Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ahoj Kukučka, tak utekaj do požičovne a pozri si Všetko o mojej matke - keď ide tá baba do Madridu (alebo do Barcelony?). Je tam neskutočná hudba.
Inak súhlasím s tebou La Paloma v podaní toho chlapíka je zážitok. Má čistulinký hlas. Anjelský hlas má aj chlapec v Zlej výchove. Tiež od Pedra Almodóvara. Len to je dosť silné kafe...
A ešte ma napadá - vo Forest Gump - keď uvidí svoju kamošku s tým chalanom v aute a ho napadne. V tom momente tam ide hudba I dont no way...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Aj tu sa občas nájde niečo dobré,ale ak som priložením linku niečo porušila,upozornite ma prosím,nieže mi budete musieť posielať buchty do Ilavy.

http://www.countryradio.cz/index.php
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Moja srdcovka:
Ennio Morricone - A Time In The West

nedarí sa mi prilepiť sem hudbu z tohoto filmu.

A ešte niečo ,zaspomínajme si na ich mladosť/ a nielen ich/:

http://www.famosas--desnudas.com/index.html
Naposledy upravil Melnick : 06.05.07 at 11:05
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Cez víkend som si pozrela film: Pupendo, už dlho som sa tak dobre nezasmiala.

Dúfam, že nikoho neurazím: Bolek Polívka pri pohľade na kríž na krku syna mu hovorí: keby ho utopili, tak nosíš na krku akvárko.....
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Pre mňa jednoznačne najlepší film : Forrest Gump a Ja som Sam. Tá čistá úprimnosť a oddanosť je úžasná. Kiež by sme my všetci neboli natoľko ovplyvnení civilizáciou, pokrokom, honbou za majetkom, ale strážili si aj tie obyčajné ľudské hodnoty. Kto tieto filmy videl, vie o čom hovorím.
0 0
flopnr flopnr

flopnr je offline (nepripojený) flopnr

Z česko-slovenskej tvorby mám najradšej Bolka Polívku v "Dědictví aneb kurvahošigutentág" a zo zahraničných sa mi strašne páčil film "Tenkrát na západě" s C.Cardinale lebo tam boli krásne melódie.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

a tie pohlady....
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Práve začal v TV film Sofiina voľba. Výborný film /aj keď kniha ešte lepšia/. Ja nestíham, ale kto má čas a nevidel, nech pozerá. Stojí za to
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

cloe Pozri príspevok
Práve začal v TV film Sofiina voľba. Výborný film /aj keď kniha ešte lepšia/. Ja nestíham, ale kto má čas a nevidel, nech pozerá. Stojí za to
Najprv som čítala knihu a potom som pozrela film, nedá sa to porovnať, kniha je oveľa oveľa lepšia
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

No, kolk ludi, tolko nazorov, ja som mala rada T. Hanksa, kym som nevidela Forest Gamp. Jeho herecky vykon bol dobry, ale ten film sa mi nepacil. Z americkej tvorby mam rada Formana(alebo zeby z Ceskej??, jeho Amadeus je uzasny a niektore filmy W. Allena, celkom sa mi pacil Volver, z tych novsich a zo starsich Celebrity a potom tie este starsie.
Naposledy upravil lavi : 09.05.07 at 17:14
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Učiteľ tanca - v nedeľu o 20,00 na ČT1
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

kukučka Pozri príspevok
A čo skvost slovenskej kinamatografie Vojtová Marína? Nádherná príroda aj ľubozvučná slovenčina, bezkonkurenčné tanečné výkony. A príslovečný smútok v pohľade Ivana Mistríka, prorocké slová K.L. Zachara: zje ťa tá mlynárka, zje! Nuž nezjedla ho mlynárka, zjedla ho iná...
V nedelu 20.5.07 to davaju na STV 2 o 10,05h.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

blizi sa 1.jun a nam sa nepodari vypadnuz z BA, neviete mi poradit ako stravit vikend v BA ked chcem zaujat 12,14 deti???
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kukučka Pozri príspevok
pre mňa je vo filme dosť podstatnou zložkou hudba a vo filme Hovor s ňou je dokonalá La Paloma a nádherný balet
Ahoj Kukučka, no čo už si si kukla film Všetko o mojej matke?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

polepším sa
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ahojte, nepozerali ste niekto včera na Markíze film Skrotená hora?
Ja som to pozerala, bola som hore do pol druhej, ale oplatilo sa. Nádherný film s krásnym príbehom, aj slzička mi ukápla....
Vrelo doporučujem!
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Aj Tebe sa páčil?
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Pozerala som ho už druhýkrát. Super film. Keby bolo toľko lásky medzi mužom a ženou ako bolo medzi nimi, tak by tu ani nebolo možno rubriky o rozvodoch... Aká škoda
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Ahojte, nepozerali ste niekto včera na Markíze film Skrotená hora?
Ja som to pozerala, bola som hore do pol druhej, ale oplatilo sa. Nádherný film s krásnym príbehom, aj slzička mi ukápla....
Vrelo doporučujem!
Bol to veľmi dobrý film
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať