Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Každý určite nie. Zhadzovať zo skaly...
To nie je vôbec vtipné, skôr vypovedajúce o človeku takto zmýšľajúceho.
Osobne by som niečo podobné ani nerozširovala.
6 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Niekto ma dnes samonasieraci den
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Každý určite nie. Zhadzovať zo skaly...
To nie je vôbec vtipné, skôr vypovedajúce o človeku takto zmýšľajúceho.
Osobne by som niečo podobné ani nerozširovala.
Ty určite nie.....a mimochodom, nejde o zhodenie zo skaly, ale jedná sa o skopnutie zo skaly.
Preštuduj si dané výrazy v tvojom obľúbenom Julse...ktorý si nie raz použila na poučovanie iných.

Čo ty rozširuješ...? To je už iná a ďalšia kapitola. Opakovanie je síce matka múdrosti, ale nemá význam hádzať hrach o stenu...prípadne perly...

Vrav za seba, že čo je vtipné a čo nie...
Ak by som ale mal rozpitvať tento obrázok ?
Ten predsa vraví čo ? Že každý (ty nie, ty si výnimka) pozná niekoho, koho by rád skopol zo skaly.
Takže sa pýtam....nezaslúži si kopanec nie jeden náš politik ? Keby len jeden. Kľudne by sa dala na Zbojníckom vŕšku vykonať defenestrácia...len pár by (možno) dostalo výnimku.

Bolo pár tém...nezaslúži si kopanec šéf, ktorý robí na pracovisku šikanu, mobbing, sexuálne obťažovanie ?
Nezaslúži si kopanec kňaz, ktorý zneužíva deti ?


Že si si daný obrážťok vzala vzťahovačne ? To nie je môj problém...
No na druhej strane ? Domyslíš si odpoveď....či ?
0 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tiez by som niekoho skopol z takej fajnej skaly. Mozno po dopade na nejaky pekny kamen by sa aj fajne naformoval. Nasledne uz iba zaliat epoxy a zavakuovat a umelecke dielo jak vysite!
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
babi2...nože mi skús vysvetliť (keď si už dala to nesúhlasné), že s čím nesúhlasíš v tom mojom poslednom príspevku.
Tie predchádzajúce neriešim, aj keď si sa tiež realizovala nesúhlasne.

Samozrejme, že akceptujem názor...ale radšej beriem aspoň nejakú oponentúru formou argumentácie.
0 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Uz mam aj nazov umeleckeho diela.
XYZ (konkretne meno) sa rozplyva nad krasou prirody!
:-))))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesil dobry tenis
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

prosím, nenechajte!!!! v týchto páľavách v aute svoje dieťa ani svojho maznáčika
18838880_1600791566617726_4565411360880098143_n.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

a už môže byť aj horúco
Naposledy upravil Terezia13 : 14.06.18 at 19:17
34646038_757705011286724_6674382120036597760_n.jpg  
34788870_757704907953401_5826925801987112960_n.jpg  
1/1
9 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Skôr prekvapilo
https://fici.sme.sk/c/20059704/ani-n...-do-sveta.html
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tiež som čítala nedávno niečo podobné, ale aj pár iných ľudí z tejto suity.
.
Súčasnosť:
Úloha na výuke cudzieho jazyka, napísať o svojej babke v dávno minulom čase...
Ukrajinka - babka Ruska, dedko Severokórejec, mama miešanka, jej manžel polovičný Bielorus a polovičný Poliak, dcéra sa narodila a vyrástla na Ukrajine a muža má Pakistánca.
Krásna, vtipná žena ...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ten Ken v tom zozname to je skôr omyl,nie? To nie je nikto významnejší?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

sakra,zase mi to píše viacnásobne a musím to mazať,ja nechápem,prečo mi to robí
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pozrela som, čo nám práve kvitne, videla hniezdo v predposlednom príspevku a tu sa to už, žiaľ zasa napĺňa, jedno malé pierko vonku na zemi a pes sa vyváľal v tráve, vždy si musí krk "namočiť" nech ide o čokoľvek, netuším prečo, a keďže je biely, vidno všetko, a na ňom bledočervené čerstvé škvrny. Môžu pochádzať iba z jedného zdroja. Každý jeden rok, kde sú tie časy, keď vyvádzali mladé.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Terezia13
prosím, nenechajte!!!! v týchto páľavách v aute svoje dieťa ani svojho maznáčika
dnes sa stalo v Trstenej
https://www.noviny.sk/slovensko/zili...v-aute-zomrelo
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Terezia13
Terezia13
prosím, nenechajte!!!! v týchto páľavách v aute svoje dieťa ani svojho maznáčika
dnes sa stalo v Trstenej
https://www.noviny.sk/slovensko/zili...v-aute-zomrelo
Ešte väčšiu osvetu by to chcelo, raz za týždeň v dedinskom rozhlase, a kľudne by sa to mohlo uvádzať ako upozornenie aj v správach pred športom v rozhlase na každej frekvencii. Aj v TV.
Prečo je toho teraz tak vysoký výskyt?
.
Dcéra bola tento rok s dieťaťom po prvýkrát u svojej praktickej, nemal kto varovať. Vyšetrenie prebehlo v pohode, všetci sme ľudia.
1 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesil clanok

☀️☀️☀️Určite sa nájdu ľudia, ktorí o tom stále nevedia������
Dajme im vedieť ������
------
PREČO PSOV NESTRIHAŤ !!!
Keď nepomáha náš rozum, musí pomôcť veda... Všetkým, ktorí si myslia, že niečo ako termoregulácia a termoochranná funkcia srsti u psa je mýtus, priniesol internet túto úžasnú fotku- pohľad na zlatého retrievra, napoli oholeného strojčekom cez termokameru v 30 stupňoch vonku. Ľudia, prosím, neubližujte už toľko tým psom a nenúťťe strihačov zúčastňovať sa na tomto ubližovaní, ono to naozaj nie je v poriadku, strihať niektoré plemená a strihať psov na krátko vôbec!! Srsť chráni psa či v lete alebo zime, strihaním sa môže akurát tak dostať do teplotného šoku... Majte rozum! ������
(stiahnute z : FB - OZ Bláznivý zverinec- pomáhame týraným a nechceným zvieratám)

4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Potesil clanok

☀️☀️☀️Určite sa nájdu ľudia, ktorí o tom stále nevedia������
Dajme im vedieť ������
------
PREČO PSOV NESTRIHAŤ !!!
...............
V tomto s tebou musím súhlasiť. Mnohé "paničky" si myslia, že aké je to coool mať ostrihaného psa, alebo si myslia, že keď ho zbavia srsti, že mu pomôžu v horúčavách, ale si neuvedomujú, že práve tá srsť je skvelým izolátorom nielen voči chladu, ale aj voči teplu (v srsti je mnoho vzduchu, ktorý je tiež dobrý izolátor).

A potom vidieť na uliciach všelijaké rasy psov, ktoré sú oholené a ledva sa vlečú, lebo od horúčavy ani nevládzu labkami prekladať.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
alaya1
Potesil clanok

☀️☀️☀️Určite sa nájdu ľudia, ktorí o tom stále nevedia������
Dajme im vedieť ������
------
PREČO PSOV NESTRIHAŤ !!!
...............
V tomto s tebou musím súhlasiť. Mnohé "paničky" si myslia, že aké je to coool mať ostrihaného psa, alebo si myslia, že keď ho zbavia srsti, že mu pomôžu v horúčavách, ale si neuvedomujú, že práve tá srsť je skvelým izolátorom nielen voči chladu, ale aj voči teplu (v srsti je mnoho vzduchu, ktorý je tiež dobrý izolátor).

A potom vidieť na uliciach všelijaké rasy psov, ktoré sú oholené a ledva sa vlečú, lebo od horúčavy ani nevládzu labkami prekladať.
však bohaté paničky im kúpia nejaký psí oblečok. Inak mal som známeho čo bol za socíku na montážach v Iraku Prvé dni behali polonahí, a vzápätí prešli na arabský štýl odievania
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať