Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Pozrel som na čierny piatok v zemi zasľúbenej amerike, Pôvodne som si mysle že natáčajú nejakú RETRO grotesku, myslím si že naši cigáni z osady sú celkom slušní a kultúrni ľudia. asi sú tam niektoré tovary viac nedostatkové ako u nás za socializmu, lebo u nás sa vtedy nikto kvôli tovaru ešte nepobil. alebo že by boli tak chudobní že si to nemôžu dovoliť za normálne ceny?
Ani nie..... je to "mentalita" amerykáncov..... Je zľava - hrrrr nakupovať..... a ak sú tie akcie, tak sa niekedy chodí s baseballovou pálkou, boxerom, nožom, pištoľou, revolverom....
Mainstream to môže vysvetliť všelijako, najmä ak je tam zdravotná staroslivosť platená občanom na 100% snáď si niekto nenechá zlomiť ruku alebo vypichnúť oko aby získal niečo s 95% zľavou a potom to hysterické správanie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Mainstream to môže vysvetliť všelijako, najmä ak je tam zdravotná staroslivosť platená občanom na 100% snáď si niekto nenechá zlomiť ruku alebo vypichnúť oko aby získal niečo s 95% zľavou a potom to hysterické správanie
Tak ťa poopravím - v tomto si trochu vedľa. Majú jedno číslo poistenia - sociálne a zdravotné. A hradené sú zákroky život zachraňujúce. Ostatné je však platené. Preto si platia komerčne zdravotné poistenie.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

misoft
pavol54
Pozrel som na čierny piatok v zemi zasľúbenej amerike, Pôvodne som si mysle že natáčajú nejakú RETRO grotesku, myslím si že naši cigáni z osady sú celkom slušní a kultúrni ľudia. asi sú tam niektoré tovary viac nedostatkové ako u nás za socializmu, lebo u nás sa vtedy nikto kvôli tovaru ešte nepobil. alebo že by boli tak chudobní že si to nemôžu dovoliť za normálne ceny?
Ani nie..... je to "mentalita" amerykáncov..... Je zľava - hrrrr nakupovať..... a ak sú tie akcie, tak sa niekedy chodí s baseballovou pálkou, boxerom, nožom, pištoľou, revolverom....
Kto sú amerikánci?Skôr mentalita latino.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
Kto sú amerikánci?Skôr mentalita latino.
- to máš jedno.... ak sú raz zblbnutí, tak budú zblbnutí stále....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
misoft
pavol54
Pozrel som na čierny piatok v zemi zasľúbenej amerike, Pôvodne som si mysle že natáčajú nejakú RETRO grotesku, myslím si že naši cigáni z osady sú celkom slušní a kultúrni ľudia. asi sú tam niektoré tovary viac nedostatkové ako u nás za socializmu, lebo u nás sa vtedy nikto kvôli tovaru ešte nepobil. alebo že by boli tak chudobní že si to nemôžu dovoliť za normálne ceny?
Ani nie..... je to "mentalita" amerykáncov..... Je zľava - hrrrr nakupovať..... a ak sú tie akcie, tak sa niekedy chodí s baseballovou pálkou, boxerom, nožom, pištoľou, revolverom....
Kto sú amerikánci?Skôr mentalita latino.
no bol to pekný mix, niektorí latino by sa stratili medzi švédmi skôr ako by pred dverami rozdávali niečo psycho
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Pozrel som na čierny piatok v zemi zasľúbenej amerike, Pôvodne som si mysle že natáčajú nejakú RETRO grotesku, myslím si že naši cigáni z osady sú celkom slušní a kultúrni ľudia. asi sú tam niektoré tovary viac nedostatkové ako u nás za socializmu, lebo u nás sa vtedy nikto kvôli tovaru ešte nepobil. alebo že by boli tak chudobní že si to nemôžu dovoliť za normálne ceny?
Ani nie..... je to "mentalita" amerykáncov..... Je zľava - hrrrr nakupovať..... a ak sú tie akcie, tak sa niekedy chodí s baseballovou pálkou, boxerom, nožom, pištoľou, revolverom....
s revolverom sa chodí na poľovačku do školy
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)alebo medzi Poliakmi?Ved v muzikáli West Side Story jasne vykreslili pravého Američana-otec Nemec mama Poľka:-).
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na poliakov mi nesiahajte. Ti predaju aj vlastnu babku a budu tvrdit ze je to 19 rocna panna :-))))))))))))))))))
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
:-)alebo medzi Poliakmi?Ved v muzikáli West Side Story jasne vykreslili pravého Američana-otec Nemec mama Poľka:-).
...a babka Ruska a dedko Maďar.......
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Počúvam na pozadí správy..... poplatky, poplatky, poplatky v nemocniciach. A doslova absurdné. Za vstup do ordinácie, za pitnú vodu a pod. (a najviac Pro Care zdiera). A čo na to minister? "Viete, je to zvyk, potrvá dlho, že si odvyknú...." Potom na kieho ďasa tam je? Na akú 3,14ču sú VUCky? Na kieho ďasa sú UDZS? Prečo už neprídu a nedrbnú tým lekárom, spoločnostiam mastné pokuty? A prečo posr(l)anci sa hádajú o chobotinách a toto neriešia?
Dôvod - posr(l)anci z toho majú "všimné", na VUCkách majú pohodlné stoličky, UDZS - je to len úrad pro forma.
Keby udrbali pokutu 1000000€ za to - inak by sa správali. A ak by sa nepoučili - odobratie licencie - nemáš licenciu, padaj z nemocnice, štát ti ju odkúpi za 1/10 ceny.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A teraz počúvam o ďalšom debilnom nariadení z Bruselu.... historické zbrane nesmú byť dokonca ani expanzne - teda NESMÚ imitovať výstrel - teda budú NEMÉ......
To je už fakt na hlavu........

A ako by potom vyzerala rekonštrukcia bojov?
Hurááááááá.... bežia, zamieria a budú imitovať streľbu a výbuchy: ratatatata, ratatata, bum, pfííííííí, prásk, búúúúúm
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Brusel, osel! Teda, nie jeden ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
A teraz počúvam o ďalšom debilnom nariadení z Bruselu.... historické zbrane nesmú byť dokonca ani expanzne - teda NESMÚ imitovať výstrel - teda budú NEMÉ......
To je už fakt na hlavu........

A ako by potom vyzerala rekonštrukcia bojov?
Hurááááááá.... bežia, zamieria a budú imitovať streľbu a výbuchy: ratatatata, ratatata, bum, pfííííííí, prásk, búúúúúm
Povedali "A"...nepovedali "B"...
Ale to je aj tak jedno...
EU si myslí, že keď dôjde k zákazu samonabíjacich zbraní (lebo o toto ide), tak sa nič nebude diať...?
Omyl...a veliký.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
BXLmiami
:-)alebo medzi Poliakmi?Ved v muzikáli West Side Story jasne vykreslili pravého Američana-otec Nemec mama Poľka:-).
...a babka Ruska a dedko Maďar.......
Takže tu máme Ameriku v podstate dávno.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Počúvam na pozadí správy..... poplatky, poplatky, poplatky v nemocniciach. A doslova absurdné. Za vstup do ordinácie, za pitnú vodu a pod. (a najviac Pro Care zdiera). A čo na to minister? "Viete, je to zvyk, potrvá dlho, že si odvyknú...." Potom na kieho ďasa tam je? Na akú 3,14ču sú VUCky? Na kieho ďasa sú UDZS? Prečo už neprídu a nedrbnú tým lekárom, spoločnostiam mastné pokuty? A prečo posr(l)anci sa hádajú o chobotinách a toto neriešia?
Dôvod - posr(l)anci z toho majú "všimné", na VUCkách majú pohodlné stoličky, UDZS - je to len úrad pro forma.
Keby udrbali pokutu 1000000€ za to - inak by sa správali. A ak by sa nepoučili - odobratie licencie - nemáš licenciu, padaj z nemocnice, štát ti ju odkúpi za 1/10 ceny.
štát sú ludia a tí ľudia sú tiež marodovateľní
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
A teraz počúvam o ďalšom debilnom nariadení z Bruselu.... historické zbrane nesmú byť dokonca ani expanzne - teda NESMÚ imitovať výstrel - teda budú NEMÉ......
To je už fakt na hlavu........

A ako by potom vyzerala rekonštrukcia bojov?
Hurááááááá.... bežia, zamieria a budú imitovať streľbu a výbuchy: ratatatata, ratatata, bum, pfííííííí, prásk, búúúúúm
tak ako za socializmu - organizátor vybavil povolenie, išiel do ústredných skladov dostal zapožičané a po skončení akcie vrátil späť. a na verejnosť sa dostávali len rezy ručných zbraní ktoré boli znehodnotené tak, že bolo odfrézované po dľžke 2/3 nábojovej komory u zamykateľných zbraní bolo odfrézované časť hlavne myslím že v priestore plynového kanála ale nespomeniem sa ako to bolo u dynamických zbraní(SA 23,25,24,26) niečo sa robilo zo závorníkmi a závermi ( ale to nemohol robiť kde kto len VOZ)
Inak to bývali vždy fofry keď sa v kasárňach stratila pištolka niekedy nepomohlo ani vytrieskanie podozrivého káblom ( v momente zistenia straty zbrane sa sa zatvárali nepriedušne brány kasární zdvojovala sa stráž až do nájdenia alebo do prehľadania všetkých možných úkrytov to vždy trvalo tak päť dní po tú dobu všetci príslušníci útvaru v kasárňach )
Naposledy upravil pavol54 : 29.11.15 at 21:33
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Ja nič, ja muzikant....

ALE

Kde je ten moderátor, ktorý by hentých psíčkarov oddžubal do patričného koterca tak, ako sa to už pár krát stalo, že pri iných debatách odkázal príslušných na "Pieskovisko" alebo ku "starej Blaškovej" ???

Lebo toto je už tiež trochu od veci...naťahovanie sa, kto má väčšiu ?
som chybal, ale uz je to hadam napravene
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
buchač
Ja nič, ja muzikant....

ALE

Kde je ten moderátor, ktorý by hentých psíčkarov oddžubal do patričného koterca tak, ako sa to už pár krát stalo, že pri iných debatách odkázal príslušných na "Pieskovisko" alebo ku "starej Blaškovej" ???

Lebo toto je už tiež trochu od veci...naťahovanie sa, kto má väčšiu ?
som chybal, ale uz je to hadam napravene
Hlavna vec, ze si vymazal prispevok na ktory je viac reakcii, tie ostali . Super!.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
buchač
Ja nič, ja muzikant....

ALE

Kde je ten moderátor, ktorý by hentých psíčkarov oddžubal do patričného koterca tak, ako sa to už pár krát stalo, že pri iných debatách odkázal príslušných na "Pieskovisko" alebo ku "starej Blaškovej" ???

Lebo toto je už tiež trochu od veci...naťahovanie sa, kto má väčšiu ?
som chybal, ale uz je to hadam napravene
Hlavna vec, ze si vymazal prispevok na ktory je viac reakcii, tie ostali . Super!.
nic som nemazal, vsetko je na pieskovisku http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html .A ak som na nejaku nespratnicku, nespratnika zabudol, tak sa ospraverdlnujem
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kto mi vymazal a prečo môj komentár o psoch? nebol vulgárny,ani som nikoho neurazila.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať