Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

účtovník 007 Pozri príspevok
Dávam do pozornosti TN a široké okolie.
Nezabudnite na stretko 30.10.2008 o 17,00 na plavárni v TN

Stoly sú zajednané aj obľúbený čašník

za dve hodky
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Poslušne hlásim príchod domov...

Autobus som stihla, ešte som aj 10 minút čakala... Hmm, neviem či som dnes vyzerala tak dobre, alebo šofér videl tak zle....chcel mi dať polovičný lístok...



Bolo mi s Vami fajn...už začínam zjednávať babku na opatrovanie aj za mesiac.

0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ľubi to ti gratulujem, ale ja by som ti tiež predala polovičný ...

Bolo super, vďaka za pokec spriaznené dušičky

Ešte doplním: Bolo mi s Vami tak fajn, že som prežila to čakanie na syr, keď na mňa zabudli a vôbec som nebola zúrivá /čo sem tam som od hladu/ a to je čo povedať...
Naposledy upravil Halli : 30.10.08 at 22:14
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

No Ahojte, konečne som vyložila nákup, poukladala všetko na miesto a poviem Vám , stále som myslela v obchode na Orima a jeho príspevok, lebo ja som svoje 3 veci zo zoznamu mala za 5 min. v košíku a zvyšnú hodinu ma manžel vláčil po obchode a plnil košík. Jediná výhoda oproti Orimovi bola tá, že ja som ho pri tom nemusela fotiť. A ako čerešnička na torte bola nepríjemná predavačka, ktorá ked videla plný pás tovaru, tak nahodila taký hnusne kyslý výraz, snád kyslejší ako citron do čaju. Ale čo už, nikto nie je dokonalý.
Takže Vám ďakujem za príjemne strávený večer a nie dovidenia ale "DOSTRETNUTIA"
0 0
Vranová Vranová

Vranová je offline (nepripojený) Vranová

A je to tu....kto tam bol? Ten je predsa na fotke....platnosť 24 hod....tak rýchlo spravte kuk.. Úsmev a dobrá nálada nechýbala .... Tak zas opäť niekedy.....
Splatnosť vypršala......fotky uložené v archíve..
Naposledy upravil Vranová : 03.11.08 at 08:58
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ako bolo to je zbytočná otázka. Kto to chce vedieť zistí to na najbližšom stretku. Kto bol - je to na obrázkoch. Zďaleka nie všetci čo sa prihlásili. Nebaví ma písať ďalej čo sa robilo, jedlo a pod, je to stále rovnaké. Prečítajte si to v hodnotení minulého stretka.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Je mi veľmi ľúto že som tam nebol. Zvlášť teraz, keď som videl fotky, ako je/bolo Vám fajn.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

erzet Pozri príspevok
Je mi veľmi ľúto že som tam nebol. Zvlášť teraz, keď som videl fotky, ako je/bolo Vám fajn.
ááá je to tu....

Vranová Pozri príspevok
KEDY: 30.10.2008
KDE: plaváreň
O KOĽKEJ: 17.00

Prihlásení: nastupujte do vozakto sa chce dopísať, nech skopíruje príspevok. Prihláška je záväzná, kto odskočí bude platiť

účtovník 007
Jozef I
azuz
Somij
slavica
erzet
inuš
LubicaN
janomila
Eulalia
bef
Lenuška
Orim
vranova
Zazneli tam reči, že bloček predostrieme na preplatenie...len neviem, či Bobo účtovali aj ten rezeň, čo mal byť na lístočku....a nebol .
0 0
Lenuška Lenuška

Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

Takže mne to tentokrát nevyšlo....ALE patrím medzi častejších účastníkov

.....Ale určite ste sa dobre pobavili.....ako vždy ....... vidím že 4 ks sme na čiernej listine odskočníkov..... , takže možno by sme zvládli aj nejakú tú refundáciu ......
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Hanba ma fackuje. Zasa na čiernej listine. Zasa platiť.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

.....jééééééééj som rada, že som sem nakukla videla som aspoň "staré" známe tváre

Bobo, samozrejme s pohárom v ruke
0 0
bef bef

bef je teraz online bef

Ahoj všetci,
tak už som aj ja doma a stihla som aj sľúbené fotky. Som rada, že som mala možnosť spoznala nové tváre a prežiť pekné chvíle. Bolo mi s Vami fajn.
Prajem príjemný deň a tak ako napísala Inuš „DOSTRETNUTIA“
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je teraz online Jana Motyčková

Vzhľadom na hojný výskyt poraďákov u nás na školení 26.11., po dohode s Jankou Acsovou narhujem trenčianske poraďácke stretko na tento deň cca o 16.00 hod.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je teraz online Jana Motyčková

Posúvam ....
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Hmmm, nabudúce treba posielať s pozvánkou na školenie aj text: Prihláste sa , bude potom stretko. Ja už som na školení bola, ďalšie by mi nezaplatili .

Je mi to veľmi ľúto, ale mne to nevyjde prísť na stretko. Dúfam, že sa dobre zabavíte a chudáka čašníka troška šetrite. Ešte som nevidela tak dopleteného čašníka.
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Hmm, kedže sa na stretko nikto nehlási, tak sú asi všetci účastníci trenčianskych stretiek u Vás na školení. Alebo tak usilovne študujú prechod na euro, že nemajú kedy brúsiť po porade.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Zatial áno

predpokladám, že to bude na plavárni.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

podľa mojich info má byť ešte jedno školeníčko obdeň... bude aj stretko obdeň?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je teraz online Jana Motyčková

Školenie nebude obdeň, ale bude nasledujúci deň (27.) stretko by mohlo byť ak by boli stretkochtiví. Alebo žeby stretko z 26. pokračovalo až do 27.11?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je teraz online Jana Motyčková

Stretko 26.11. o 16.00 na plavárni v Trenčíne, predbežne prihlásení :

Jana Acsová
somij
Azuz
Orim
bef
ermon
maruška123 ak sa odváži
účtovník007 ak sa utrhne
Jozef I
Denda
Psycholog + 1

Hláste sa súhlasom
Naposledy upravil Jana Motyčková : 24.11.08 at 12:32
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať