Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
bendo Pozri príspevok
Ja som neváhala, ja som bola rozhodnutá prísť, len som musela zostať v práci a dorobiť výkazy pre banku . A tiež som kvôli tomu nestihla ísť na STK, ktorú mám už 3 mesiace prepadnutú a zrovna hlásili na Radare polic. hliadku...
Ja viem, že ste tam boli len samí fajn ľudia, len mi to proste nevyšlo. A nabudúce, dúfam, že to bude čo najskôr, mi do toho už nič nepríde (jedine ak pôrod) a budem Vás môcť všetkých konečne spoznať.
Nemyslím Teba.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ďakujem mám už fotky
0 0
gimi gimi

gimi je offline (nepripojený) gimi

ahoj jozef, som tu nova, este nikoho nepoznam, vlastne sa s poradou len zoznamujem. vidim, ze sa aj stretavate to je super, ako prebieha take stretko, nie su tam novacikovia strateni
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
gimi Pozri príspevok
ahoj jozef, som tu nova, este nikoho nepoznam, vlastne sa s poradou len zoznamujem. vidim, ze sa aj stretavate to je super, ako prebieha take stretko, nie su tam novacikovia strateni
Samozrejme, že sú tam stratení. A to úplne. Stratia sa medzi ostatnými .
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Trenčania a široké okolie , čo takto stretko?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Mne je jedno, ale v čase od 18.10 do 22.10 budem strááášne ďaleko od TN. Mne by to pasovalo tak túto sobotu
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Už som aj ja na to myslela. Vôbec by som sa nehnevala, keby sme sa znova zišli. Lenže moje soboty a nedele sú väčšinou školské. Keď tak v sobotu, ale až poobede. Hoďte návrhy, poráďáci.
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

S Janou sme rozmýšľali nad termínom 30.10., ale je to štvrtok. Vtedy robíme školenie, na ktoré prídu aj poraďáci zo širšieho okolia. Tí by sa potom mohli zúčastniť stretka.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

azuz Pozri príspevok
S Janou sme rozmýšľali nad termínom 30.10., ale je to štvrtok. Vtedy robíme školenie, na ktoré prídu aj poraďáci zo širšieho okolia. Tí by sa potom mohli zúčastniť stretka.
No, to by bolo potom superstretko Ja som za.
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

azuz Pozri príspevok
S Janou sme rozmýšľali nad termínom 30.10., ale je to štvrtok. Vtedy robíme školenie, na ktoré prídu aj poraďáci zo širšieho okolia. Tí by sa potom mohli zúčastniť stretka.
Hmmmmmm, a ja som sa prihlásila na školenie 28.10. - to mám teda pech. Budem musieť do Trenčína aj vo štvrtok. Och, ako nenávidím cestovanie a parkovanie v Trenčíne.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Neboj sa inuš, my Ťa tak zaškolíme, že Ti to parkovanie bude pripadať ako hračka
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

inuš Pozri príspevok
Hmmmmmm, a ja som sa prihlásila na školenie 28.10. - to mám teda pech. Budem musieť do Trenčína aj vo štvrtok. Och, ako nenávidím cestovanie a parkovanie v Trenčíne.
Neboj, ak to bude ako obvykle na plavárni, tam máš parking bez problemov a aj pri Váhu je dosť placu inak mám aj ja z Trenčína nervy
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

inuš Pozri príspevok
Hmmmmmm, a ja som sa prihlásila na školenie 28.10. - to mám teda pech. Budem musieť do Trenčína aj vo štvrtok. Och, ako nenávidím cestovanie a parkovanie v Trenčíne.
Môžeš sa prehlásiť na 30. Vybavíme po známosti
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

účtovník 007 Pozri príspevok
Trenčania a široké okolie , čo takto stretko?
Tak čo agentka 007 termín už máme a súhlasov je tiež dosť
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Jana Motyčková Pozri príspevok
Môžeš sa prehlásiť na 30. Vybavíme po známosti
Ja viem, lenže 28.10.som navrhla ja a so mnou idu ešte dve baby, ktoré sa mi prispôsobili. /to aby sme aj pokecali a spojili príjemné s užitočným/. Takže nemôžem len tak meniť termíny. A inak v utorky mávam v TN aj kurz AJ, takže budem od rána v TN /najskôr školenie, potom kurz/. Preto by mi radšej bodol ten utorok.
Ale nevadí , tak prídem aj vo štvrtok /až mi do toho niečo nepríde/.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
slavica Pozri príspevok
Tak čo agentka 007 termín už máme a súhlasov je tiež dosť
Termín máme
30.10.2008

asi na plavárni

a pridajte o koľkej. Navrhujem 17.00

Prihlásení: nastupujte do voza
účtovník 007
Jozef I
azuz
Somij
slavica
erzet
inuš
LubicaN
janomila
Eulalia
bef
Lenuška
Naposledy upravil účtovník 007 : 09.10.08 at 07:46
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Heli, ideme keď súhlasíš, hm?
alebo len mrníkovať budeme
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

ola Pozri príspevok
Heli, ideme keď súhlasíš, hm?
alebo len mrníkovať budeme
Kočky ani neváhajte, Heli rada ťa uvidím v TN a teba Ola rada spoznám
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

a kde je tá plaváreň?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

ermon Pozri príspevok
a kde je tá plaváreň?
Na svetelnej križovatke pri hoteli Tatra - ktorý nemožeš prehliadnúť odbočíš na cestu, ktorá je priamo oproti nemu a prejdeš popod most /železnica/ a hned za nim 2x odbočíš doľava na prvých odbočkách a posledná odbočka doprava je jediná , kde sa dá odbočiť. Je to smer "na ostrovy" - takto pozná každý Trenčan

http://www.maritim.sk/ v kontakte je mapa
Naposledy upravil Halli : 09.10.08 at 20:28
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať