Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Žeby som cez ten black friday išiel pozrieť do tesca nejakú kmitaciu pílu za 5 korún?
:-))))))))))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Žeby som cez ten black friday išiel pozrieť do tesca nejakú kmitaciu pílu za 5 korún?
:-))))))))))))))))))))))
Srandista......
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tu máš aj ostatné obchody zapojené do FD:
http://www.aktuality.sk/clanok/30894...riday-prehlad/
Cez obed som bola náhodou v Tescu, zahliadla som aj fritézy, našťastie žiadny ošial sa nekonal... normálny piatok... nekúpila som nič...
A je šumafuk či to kúpiš v Nay, Planeo Elektro, Okay alebo kde, výrobca je spravidla ten istý - Čína...
Rozdiel je akurát v marži...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ale takú malú čo tam lieta hore dole tá pílka, ona stojí normálne asi 10 eur mám dojem.
Nie nejaký gáter :-)))))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
Tu máš aj ostatné obchody zapojené do FD:
http://www.aktuality.sk/clanok/30894...riday-prehlad/
Cez obed som bola náhodou v Tescu, zahliadla som aj fritézy, našťastie žiadny ošial sa nekonal... normálny piatok... nekúpila som nič...
A je šumafuk či to kúpiš v Nay, Planeo Elektro, Okay alebo kde, výrobca je spravidla ten istý - Čína...
Rozdiel je akurát v marži...
Mám vyhliadnutú jednu TEFALku..... a mrkol som sa na spodok..... Made in Germany....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski ked bude ako "das auto" tak neviem nevieém
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Duski ked bude ako "das auto" tak neviem nevieém
Jáááj: A ujdi, Volvagón, Budem Mať Wagen, Oprel.....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Oliwa
Tu máš aj ostatné obchody zapojené do FD:
http://www.aktuality.sk/clanok/30894...riday-prehlad/
Cez obed som bola náhodou v Tescu, zahliadla som aj fritézy, našťastie žiadny ošial sa nekonal... normálny piatok... nekúpila som nič...
A je šumafuk či to kúpiš v Nay, Planeo Elektro, Okay alebo kde, výrobca je spravidla ten istý - Čína...
Rozdiel je akurát v marži...
Mám vyhliadnutú jednu TEFALku..... a mrkol som sa na spodok..... Made in Germany....
Mrkni tiež, podľa čoho sa určuje to "Made in".
Myslím tým pravidlo.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Myslíš, že podľa tohto bude vedieť zistiť, ako kumulovať pôvod tovaru z Čínskeho na Nemecký?
-------------------------------
Na to nestačí školenie. Potrebuje aj rozsiahlu prax.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som tu pilku fakt kupil :-))))) za 10 eur.
Mam dojem ze tolko aj stoji, ale robim prave detsku izbu, takze nemusim rezat plavacku neelektricky...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž - Paška-mafia domafiovala..... jeden sa vzdal funkcie, druhého vyšmarili a poliš - z uniformy. A teraz ukazovali pokračujúce zábery kamery - prišla mestská polícia a - bisťu - nesrali sa s nimi.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Nuž - Paška-mafia domafiovala..... jeden sa vzdal funkcie, druhého vyšmarili a poliš - z uniformy. A teraz ukazovali pokračujúce zábery kamery - prišla mestská polícia a - bisťu - nesrali sa s nimi.....
Neblázni...mestický policajti boli :
1. Niekde v teple zašitý
2. Buzerovali niekoho za zlé parkovanie
3. Dávali papučky
4. atď

Hento bolo PMJ-čkári, viď čierne barety, viď das ist auto VW...viď razanciu a nesratie sa s účastníkmi, kde vedeli koho a ako zasiahnuť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Typicky priklad kam to dopracuje ikvač ak mu daju peniaze a moc, tak im treba.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Včera som kúpil hlbokomrazený obaľovaný karfiol (lenivosť moja!) - reku, capnem, vypražím, podám. Tůdle! Smaží sa to, smaží, karfiol sa rozpadá. Podľa ich návodu - 6-8 min smažiť - lenže za tú dobu sa rozpadol. Etiketa CBA! Takže to bolo prvý a posledný raz, čo som to kúpil.


Doplnenie: takže záverečný verdikt: žiadny obaľovaný, len posypaný čímsi.... a v balení 100g voda!
Tento
To ani zďaleka nie je lenivosť, toto je lenivosť.










1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Oliwa
Cez obed som bola náhodou v Tescu, zahliadla som aj fritézy, našťastie žiadny ošial sa nekonal... normálny piatok... nekúpila som nič...
A je šumafuk či to kúpiš v Nay, Planeo Elektro, Okay alebo kde, výrobca je spravidla ten istý - Čína...
Rozdiel je akurát v marži...
cez obed? neskoro ošiaľ sa konal od 7,45 do 8,05
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Oliwa
Cez obed som bola náhodou v Tescu, zahliadla som aj fritézy, našťastie žiadny ošial sa nekonal... normálny piatok... nekúpila som nič...
A je šumafuk či to kúpiš v Nay, Planeo Elektro, Okay alebo kde, výrobca je spravidla ten istý - Čína...
Rozdiel je akurát v marži...
cez obed? neskoro ošiaľ sa konal od 7,45 do 8,05
Vykúpili všetky ležiaky...z jedného druhu (povedzme televízor) bolo k dispozícii vo štvrtok večer maximálne 5 ks. Z toho sa na plochu dostalo ku zákazníkom zo 2 ks...

Takto vyzerá Black friday v hypermarketoch na Slovensku....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
Oliwa
Cez obed som bola náhodou v Tescu, zahliadla som aj fritézy, našťastie žiadny ošial sa nekonal... normálny piatok... nekúpila som nič...
A je šumafuk či to kúpiš v Nay, Planeo Elektro, Okay alebo kde, výrobca je spravidla ten istý - Čína...
Rozdiel je akurát v marži...
cez obed? neskoro ošiaľ sa konal od 7,45 do 8,05
Vykúpili všetky ležiaky...z jedného druhu (povedzme televízor) bolo k dispozícii vo štvrtok večer maximálne 5 ks. Z toho sa na plochu dostalo ku zákazníkom zo 2 ks...

Takto vyzerá Black friday v hypermarketoch na Slovensku....
tak u nás to neboli ležiaky,bol to nový tovar.....a zamestnanci mali zákaz nákupu...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
buchač
kopretinka
Oliwa
Cez obed som bola náhodou v Tescu, zahliadla som aj fritézy, našťastie žiadny ošial sa nekonal... normálny piatok... nekúpila som nič...
A je šumafuk či to kúpiš v Nay, Planeo Elektro, Okay alebo kde, výrobca je spravidla ten istý - Čína...
Rozdiel je akurát v marži...
cez obed? neskoro ošiaľ sa konal od 7,45 do 8,05
Vykúpili všetky ležiaky...z jedného druhu (povedzme televízor) bolo k dispozícii vo štvrtok večer maximálne 5 ks. Z toho sa na plochu dostalo ku zákazníkom zo 2 ks...

Takto vyzerá Black friday v hypermarketoch na Slovensku....
tak u nás to neboli ležiaky,bol to nový tovar.....a zamestnanci mali zákaz nákupu...
Pouč ma ešte trošičku...
Ja som ešte z jahody veru nespadol...ééééj, veru ešte nie.
Všetko sa predsa dá, len je potrebné vedieť a chcieť...a to aj napriek zákazu....alebo nesúhlasíš ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Asi ten pes bol skôr ako nejaký papier od komisie. či sa mýlim? Načo je dobré to vyvyšovanie sa?
Ale nie každý má papier na komisionovanie...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať