Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Film FANY s J. Bohdalovou je tiež veľmi pekný.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

malalulu
Mne sa veľmi páčil film "Život je krásny", bránila som sa mu, pretože nemám rada vojnové filmy, ale keď som ho videla prvýkrát, hneď som si ho pozrela ešte drihýkrát. Bolo to ako balzam na moju dušu.
Potom si pozri aj film Dlhá nedeľa zásnub s Audrey Tatou - hrala aj neuveriteľný osud Amelie Poulain.
Naposledy upravil kukučka : 19.08.06 at 20:45
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Dobry film je aj Zopar spravnych chlapov - Tom Cruise, Jack Nicolson...Minule, ked ho davali na Marci, uz som bola mrtva od unavy - bolo 0,30 hod, ale ja tak som si musela pockat na koniec, kde sa Nicolson prizna, ze vlastne on dal cerveny kod a teda je zodpovedny za smrt vojaka.

O com je Ako prichadzaju sny?

Pekny film bola aj Adrew - clen nasej rodiny - myslim za tak sa to volalo. O robotovi, ktory chcel byt clovekom...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

janasv
O com je Ako prichadzaju sny?

Pekny film bola aj Adrew - clen nasej rodiny - myslim za tak sa to volalo. O robotovi, ktory chcel byt clovekom...
Hej, aj Andrew je dobrý film.
Ako prichádzajú sny je dosť fantazijný film. Ide o otca - manžela, ktorý stratí v autonehode svoje dve deti. Manželka to nezvládne a spácha samovraždu. Po krátkej dobe on dostane infrakt. (tuším) S deťmi sa stretne na "onom" svete, ale v podobe iných ľudí, ktorích on mal rád za svojho života. Až neskôr sa dozvie, že to sú jeho deti. Ale manželka sa dostala na iné miesto, nakoľko svoj život si zobrala vlastnými rukami. On sa ju rozhodne vyhľadať a po ťažkej ceste získať späť. Nakoniec sa mu to podarí a oni dvaja sa vrátia znovu na zem, ako noví ľudia, pretože oni sú si súdení a predošlý život si to nemohli vychutnať.
Je to dosť psychologický film, ale páči sa mi na ňom to, že nevyvracia vieru žiadneho človeka. Je tam zobrazené nebo, peklo, reinkarnácia, Najvyšší, a pod.
Odporúčam to pozrieť.
0 0
jenny7 jenny7

jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

Ja keď som bola malá, pamätám si jeden japonský film, ktorý vtedy dávali a zostal mi v pamäti - volal sa Goro biely pes, viem, že sa mi to vtedy moc páčilo. Ale odvtedy to už neopakovali. Veľa filmov zvyknú dávať ešte viac krát, ale tento nie. Keby bola ešte možnosť, rada by som ho videla. Ach jo, ale zatiaľ mám len na ten film pekné spomienky, tak dúfam, že raz to niekde uvidím, možno na videokazete, neviem, ale bolo to pekné.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
mojim oblubenym filmom je PASCA - so Seanom Connerym.
je dobrodruzno-akcno-romanticky-s erotickou zapletkou
taketo oddychovky mi vyhovuju.

a ten goro biely pes bol naaaadherny film.
jenny7 - to musis byt rovesnicka

skippy stepna kengura bol pekny serial, bambulka,
plno rozpravok - napr. kreslena ruská - vták ohnivak, alebo nejaka indicka - malý muk. - uplne skvele.. nechapem preco to nemozu opakovat.
neda sa rovnat k dnesnym pokemonom atd

nedavno nejaka mamicka pisala do tv panu riaditelovi a ten v chvili na to urcenej povedal, ze teda pasmo filmarik a filmuska neplanuju a nech na to zabudne ale ze davaju detsky kresleny serial - serifky ci pisotlnicky ci co.
no hruuuza klasiku ku hybridu prirovnavat.

a potom sa vsetci cuduju, ze deti su agresivne, nasilne atd... kolko rodicov moze zodpovedne prehlasit, ze sleduju to, na co sa ich deti divaju a ze dbaju o ich zdravy vyvin?? ale to tu uz nepatri, ze.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

tiny77
mojim oblubenym filmom je PASCA - so Seanom Connerym.
je dobrodruzno-akcno-romanticky-s erotickou zapletkou
taketo oddychovky mi vyhovuju.

a ten goro biely pes bol naaaadherny film.
jenny7 - to musis byt rovesnicka

skippy stepna kengura bol pekny serial, bambulka,
plno rozpravok - napr. kreslena ruská - vták ohnivak, alebo nejaka indicka - malý muk. - uplne skvele.. nechapem preco to nemozu opakovat.
neda sa rovnat k dnesnym pokemonom atd

nedavno nejaka mamicka pisala do tv panu riaditelovi a ten v chvili na to urcenej povedal, ze teda pasmo filmarik a filmuska neplanuju a nech na to zabudne ale ze davaju detsky kresleny serial - serifky ci pisotlnicky ci co.
no hruuuza klasiku ku hybridu prirovnavat.

a potom sa vsetci cuduju, ze deti su agresivne, nasilne atd... kolko rodicov moze zodpovedne prehlasit, ze sleduju to, na co sa ich deti divaju a ze dbaju o ich zdravy vyvin?? ale to tu uz nepatri, ze.
To s tými rozprávkami máš teda pravdu - ja milujem rozprávky ešte aj dnes.(kupujem Macka Pusíka s CD akože vnučke, potom si tie rozprávky potajomky púšťam-doma by sa mi smiali ). Ale aj tie naše sú teda dosť drsné. Keď si prečítaš Dobšinského to je jeden horor väčší ako druhý. Ja si pamätám, tuším som už končila strednú školu, dávali večerníček Danka a Janka - s machuľou. Straaaaašne som sa pritom bála, ani som to nedopozerala
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Nika
To s tými rozprávkami máš teda pravdu - ja milujem rozprávky ešte aj dnes.(kupujem Macka Pusíka s CD akože vnučke, potom si tie rozprávky potajomky púšťam-doma by sa mi smiali ). Ale aj tie naše sú teda dosť drsné. Keď si prečítaš Dobšinského to je jeden horor väčší ako druhý. Ja si pamätám, tuším som už končila strednú školu, dávali večerníček Danka a Janka - s machuľou. Straaaaašne som sa pritom bála, ani som to nedopozerala
ked mam nejaku pracu - zavaranie, zehlenie, upratovanie písomnosti, tak pustim MC kazetku, alebo CD s rozpravkami akoze chlapcom
ano, raz sme dobsinskeho analyzovali. psychologicka sa vyjadrila, ze deti maju svoju vlastnu fantaziu. ked horar rozpara brucho vlkovi - deti to vnimaju inak. bez criev a krvi napr.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja z iného súdka - moje naj sú filmy Q.Tarantina na čele s Pulp Fiction,
milujem sériu Mad Max s Melom Gibsonom (najmä MM 2),
naposledy ma v TV potešil Mullholand Drive od D.Lyncha...
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Jozef Mihál
Ja z iného súdka - moje naj sú filmy Q.Tarantina na čele s Pulp Fiction,
milujem sériu Mad Max s Melom Gibsonom (najmä MM 2),
naposledy ma v TV potešil Mullholand Drive od D.Lyncha...
Mullholand Drive bol naozaj skvelý film.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mne sa strašne páčia staré české čiernobiele filmy s Oldřichom Novým alebo R.A.Dvorským a ostatnými. Sú cca z 30-tych rokov.
Poväčšinou to boli ohromné dojímáky.
Pred asi 3-4 rokmi boli v telke pravidelne, teraz sú sem tam na ČT1.
Pri tých by som sedela od večera do rána.
Neviem, či Vám niečo hovorí napríklad Madla zpívá Evropě alebo Kristián.
Super filmy!!!

No a staré české rozprávky? Princezná so zlatou hviezdou, Šialene smutná princezná, Popoluška a pod.
0 0
suzuki suzuki

suzuki je offline (nepripojený) suzuki

Mne sa zasa veľmi páčil Pýcha a predsudok
0 0
auctovnicka auctovnicka

auctovnicka je offline (nepripojený) auctovnicka

Mna vie vzdy chytit film Motylik so Stevom McQueenom.
0 0
Tomáško Tomáško

Tomáško je offline (nepripojený) Tomáško

A čo takto nezabudnuteľný Vlasta Burian?
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Ja mám rada film "Divoké kočky" ..... je taký na odľahčenie
0 0
heja3 heja3

heja3 je offline (nepripojený) heja3

Naposledy som sa dobre zabavila na filme Drž hubu! so Jeanom Renom a Gerardom Depardieuem (ha ha skoro som si prsty zaplietla, aj tak neviem, či som to jeho meno dobre vyskloňovala). Napriek "hnusnému názvu" dobrá komédia.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Zajtra v noci dávajú na Markíze pekný film Madisonské mosty. Meryl Streep patrí medzi moje obľubené.......
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Aj ja ju mám veľmi rada, ale Clean Eastwood, tak to je tiež veľká srdcovka. Chystám sa aj na knihu, ale akosi...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nika
Zajtra v noci dávajú na Markíze pekný film Madisonské mosty. Meryl Streep patrí medzi moje obľubené.......
Tento som už videla aspoň trikrát.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Ja mám veľa obľúbených filmov napr. Sedem rokov v Tibete alebo Zoznámte sa, Joe Black, atď... Ale čo tu ešte vôbec nebolo spomenuté - "- Na koneeeee!
- A kde by sme ich vzali?
- No tak utekajme..."
Milujem filmy s Jožkom Krónerom. Nemusí to byť akurát len Pacho, hybský zbojník.Donekonečna môžem pozerať akýkoľvek film, v ktorom si zahral.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať