Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

j.c Pozri príspevok
Nečítala som všetko, ani neviem či tu ešte niekto príde, ale skúsim. Neviem si spomenúť na názov filmu. Jednalo sa o výchovu mladých dievčat za vrahyne. Odohrávalo sa to v džungli, v tábore, kde komando vrahov unášali malé dievčatá a celý život do dospelosti ich trénovali na vraždy. Nakoniec zostali tuším len tri. Videl to niekto?
SLovenský názov je "Vyvolené", anglický "Naked Weapon" a orginálny .... no prečítaj to "Chek law dak gung".

http://www.imdb.com/title/tt0341495/

Kúsky z neho sú aj na youtube :

0 0
j.c j.c

j.c je offline (nepripojený) j.c

Díky.
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Spomienky na Afriku
http://www.csfd.cz/film/7376-vzpominky-na-afriku/
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Život je krásny. tal. /1997/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dovolím si upriamiť pozornosť na TV " Roleta " ...

čas 02,20 .........síce dosť neskoro , ale oplatí sa aspoň nahrať ...

Vtedy na Západe
je legendárny spaghetti western talianskeho režiséra Sergia Leoneho z roku 1968.

Podľa niektorých filmových kritikov je tento film najlepším westernom všetkých čias a tiež jedným z najlepších filmov v dejinách svetovej kinematografie.
Pre všetkých milovníkov príbehov z divokého západu je učebnicovým dielom, ako sa má správne natočiť skvelý príbeh, ktorý je stále fascinujúci pre diváka aj mnoho rokov po svojej premiére.
Jeho originálny názov je: "C'era una volta il West" (angl.: "Once Upon a Time in the West").
Filmový zážitok pre diváka je umocnený hlavne nezabudnuteľnou hudbou majstra westernovej melódie, ktorým nebol nikto iný ako Ennio Morricone.

Malá ukážka hudby ...a začiatok filmu .
He , tento film mám na DVD ...zásadne ho pozerám v originále , dabing ani titulky nie sú mi potrebné ...
Si viete predstaviť vidieť tento film v amfiku ??? ...v KE bol onoho času najväčší v bývalej ČSSR ...




Len tak simultálne ...

" ...a Frank ? "
"...ten nepríde ..."
" ..a kone ? "
" ...vyzerá , že je o jedného menej .."
"...eee ,.....o dvoch viac ..."

beng , beng ...
2 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Tomuto (hore) sa hovori kvalitny prispevok, vazeni. A mimochodom, ja si uz v amfiku nedokazem predstavit nic.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...ani ja ...amfik už nie je to , čo býval ...no videl som tento film tam , aj omnoho viac ...

Ej , ej ..kua , to boli časy ...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Amfík sa vraj má zastrešovať
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Ešte raz Once Upon... Once Upon a Time in America (1984) Vtedy v Amerike. Opäť vynikajúci Sergio Leone a Ennio Morricone. Robert de Niro v hlavnej úlohe. Skvelá 4 hodinová gangsterka. Viac info:http://www.csfd.cz/film/5914-tenkrat...ice/strana-25/
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

buchač Pozri príspevok
...ani ja ...amfik už nie je to , čo býval ...no videl som tento film tam , aj omnoho viac ...

Ej , ej ..kua , to boli časy ...
Juri, dá sa s tebou nesúhlasiť? Ej veru, nedá. Žiadne kino sa mu nevyrovná.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tomuto filmu neviem absolútne nič vytknúť. Dej, výkony, emócie, ............ Hotel Rwanda.
A z iného súdka. Fascinujúca trilógia, dokonalá súhra, skôr poézia obrazu a zvuku. Godfrey Reggio -Koyaanisqatsi, Powaqqatsi, Naqoyqatsi.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Niečo romantické a smutné. Griffin a Phoenixová, ale nie remake. Originálny, pôvodne televízny film z roku 1976, kde hrá Peter Falk (výborný nielen ako poručík Columbo) a Jill Claiburgh - pre veľký úspech sa dostal na plátna kín. Pre mňa jeden z najkrajších "love story".
Naposledy upravil gilda : 23.03.11 at 07:25
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

...And Justice for All (1979, Norman Jewison)
Al Pacino - Arthur Kirkland
John Forsythe - Henry T. Fleming
Lee Strasberg - Sam Kirkland
Slovensky nazov: ...a spravodlivost pre vsetkych

Jeden z Pacinovych najlepsich hereckych vykonov, vynikajuca cierna satira o americkom sudnictve. Pacino hra zasadoveho, nepodplatitelneho, aj ked rebelujuceho baltimorskeho pravnika, ktory pohrda skorumpovanym a amoralnym sudcom Flemingom. Kvoli Flemingovi skoncia vo vazeni nevinne dvaja jeho klienti - jeden, transvestita, spacha samovrazdu a druhy, ktory sa po tom, ako bol zastaveny dopravnym policajtom pre dopravny priestupok je pre hlupu technicku chybu zatknuty za cin, ktory nespachal a nakoniec aj odsudeny. Vsetky, aj Fleming, su si nakoniec vedomi jeho neviny, ale preto, ze dokazy sa podarilo ziskat az tri dni po lehote, skonci vo vazeni, kde bojuje o zivot a nakoniec tiez zomrie. Fleminga vsak necakane zatknu a obvinia zo znasilnenia a ten si je vedomy toho, ze ujst spravodlivosti moze iba vtedy, ak ho bude obhajovat pravnik, o ktorom je zname, ze Fleminga nema v laske a je neuplatny. Arthur je teda jasna volba. Zaroven chcem upozornit na skvely vykon Strasberga v ulohe Arthurovho stareho otca, ktory trpi Alzheimerom - absolutna herecka legenda, medzi ktoreho ziakov patria taki herci ako Al Pacino, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Paul Newman a aj samotny Marlon Brando. Arthur Flemingovu obhajobu vezme, vedomy si toho, ze je vinny, ale film sa konci necakanym zvratom pocas uvodnej reci. Rozhodne si treba pozriet!!

0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

S manželkou sme boli v kine na King's Speech.
Nie je to film pre každého, ale kto má rád britskú kinematografiu, rozhodne nebude sklamaný! Colin Firth exceluje. Nevedel som sa nabažiť krásnej ostrovnej angličtiny.

http://www.csfd.cz/film/269587-kralova-rec/

0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

Husbands and Wives od Woodyho Ellena. Veľmi interesantný film o manželských vzťahoch. Málo akcie, veľa kecania. Ale to kecanie stojí za to. Typická Ellenovka, a veľmi slušná. Vo vedľajšej roličke sa ukázal aj jeden z mojich obľúbencov Liam Neeson.

http://www.csfd.cz/film/40-manzele-a-manzelky/

0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Al Pacino je "značka". Výborný herec, väčšinou výborné filmy. Z nich Bobby Deerfield (1977). Film natočený podľa románu E.M.Remarqua Nebo nepozná obľúbencov (Nebe nezná vyvolených). Al Pacino ako pretekár Formule 1 a jeho láska k nevyliečiteľne chorej Lillian (Marthe Keller).
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Ak si niekto obľúbil Petra Falka, potom The Thing About My Folks - Spomienky na minulosť, alebo Podzimní cesta. Výborný v úlohe otca dospelých detí. Príjemná konverzačná komédia,dialógy otca a syna zo života. Film najmä pre tých, čo už majú niečo za sebou.
http://www.imdb.com/video/screenplay/vi888471833/
Naposledy upravil gilda : 07.04.11 at 06:21
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Raz dávno išiel historický film Romeo a Júlia,začínal tento film súbojom,boli tam dramatické zábery z oblasti postihnutej morom,celý dej bol emotívny a dojímavý -asi najlepšie spracovanie klasického diela./ešte by som si pozrela Cyrano z Bergeraku,Väznica parmská,Pan Wolodyjovskij a seriály Štyria tankisti a pes,Cesty statočných,Doktor v dome /anglický komedialný/ Dialkový vodiči /neviem či presný názov-španielský komedialný seriál o vodičoch kamionov/
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Ako zostať navždy mladý. Film Mladí srdcom Young At Heart USA 2007.
Partička amatérskych hudobníkov vo veku medzi 75-93 rokov oslňuje so svojou jedinečnou šou, kamkoľvek sa vypravia. Strhujúce nadšenie úžasných ľudí, ktorí nebudú nikdy za zenitom a dokážu si život užívať napriek všetkým ťažkostiam, očarí každého, kto ich stretne!
Naposledy upravil gilda : 01.06.11 at 10:29
0 0
Barbarakol Barbarakol

Barbarakol je offline (nepripojený) Barbarakol

Objavila som stránku Multi-torrent , kde sa dajú v pohode stiahnuť filmy a rôzne iné dobré veci. Príjemne ma prekvapila aj možnosť získania cien v súťaži. No ak sa dá, prečo nevyhrať peknú knižku? Čo vy na to? Dajte vedieť aké máte skúsenosti?. Mne sa to veľmi pozdáva a dávam im A+
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať