Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Potesilo ma, ze som si urobil radost a kupil taku fajnovucku, kompaktnu, macetu. Na stvorkolku idealny nastroj do lesa, ako aj na neprisposobivych obcanov :-)))))) tiche, ucinne :-) a netreba nabijat sipy.
Asi som sa zamiloval.
Fujtajbl...do mačety ? Nože daj link na to čudo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Fujtajbl...do mačety ? Nože daj link na to čudo.
No fúúúúj.... ty chceš vidieť intímne fotečky jeho "milenky"?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Toto je stara laska http://www.pazba.cz/zbozi/5318/Kuse-...Lite-185lb.htm a nova sa nepromenaduje na nete, jedine zajtrajsie foto, beriem ju rano na huby pokrstit...
Ps: tu staru zatial nemam, drzi ma to zatial iba kratky cas /2 r?/...
Ale aj toto bolo podobne...
Kazdopadne mam rad uhlik, vo vsetkom, od sadzi po diamanty :-)) a cakam este na novsi model.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac -
Rukovat je lakovana, ale skor to povazujem za polotovar.
Cim by si to vylepsil?
Napadlo ma aplikovat letecky L285, alebo nejaky lak /profilak/
alebo ako si pisal, ze mas rad vosk.
Co keby som na to aplikoval autovosk collinite 476?
Nie je to na to urcene, ale vychadzam z toho co mam doma. Speci veci si dokazem najst, ale na jedno pouzitie je to prilis luxus...
Kazdopadne vosk osetrit 1 x rocne pri NEpouzivani...
Co na to odbornik poradi v tejto oblasti laikovi?
Je ta moja uvaha aspon z 10% OK?
Ps: nejde mi o nadifundovanie do hlbky, rovnako ako o stabilizaciu dreva v podtlaku...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Nandrolon
Potesilo ma, ze som si urobil radost a kupil taku fajnovucku, kompaktnu, macetu.
Asi som sa zamiloval.
Fujtajbl...do mačety ? Nože daj link na to čudo.
Replay ...
Alebo fotku.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zajtra, teraz som iba na tablete... Pred obedom by som mal byt doma z hribov 30+30 km.
Ide ale skor o zdravotnu prechadzku, lebo hriby uz boli...
:-))) musim editovat, lebo nerad by som vypadal, ze prejdem tych 60 km peso :-)))
To je cesta autom tam a spat. Realne sme chodili peso 10 km okruh, ale zajtra to skratime /naco chodit celu trasu, ak to na referencnych miestach nebude terno.../
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

niečo pre pavla....:
ť.“

U nás sa už druhý rok rozširuje používanie elektronických občianskych preukazov s digitálnym podpisom, no ide to pomaly. Koľko ľudí v Estónsku má e-občiansky?

„94 percent populácie má a používa e-občiansky preukaz, čo v praxi znamená, že len najstarší a veľmi mladí ľudia – deti – ich nemajú. Až polovica z tých, čo ho majú, využíva e-občiansky preukaz pravidelne. Ľudia každý rok potrebujú priznať dane, každých niekoľko rokov volia. Taktiež bankovníctvo funguje celé on-line, to využívajú ľudia stále. Tí, čo nevyužívajú elektronické občianske preukazy na služby, tak ich najčastejšie používajú v rámci verejnej dopravy či u lekárov na elektronické predpisy liekov. Často sa e-občiansky využíva aj namiesto vodičského preukazu či iných technických papierov od auta, a teda nie je potrebné mať so sebou tieto doklady“

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/8044625/je...#ixzz3pGyKsYgT
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Dnes ma potešilo, že mojej novučičkej s. r. o. prišiel prvý list.
Nepotešilo ma, že v ňom tzv. "Register obchodných spoločností SR" pýta 88 € za duplicitné zverejnenie údajov, ktoré už sú zverejnené v ORSR.
To im fakt niekto naletí?
5 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ing. Ľubomír Janoška
Dnes ma potešilo, že mojej novučičkej s. r. o. prišiel prvý list.
Nepotešilo ma, že v ňom tzv. "Register obchodných spoločností SR" pýta 88 € za duplicitné zverejnenie údajov, ktoré už sú zverejnené v ORSR.
To im fakt niekto naletí?
Ale naletí...je toho plný internet Tvári sa to ako oficiálna stránka tohto štátu a vieš ako to vo firmách chodí;vedúci kade tade a účtovníčkam horí termín (dátum splatnosti),žiadna evidencia a kontrola objednávok (spätná väzba) neexistuje a potom sa chytajú za hlavu.Aj firmy s názvom "Slovenská-é-ý a národný-á-é" takto fungujú
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška
Dnes ma potešilo, že mojej novučičkej s. r. o. prišiel prvý list.
Nepotešilo ma, že v ňom tzv. "Register obchodných spoločností SR" pýta 88 € za duplicitné zverejnenie údajov, ktoré už sú zverejnené v ORSR.
To im fakt niekto naletí?
By si sa čudoval - okolo 75% ľudí naletelo!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náhodou som prepol na to "Moja mama varí ......" - kua - ten dedo tam ziape ako cvok. Postaví vodu, aby zovrela a dedo sa rozčuľuje, ako to, že ešte voda nevrie....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
Náhodou som prepol na to "Moja mama varí ......" - kua - ten dedo tam ziape ako cvok. Postaví vodu, aby zovrela a dedo sa rozčuľuje, ako to, že ešte voda nevrie....
Ten "dedo" má vraj 43 rokov...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
misoft
Náhodou som prepol na to "Moja mama varí ......" - kua - ten dedo tam ziape ako cvok. Postaví vodu, aby zovrela a dedo sa rozčuľuje, ako to, že ešte voda nevrie....
Ten "dedo" má vraj 43 rokov...
Sorry...ale vyzerá fakt jak dedo.
Keby som sa oholil (keby sa mi ovšem chcelo ), tak vyzerám jak mladík pri hentom dilinovi...
Škaredý je, vrieska, a ani variť nevie...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

43 rocny krpaty plešoun, tiez to sem-tam pozeram. Ale bude to aj dramaticky zostrihane, lebo nic, nic, klud, nic a naraz tresk po stole :-)))))))
Ps: macetu som este nefotil, tazka a unavna hubacka. Najazdenych cez 120 km dokopy... A peso asi 6-7 km. Hribov malo. Kuriatka nezbieram, plavky a podobne takisto. Iba brezaky, pravaky, suchace...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Potešilo ma, že sa slovenské fy navzájom podporujú. Kto, ak nie sami seba a v prospech krajiny. Zmysluplné činy. Ešte obyvatelia by sa to mali naučiť.
Aj takto sa hľadá a podporuje cesta k spravodlivosti.
O2 vo vlastnej reklame obhajuje neprávom obvinenú „cícerku“ od Alfia Bio
http://medialne.etrend.sk/marketing/...alfia-bio.html
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zadarmo dnes ani kura nehrabe.
Velmi zaujimave by bolo poznat cele zakulisie..., lebo da sa to chapat aj inac. Ze O2 si na cicerke posilnuje v prvom rade svoj imidz.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
misoft
Náhodou som prepol na to "Moja mama varí ......" - kua - ten dedo tam ziape ako cvok. Postaví vodu, aby zovrela a dedo sa rozčuľuje, ako to, že ešte voda nevrie....
Ten "dedo" má vraj 43 rokov...
No zbohom..... Tak to ja vyzerám lepšie (a to mám viac).
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Asi rad papka bravcovinku, potom aj tak vypada...
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
niečo pre pavla....:
ť.“

U nás sa už druhý rok rozširuje používanie elektronických občianskych preukazov s digitálnym podpisom, no ide to pomaly. Koľko ľudí v Estónsku má e-občiansky?

„94 percent populácie má a používa e-občiansky preukaz, čo v praxi znamená, že len najstarší a veľmi mladí ľudia – deti – ich nemajú. Až polovica z tých, čo ho majú, využíva e-občiansky preukaz pravidelne. Ľudia každý rok potrebujú priznať dane, každých niekoľko rokov volia. Taktiež bankovníctvo funguje celé on-line, to využívajú ľudia stále. Tí, čo nevyužívajú elektronické občianske preukazy na služby, tak ich najčastejšie používajú v rámci verejnej dopravy či u lekárov na elektronické predpisy liekov. Často sa e-občiansky využíva aj namiesto vodičského preukazu či iných technických papierov od auta, a teda nie je potrebné mať so sebou tieto doklady“

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/8044625/je...#ixzz3pGyKsYgT
A Kiska to pri návšteve vychválil. Druhá vec je ako to prakticky funguje. Nevieš či si občan nezanadáva. Napr. U nás staré občianske ti vydržali možno pol života, zmena veškerých údajov sa udiala na obecnej matrike 20 minút cesta, 5 min zápis zmien. Dnes s každou zmenou do okresného mesta na políciu zabitý celý deň. Autorský tým hovorí ako sa všetko uľahčilo zjednodušilo, jednoduchý občan len konštatuje "čo už"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, tu je tá foto /fotené teraz na mojej prenosnej prac. doske/. Takže čím by som mohol tú rukoväť trošku "dokončiť"?
Asi najjednoduhší bude vosk?
Okrem toho to ešte prebrúsim podľa môjho vkusu...
DSCN1775.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať