Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pmajap
sito

To je to správne vymývanie mozgu, mozgov ... spokojnosť na obidvoch stranách ...

Ajlaviu, ajpraviu ... vymyli ... mu ...
A samovražda len čistý priestrel
Akože inak, keď to má čisté ...
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Umelci sú izolovaná skupina ľudí, štát v štáte, celý život sú "nad vecou" presadzujú názor malej skupiny ľudí svojho štátu, ale ten náš to nie je.
http://www.topky.sk/cl/100313/150308...pamatat-takto- .
2 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pmajap
Umelci sú izolovaná skupina ľudí, štát v štáte, celý život sú "nad vecou" presadzujú názor malej skupiny ľudí svojho štátu, ale ten náš to nie je.
http://www.topky.sk/cl/100313/150308...pamatat-takto- .
Borisko je debo
zviditeľňoval sa u Vila
skúša aj teraz :
""
Abstrahujme, prosím, teraz tému utečenci, humanizmus, či čokoľvek iné z toho a zastavme sa pri podstate jej odpovede. A to, či má politik ísť proti 90% (v rozhovore Českej televízie odznelo 70%, pozn. red.) vôle voličov. Jej odpoveď, že MÁ!!!, je pre mňa neprijateľná!“
""

Nemôžeš abstrahovať odpoveď od podstaty na ktorú bola daná
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(to je populistické : Ona chce ísť proti smerovej väčšine )





veď keby bolo na Slovensku 70 % psíčkárov

a za týranie psov by pre vinníka chceli neprijateľný trest

napríklad odseknúť ruku

.

tak politik (ale aj každý normálny človek) by mal byť proti tomu
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Milan tu nie je dôležitý politický súboj , nedokážeme zvládnuť rómov a to sú na našom území už storočia.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Pacilo:
- konecne zase medzi nasincami
- cesta z NL prebehla fajne

Nepacilo
- dialnicna znamka na SK je asi o 20% drahsia ako rakuska, ale zase sa ovela tazsie odlepuje od skla
- nestastni vodici jazdiaci v strednom pruhu po D1, aj ked maju pravy volny na 1 km
- na pumpe nemali original horku fidorku, ani minonky, len nejake jahodove, karamelove a srackabusove nezmysly
3 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pmajap
Milan tu nie je dôležitý politický súboj , nedokážeme zvládnuť rómov a to sú na našom území už storočia.
Ja politické súboje NEMÁM
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko: ja mam doma taky sprej z lidla, a uz sa smejem... To nejde odlepit tak, aby sa to nelepilo skoro vobec, sprej to vyriesi, nachystaj si ale jedny papierove vreckovky na ten maglajs.
jasne ze existuje nejaky spray, alebo nieco, len o ten princip mi islo, ze preco to take robia. Rakusku das dole v pohode a ostane na skle max trosku lepidla, ktoru "zosulkas" . Ale sa asi sa aj taki zufalci najdu na SK, co si dialnicnu znamku prelepovali na ine auto.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
Umelci sú izolovaná skupina ľudí, štát v štáte, celý život sú "nad vecou" presadzujú názor malej skupiny ľudí svojho štátu, ale ten náš to nie je.
http://www.topky.sk/cl/100313/150308...pamatat-takto- .
Tato "pani" je uz velmi davno mimo....ano nikdy nemala byt politickou...ale zase keška za nič sa hodí....
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Český divák bol asi rovnako vydesený z jej slov.
Asi ako ja, keď vystupovala v TV ako kandidátka na prezidenta.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
Český divák bol asi rovnako vydesený z jej slov.
Asi ako ja, keď vystupovala v TV ako kandidátka na prezidenta.
ja som nechcela byť z jej slov vydesená....mne stačí ked ju len vidím ona a jej pán milan pre mňa konec japonec-pomooc....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pmajap
Milan tu nie je dôležitý politický súboj , nedokážeme zvládnuť rómov a to sú na našom území už storočia.
Je viac než zjavné, že si nepochopil (nepochopila) odpoveď, ktorú ti lacotinka dal.
On totiž napísal, že politik (štátnik) by mal ísť aj proti väčšine voličov a nepodporiť zverstvo (napríklad odseknúť ruku) aj keď si ho praje väčšina občanov.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pmajap
Milan tu nie je dôležitý politický súboj , nedokážeme zvládnuť rómov a to sú na našom území už storočia.
Dokážeme ich zvládnuť, ale nie politicky. Cigáni v drvivej väčšine chápu len silu. Ich sociálne nikto neprevychová a politici aj proti vôli slušných občanov, im dávajú finančnú podporu. Pritom sa skrývajú za snahu o ich prevýchovu a integráciu do spoločnosti. V skutočnosti im ide len o to, aby mali od cigánov pokoj a nemuseli robiť nepopulárne kroky. To je zjavne populizmus, či nie?
--------------------------------------
Mali by sme si uvedomiť, že žijeme v "právnom" prostredí a že tie zákony neplatia len pre nás, pre slušných, platia pre každého. A politikov tu máme aj na to, aby obhajovali záujem slušných ľudí, ale zároveň dodržiavali aj zákony a nie len na branie platov.
------------------------------------------------
Na čo sú sociálne dávky a rôzne podpory? Snáď mi tu nikto nechce tvrdiť, že je správne, mať sociálny systém, ktorý dáva možnosť trvalého (a ešte k tomu dôstojného) prežívania len na ňom.
Veď to má byť len barlička na prežitie. Určite to nemá byť v rozsahu a cene, ktorú dnes platíme.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Boris Kollár tvrdí, že mu nejde o politiku, ale z toho čo teraz robí, je viac než jasné, že mu ide o politiku. (Ale v jeho prípade - zrejme nestojí o miesto poslanca v NRSR)
Skóre v ankete: Komu dávate za pravdu?
teraz je
Vášáryová 937 hlasov
Kollár 10 220 hlasov
http://www.topky.sk/cl/100313/150308...pamatat-takto-
Naposledy upravil jar88 : 11.10.15 at 06:27
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

jar88
pmajap
Milan tu nie je dôležitý politický súboj , nedokážeme zvládnuť rómov a to sú na našom území už storočia.
Je viac než zjavné, že si nepochopil (nepochopila) odpoveď, ktorú ti lacotinka dal.
On totiž napísal, že politik (štátnik) by mal ísť aj proti väčšine voličov a nepodporiť zverstvo (napríklad odseknúť ruku) aj keď si ho praje väčšina občanov.
Pochopila som zmysel jeho písaného slova, ale ja žijem v dedine kde je 25% rómov a to je iná skúsenosť, prešla som celý blízky východ s otvorenými očami, obdivujem ich kultúru... ale u nich doma. Toto sú písačky, realita je iná.
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
korela
Český divák bol asi rovnako vydesený z jej slov.
Asi ako ja, keď vystupovala v TV ako kandidátka na prezidenta.
ja som nechcela byť z jej slov vydesená....mne stačí ked ju len vidím ona a jej pán milan pre mňa konec japonec-pomooc....
čo máš proti Lasicovi? je to PÁN HEREC.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....ja ho nemusím a hotovo..a čo teraz?!
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jar88
Boris Kollár tvrdí, že mu nejde o politiku, ale z toho čo teraz robí, je viac než jasné, že mu ide o politiku. (Ale v jeho prípade - zrejme nestojí o miesto poslanca v NRSR)
Skóre v ankete: Komu dávate za pravdu?
teraz je
Vášáryová 937 hlasov
Kollár 10 220 hlasov
http://www.topky.sk/cl/100313/150308...pamatat-takto-
boris sa už vyjadril....že sú mu sympatické názory sns....jeho "politické" vyjadrenia za posledné obdobie nie sú len tak.....ak by bol na kandidátke hlasov by asi mal dostatok...nato,že ak by sns prekročila 5%....bol by v nr sr....čo už by urobil so svojim mandátom by už bolo na ňom...ak by nechcel sklamať - podraziť svojich voličov musel by zasadnúť do z jednej z lavíc v rokovačke....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
čo máš proti Lasicovi? je to PÁN HEREC.
..a Magda Vášáryová je potom PANI HÉREČKA a POLITIČKA....a ich dcéra je PANI SPISOVATEĽKA .

lujza.j
....ja ho nemusím a hotovo..a čo teraz?!
DETTO...a čo teraz ?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
....ja ho nemusím a hotovo..a čo teraz?!
Ja ho rada so Satinským, ale s Magdou nemusím, táto dvojica ma nezabavila
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

11 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať