v budúcnosti sa to zmení a veľmi rada sa s Vami aj ostatnými rada stretnem.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

... No jasne, ten stôl zas okupovali "poraďáci", ste tam ako kvetinky pri drevenom plote, ale dúfam, že nabudúce sa aj mne podarí zasadiť /či posadiť/ medzi Vás
0 0
Vranová Vranová

Vranová je offline (nepripojený) Vranová

Budeme Ti držať miesto...
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

... aj mne je ľúto, že sa mi nepodarilo prísť, ale tiež sa mi na poslednú chvíľku "silno" zmenil program a nedalo sa inak. Tak niekedy v novom školskom roku !!!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
slavica Pozri príspevok
... No jasne, ten stôl zas okupovali "poraďáci", ste tam ako kvetinky pri drevenom plote, ale dúfam, že nabudúce sa aj mne podarí zasadiť /či posadiť/ medzi Vás
Kde sú fotky? Prosím.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Kto chce foto, nech mi pošle cez ss-ku mail a ja mu ich pošlem. Samozrejme iba tí, čo tam boli .
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

erzet Pozri príspevok
Kde sú fotky? Prosím.

No ja som si ich stihla pozrieť, ... asi to niekto nechcel nechať napospas všetkým- tak sú fuč , ale aj tak ste tam boli pekní a vyškerení ako kvetinky, presne pri tom stole a drevenom plote ako minule. Tak Erzet už jedine u Zdenka
0 0
Vranová Vranová

Vranová je offline (nepripojený) Vranová

Áno z bezpečnostných dôvodov som ich vymazala, ale chcela som ukázať, že fakt sa ľudia stretávajú a je veselo, aj keď sa pred tým nepoznali.....stačí si len pribaliť úsmev a dobrú náladu!
0 0
bendo bendo

bendo je offline (nepripojený) bendo

účtovník-začiatočník
Mne sa tiež nepodarilo prísť, škoda, tak som sa tešila... narýchlo sa mi zmenil plán a už sa nedalo. Dúfam, že nabudúce to už výjde. Ozaj a kedy bude nabudúce???
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Kto zaváhal, čo nerobil? Nesedel s nami. S fajn ľuďmi?
0 0
bendo bendo

bendo je offline (nepripojený) bendo

účtovník-začiatočník
Ja som neváhala, ja som bola rozhodnutá prísť, len som musela zostať v práci a dorobiť výkazy pre banku . A tiež som kvôli tomu nestihla ísť na STK, ktorú mám už 3 mesiace prepadnutú a zrovna hlásili na Radare polic. hliadku...
Ja viem, že ste tam boli len samí fajn ľudia, len mi to proste nevyšlo. A nabudúce, dúfam, že to bude čo najskôr, mi do toho už nič nepríde (jedine ak pôrod) a budem Vás môcť všetkých konečne spoznať.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Jozef I Pozri príspevok
Kto chce foto, nech mi pošle cez ss-ku mail a ja mu ich pošlem. Samozrejme iba tí, čo tam boli .
Že fotka nebude s tým som vysporiadaná , však si mi ju ani nesľúbil. Ale sľúbili ste, že sa cez leto zastavíte. Čo tento rok nebolo leto? Alebo deti neboli na koníkoch?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať