Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie - oznámili, že ju sťahujú späť. Ale - ako som písal - agentúra asi mala vedomosť, čo je to zač.....len hubu držali...... nechceli Nemčúra sklamať.

Uvidíme, čo sa ešte z toho vykľuje......
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Prihlas sa ty a sprav s nim poriadok.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm..... a prečo? Veď stačí nasadnúť do auta, pekný výlet si urobiť, trochu si tresknúť a vrátiť sa späť.....
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nerozčúlilo, ale toj v telke padol návrh, novinka, nóvum, že materské škôlky by mohli mať aj firmy, tak ako aj duálne vzdelávanie. A čí to tu už nebolo? No nóvum, pre osoby narodené v roku 1989 a nasledujúcich.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No fazuľka dorazila ráno o tretej..... a nadávala ako parlamentný kapitáň

A tie hovädá v agentúre vedeli, čo je to zač, ten oný.... Za rok sa tam vystriedalo 8 opatrovateliek - najdlhšie tam bola vraj nejaká z Litvy a ta dovolila, aby si starý s ňou špásoval - platil jej za veci pre jej decko.
Ostatné starý "vyhodil" - jednoducho ich vykázal, nech si berú taxík a zmiznú a hneď volal do agentúry, že sa neosvedčili - takže NIČ neplatil - naopak, ešte ony zaplatili 1000€ pokuty. A boli tam vraj Poľky, Rumunky , Češky.
Keď moja fazuľka sa tam dostavila, pýtala si kľúč od izby (pre istotu) a starý povedal, že sa niekde "stratil". Ale keď si izbu prezerala - našla ho zastrčený v nejakej poličke - preto starý sa dobíjal a ona políciu volala. A než starý stihol zavolať, zavolala ona do agentúry - a tiež ju vykazoval, nech si taxík berie.

A keď agentúra tam poslala cigánočku - fazuľka vravela - že starý už krčil nosom (veď nemčúr - nadradená rasa - cigánka bola predsa "podradná" rasa).

A pokiaľ mi je známe - agentúry by mali preverovať klientov, kam posielajú opatrovateľky.... asi nepreverili dôkladne.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

1. apríl a sito na samom vrchu
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Duški svine sú to, píšeš, že vedeli, prečo ho už neodmietli? Skús spočítať, koľko za rok na čipernom dedkovi a hlavne na pokutách zarobili! A budú aj naďalej. Skôr to vidím tak, že pre agentúru nebude problémový dedko, ale tvoja fazuľka, lebo s ňou nebudú môcť kúty vymetať.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď aj hneď povedala (keď sa ukľudnila) - že s tou agentúrou končí. Našla si tam kolegyňu, ale z inej agentúry, tak jej odporučila tú druhú agentúru.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nepotešilo.....prred 3/4 rrokom som musela kúpiť novú práčku,teraz sa mi porúčala mikrovlna,a aj dvojplatnička má na kahánku...všetko sa mi kazí....chcela som v máji po splatení práčky si zobrať počítač,ale zase sú prednejšie veci,aj elektrrické zásuvky sú len na dobré slovo....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Asi už nie si najmladšia, keď ťa také veci opúšťajú.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Idem na jarmok.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

sito
Asi už nie si najmladšia, keď ťa také veci opúšťajú.
čo ja.....ale aby ma opustili cca po 5 rokoch spotrrrebiče???!!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi mali toho dosť furt perieš, chladíš, zohrievaš.... veď aj ten stroj je predsa človek
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

čoby furt,len tak přiměřeně......počtu členov v domácnosti....asi sú tam kvalitné "kazítka".
A ten parrlament ich nezakázal?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Dúfam, že tento rok tí arogantní k.k.ti z Holcimu spolu s mestskou radou na Deň detí neuzavrú rekreačný areál Alpínka ako minulý rok. Stovky ľudí tam došli s deťmi na 1.júna a nielen autami, pobaviť sa na atrakciách,piekoviskách, prelizkach, hojdačkách, opičej dráhe.. (košičania šak to poznáte), prípadne opiecť niečo a stráviť s deckami parádny deň.
Všetko, čo ich čakalo, bola zamknutá brána a pri nej arogantný sbskár, ktorý ich oboznámil s tým, že toto tu je súkromná akcia a nikto okrem ľudí zamestnaných v HOLCIME a ich rodín tam prístup nemá. A že 200 metrov hore je bufet, tak nech idú so svojimi deckami tam. Si viete predstaviť, tie sklamané tváričky detí.
Fuj buzeranti, ešte neska sa mi otvára nožík vo vrecku.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Starý to vydržal 2 týždne..... a vraj takto odtiaľ zutekalo viacej opatrovateliek, lenže ony to neoznámili agentúre a tak cálovali po 1000€ (dobrý keš pre agentúru)..... moja aspoň toľko chochmesu mala, že má doklad, že nie z jej príčiny tam musí skončiť....
Tak ten Bjuti smis to odhadol už pred dvoma týždňami dobre..
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
Dúfam, že tento rok tí arogantní k.k.ti z Holcimu spolu s mestskou radou na Deň detí neuzavrú rekreačný areál Alpínka ako minulý rok. Stovky ľudí tam došli s deťmi na 1.júna a nielen autami, pobaviť sa na atrakciách,piekoviskách, prelizkach, hojdačkách, opičej dráhe.. (košičania šak to poznáte), prípadne opiecť niečo a stráviť s deckami parádny deň.
Všetko, čo ich čakalo, bola zamknutá brána a pri nej arogantný sbskár, ktorý ich oboznámil s tým, že toto tu je súkromná akcia a nikto okrem ľudí zamestnaných v HOLCIME a ich rodín tam prístup nemá. A že 200 metrov hore je bufet, tak nech idú so svojimi deckami tam. Si viete predstaviť, tie sklamané tváričky detí.
Fuj buzeranti, ešte neska sa mi otvára nožík vo vrecku.
a ten areál patrí komu?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
mestu, všetkým
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
šikovný
http://chillin.sk/2016/01/slovensky-...hlasite-s-nim/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vieš prečo sa u nás v štátnej správe nedokázateľne kradne? Pretože ten najnižší vie že jeho priamo nadriadený(až po najvyššieho) kradne( ak nekradne, tak si zariadi príslušné benefity, čo je vlastne tiež krádež) A kde neni žalobce není ani soudce. A tie bulvárne povyky sú len preto aby sa odpútala pozornosť, lebo " zlodej kričí chyťte zlodeja " Ako to chodí, Vždy si spomeniem na seriál "Profesináli: Policajt Maroš Naď versus Krčmár Jano Króner
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať