Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo dodať ????????
Život je ku..a

0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Krásny film o ženskej sile, láske, prefíkanosti ....: Dvojí obvinění (1999) - Režie: Bruce Beresford .....Hrají: Tommy Lee Jones, Ashley Judd, Jay Brazeau.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Dnes sa nám pokazil disk a nepodarilo sa nahrať 3.diel seriálu "Sám vojak v poli".
Nemáte niekto k dispozícii?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Vďaka, snáď do vyjde. Chýba mi smajlík "Cmučky cmuk", tak len takto.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Videl niekto ?

Celkom slušný doják , Milionár - indická verzia .

http://www.velkaepocha.sk/2009030196...llionaire.html


Čajočka jak lusk ...
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
buchač Pozri príspevok
Videl niekto ?

Celkom slušný doják , Milionár - indická verzia .
Čajočka jak lusk ...
sentimentálna sračka...škoda času...a nerozumiem jak to mohlo získať Oscara.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
icemonika Pozri príspevok
sentimentálna sračka...škoda času...a nerozumiem jak to mohlo získať Oscara.
Aj , aj ....a to už prečo si taká ľadová , Monika , hm ?

Nehovorím , že Daniela Steelová je môj favorit N. 1 , tiež ju nemusím ...ani raz , nieto ešte dva krát !
Ale veď v podstate v Indii sa takto žije , je to predsa o živote chlapca , ktorý vyrastal na ulici .
Táto mu dala všetko , vychovala a aj živila ho zároveň .
Všetky vedomosti nabral práve na tej ulici , z ktorej si zobral to najlepšie , či sa jedná o morálny alebo materiálny aspekt .
V tomto je tá hlboká myšlienka , že takéto vlastnosti a vedomosti sa naučil a získal práve na ulici a nie na nejakej prestížnej univerzite , ktorá si zakladá na morálke .....a popritom zvysoka na ňu kašle !
A preto , aspoň podľa mňa , práve preto táto sentimentálnosť dostala Oskara .
Nehovoriac o tom , že v dnešnej uponáhľanej dobe , plnej nevraživosti , brutality , politických klamstiev ....nezaškodí práve ten spomínaný sentiment ...

.. "Ak prekusneme limonádový záver s pátosom, nájdeme film o úprimnej láske v dynamickom tempe..."
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
buchač Pozri príspevok
Aj , aj ....a to už prečo si taká ľadová , Monika , hm ?

Nehovorím , že Daniela Steelová je môj favorit N. 1 , tiež ju nemusím ...ani raz , nieto ešte dva krát !
Ale veď v podstate v Indii sa takto žije , je to predsa o živote chlapca , ktorý vyrastal na ulici .
Táto mu dala všetko , vychovala a aj živila ho zároveň .
Všetky vedomosti nabral práve na tej ulici , z ktorej si zobral to najlepšie , či sa jedná o morálny alebo materiálny aspekt .
V tomto je tá hlboká myšlienka , že takéto vlastnosti a vedomosti sa naučil a získal práve na ulici a nie na nejakej prestížnej univerzite , ktorá si zakladá na morálke .....a popritom zvysoka na ňu kašle !
A preto , aspoň podľa mňa , práve preto táto sentimentálnosť dostala Oskara .
Nehovoriac o tom , že v dnešnej uponáhľanej dobe , plnej nevraživosti , brutality , politických klamstiev ....nezaškodí práve ten spomínaný sentiment ...
Jediná vec, ktorá bola pre mňa zaujímavá bola téma osudovosti a náhody...to ako a prečo vedel odpoveď na otázku a tiež to prečo nevedel meno tretieho mušketiera. Ale inač mi to ten záver veľmi pokazil
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

icemonika Pozri príspevok
Jediná vec, ktorá bola pre mňa zaujímavá bola téma osudovosti a náhody...to ako a prečo vedel odpoveď na otázku a tiež to prečo nevedel meno tretieho mušketiera. Ale inač mi to ten záver veľmi pokazil
Zaujímavé, že pre nás, ktorí sme videli 3 mušketierov každé Vianoce a niekedy aj cez prázdniny, tak je to samozrejmé a nepochopiteľné, že to nevedel. Ale kto z nás vie napr. (bez toho, aby si to vyhľadal v Googli) meno desiateho amerického prezidenta?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chobot Pozri príspevok
Zaujímavé, že pre nás, ktorí sme videli 3 mušketierov každé Vianoce a niekedy aj cez prázdniny, tak je to samozrejmé a nepochopiteľné, že to nevedel. Ale kto z nás vie napr. (bez toho, aby si to vyhľadal v Googli) meno desiateho amerického prezidenta?
..ja som pomaly nevedel ani toho nášho ......myslím tým ČSR
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Chobot Pozri príspevok
Zaujímavé, že pre nás, ktorí sme videli 3 mušketierov každé Vianoce a niekedy aj cez prázdniny, tak je to samozrejmé a nepochopiteľné, že to nevedel. Ale kto z nás vie napr. (bez toho, aby si to vyhľadal v Googli) meno desiateho amerického prezidenta?
Aj mne sa niektoré otázky zdali byť až príliš ľahké. Ale cez mušketierov nám zrejme tvorcovia retrospektívne pripomenuli detstvo, ale aj 3. "mušketiera" ...tú jeho lásku...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Harold a Maude - vynikajúce herecké výkony a ešte lepšia hudba, ako bonus čierny humor, to mám rada

dve piesne Cata Stevensa
Naposledy upravil kukučka : 30.05.09 at 01:08
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Podraz...jeden z najlepších filmov aký som videla...odporúčam

http://http://www.csfd.cz/film/15046-podraz-sting-the/
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

oprav link
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

tento myslela icomenka ? http://www.csfd.cz/film/15046-podraz-sting-the/diskuze/
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Spomína si niekto na film Běsnící měsíc? Veľmi rada by som ho ešte raz videla, ale nie a nie sa k nemu dopracovať.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
áno...sorry
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Marína Pozri príspevok
Spomína si niekto na film Běsnící měsíc? Veľmi rada by som ho ešte raz videla, ale nie a nie sa k nemu dopracovať.
Bohužiaľ ide o starší film, ktorý navyše nebol nejaký trhák ani kinohit, takže na stiahnutie som ho nikde nenašiel. Možno by ho mohli mať v niektorej videopožičovni, treba ich obvolať (originálny názov je The Raging Moon).

Neviem, ako veľmi ho chceš vidieť, ale ak si ochotná dať za DVD pár euro, tak na e-bay si ho môžeš kúpiť aj dnes už od 11 EUR aj s poštovným:

http://cgi.ebay.at/Raging-Moon-DVD-1...3%3A1|294%3A50

http://cgi.ebay.at/Raging-Moon-DVD-1...3%3A1|294%3A50
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vďaka Tibor, "dosť" ho chcem vidieť, e-bay ma nenapadol. Film som videla pred cca 35 rokmi a dodnes si viem predstaviť skoro celý dej, dosť ma "zasiahol".
Naposledy upravil Marína : 12.06.09 at 17:36
0 0
filipagordon filipagordon

filipagordon je offline (nepripojený) filipagordon

Jeden z najlepsich filmov: Andrej Rublev ruskeho rezisera Andreja Tarkovskeho.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať