Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
alaya1
Mila123
alaya1
http://www.bichonklub.sk/bischon.htm ked uvadzas vzhlad bison a poil frise tak cerpaj z relevantnych zdrojov. Tym Wikip.nie je. Tomuto plemenu sa srst moze len upravovat. To co popisujes ty, spravanie zvierata po tej procedure svedci o tom, ze je poriadne vylipane. A potom plati to, co som pisala ja.
link nie je funkčný
Opravene, som cez mobil, nie vzdy vezme cely link.
(posledné písmenko)
http://www.bichonklub.sk/bischon.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
misoft
Hmmmm... furt nepochopila to , medzi riadkami, napísané.....ale čo už..... a o tretej ráno ešte čumieť do monitora... výsledky sa dostavia....
Aký máš zasa problém? Keď chladím byt, nemôžem spať, niekedy risknem.
Jaro Filip chodil spávať pravidelne o šiestej ráno, ako takmer všetci tvoriví ľudia čo píšu, skladajú a pod., skús to adresovať im. :-) Hneď by ťa niekam s radosťou odprevadili.
...čo už....keď o 5tej zatvárali bary...
2 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Šuták:
Dnes 07:09 korela: kuchyňa s obývačkou zavretá, periem v noci, na dvojplatničke niečo rýchle teplé iba vonku.

Naposledy upravil misoft : 03.08.18 at 08:52
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Co ti je na tom smiesne? Ja velakrat vecer zapnem pracku a rano vesiam. Ovsem nermozes mat taku, ktore skacu pri zmykani po kupelni.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Len jeden z mnohých. Nezodpovedné, či zákerné, arogancia, či???? https://plus7dni.pluska.sk/veda-a-zd...&itm_positon=1
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela

Bišonka má na Porade viac ľudí, o.i. i alaya1 a dokonca vie, že ho mám, ak nestratila pamäť, pretože som sa s ňou radila. Mala ho aj Petra Nová.
Na veľké plemeno si už netrúfam, hoci by sa zišlo. Ale keď colníkom bišoni strážia sklady, postráži aj nás.
A mašľa sa hodí skutočne iba na pár malých plemien. A na bielej srsti vynikne, taká malá hračka.


Hmmmm...

Počul som, že príde k výmene plemien.
Krutí bišoni budú vystriedaní brutálnymi čivavami.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
korela

Bišonka má na Porade viac ľudí, o.i. i alaya1 a dokonca vie, že ho mám, ak nestratila pamäť, pretože som sa s ňou radila. Mala ho aj Petra Nová.
Na veľké plemeno si už netrúfam, hoci by sa zišlo. Ale keď colníkom bišoni strážia sklady, postráži aj nás.
A mašľa sa hodí skutočne iba na pár malých plemien. A na bielej srsti vynikne, taká malá hračka.


Hmmmm...

Počul som, že príde k výmene plemien.
Krutí bišoni budú vystriedaní brutálnymi čivavami.
K vyznacenemu je skoda nieco pisat. Skor je to uz smiech do placu...taka stupidita.
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Len jeden z mnohých. Nezodpovedné, či zákerné, arogancia, či???? https://plus7dni.pluska.sk/veda-a-zd...&itm_positon=1
Nezodpovené? Nie! Zákerné? Nie! Arogantné? ÁNO! Pretože ten, ktorý rozhoduje o tom, či umierajúci človek so šancou žiť s nejakým liekom, si myslí, že ON je neomylný, že je PÁNOM na životmi iných.
A takého (s prepáčením) HOVÄDÁ sedia na všetkých dôležitých postoch (výnimka však potvrdzuje pravidlo).
Žiaľ - toto vidím každý deň u mňa - susedov syn prišiel nešťastne o nohu nad kolenom - rozhodnutie - nárok na klasickú náhradu (bez kolenného kĺbu). A tak sa musela rodina poskladať, aby mu kúpili za vlastné protézu aj s členkovým a kolenným kĺbom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Co ti je na tom smiesne? Ja velakrat vecer zapnem pracku a rano vesiam. Ovsem nermozes mat taku, ktore skacu pri zmykani po kupelni.
Tu nejde o to žmýkanie a skákanie po podlahe - dnešné práčka sú už tak konštruované, že skoro neskáču - ide o iné - práčka, akokoľvek propagovaná ako tichá VYDÁVA zvuky a nie každý je rád, ak niekde nad nim, pod nim sa ozýva tiché bzzzz - bzzzzz- bzz- bzzz ako pracuje motor, a špllch - šplchhh ako napúšťa a vypúšťa vodu.
To svedčí len o jednom (bez urážky) - KAŠLEŠ na ostatných, len aby TY si mala vyprané - ostatní sú ti UKRADNUTÍ.
Naposledy upravil misoft : 03.08.18 at 14:25
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
alaya1
Co ti je na tom smiesne? Ja velakrat vecer zapnem pracku a rano vesiam. Ovsem nermozes mat taku, ktore skacu pri zmykani po kupelni.
Tu nejde o to žmýkanie a skákanie po podlahe - dnešné práčka sú už tak konštruované, že skoro neskáču - ide o iné - práčka, akokoľvek propagovaná ako tichá VYDÁVA zvuky a nie každý je rád, ak niekde nad nim, pod nim sa ozýva tiché bzzzz - bzzzzz- bzz- bzzz ako pracuje motor, a špllch - šplchhh ako napúšťa a vypúšťa vodu.
To svedčí len o jednom (bez urážky) - KAŠLEŠ na ostatných, len aby TY si mala vyprané - ostatní sú ti UKRADNUTÍ.
si si istý, že býva v byte? nie v dome?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
si si istý, že býva v byte? nie v dome?
Dedukujem....
Dnes 07:07 korela: k mobilnej klimatizácii - pootváraný celý byt od 2.00 do max.7.00, potom všetko zavrieť a otvoriť až o zasa o 2.00. tento rok chlaadí klima dvojnásobný priestor ako je nadimenzový, hore je 26 -27 st. studený vzduch klesá dolu, tam je 24.
Nepíše dom, ale byt, t.z asi len toľko, že tých bytov v okolí je viacej v jednom dome.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Mila123
si si istý, že býva v byte? nie v dome?
Dedukujem....
Dnes 07:07 korela: k mobilnej klimatizácii - pootváraný celý byt od 2.00 do max.7.00, potom všetko zavrieť a otvoriť až o zasa o 2.00. tento rok chlaadí klima dvojnásobný priestor ako je nadimenzový, hore je 26 -27 st. studený vzduch klesá dolu, tam je 24.
Nepíše dom, ale byt, t.z asi len toľko, že tých bytov v okolí je viacej v jednom dome.
Nededukuj...
Milostivá pani býva v rodinnom dome - presnejšie vo vile, ktorá má viac podlaží/poschodí.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ak je to tak - už - chybička se vloudila....
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
Mila123
si si istý, že býva v byte? nie v dome?
Dedukujem....
Dnes 07:07 korela: k mobilnej klimatizácii - pootváraný celý byt od 2.00 do max.7.00, potom všetko zavrieť a otvoriť až o zasa o 2.00. tento rok chlaadí klima dvojnásobný priestor ako je nadimenzový, hore je 26 -27 st. studený vzduch klesá dolu, tam je 24.
Nepíše dom, ale byt, t.z asi len toľko, že tých bytov v okolí je viacej v jednom dome.
aj u nás sú dva byty (v jednom dome).....v tom druhom nik nebýva
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
buchač
korela

Bišonka má na Porade viac ľudí, o.i. i alaya1 a dokonca vie, že ho mám, ak nestratila pamäť, pretože som sa s ňou radila. Mala ho aj Petra Nová.
Na veľké plemeno si už netrúfam, hoci by sa zišlo. Ale keď colníkom bišoni strážia sklady, postráži aj nás.
A mašľa sa hodí skutočne iba na pár malých plemien. A na bielej srsti vynikne, taká malá hračka.


Hmmmm...

Počul som, že príde k výmene plemien.
Krutí bišoni budú vystriedaní brutálnymi čivavami.
K vyznacenemu je skoda nieco pisat. Skor je to uz smiech do placu...taka stupidita.
Neviem s cim hodnotitel nesuhlasi, ale plememo v
Bichon frise iste nestrazia colne sklady.
1. Je to bytovy pes, nema podsadu- nie je vhodny na chov vonku t.j. strazenie
2.Ma skrateny nuchac - nevhodny k sluzbe.
3. Ma kratke nohy, pomaly pohyb.
4. Nie je lahko vycvicitelny, ako strazne plemena, na ucel strazenia.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dohady, prekrúcania, rozmýšľate vôbec? Keď niečo neviem, tak sa opýtam, či nie? Na základe dohadov poúčania, namiesto ospravedlnenia ďalšie posmešky?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
misoft
Hmmmm... furt nepochopila to , medzi riadkami, napísané.....ale čo už..... a o tretej ráno ešte čumieť do monitora... výsledky sa dostavia....
Aký máš zasa problém? Keď chladím byt, nemôžem spať, niekedy risknem.
Jaro Filip chodil spávať pravidelne o šiestej ráno, ako takmer všetci tvoriví ľudia čo píšu, skladajú a pod., skús to adresovať im. :-) Hneď by ťa niekam s radosťou odprevadili.
A jaka je ta adresa?
Druhy svet, P.O. box nocni vtaci 1376?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Malá chyba je tam - nie vtáci... ale vlci.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Co ti je na tom smiesne? Ja velakrat vecer zapnem pracku a rano vesiam. Ovsem nermozes mat taku, ktore skacu pri zmykani po kupelni.
Spravna pracka ma svoj zivot, a na prikaz dokaze pochodovat poradovym krokom :-))))
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
Co ti je na tom smiesne? Ja velakrat vecer zapnem pracku a rano vesiam. Ovsem nermozes mat taku, ktore skacu pri zmykani po kupelni.
Tu nejde o to žmýkanie a skákanie po podlahe - dnešné práčka sú už tak konštruované, že skoro neskáču - ide o iné - práčka, akokoľvek propagovaná ako tichá VYDÁVA zvuky a nie každý je rád, ak niekde nad nim, pod nim sa ozýva tiché bzzzz - bzzzzz- bzz- bzzz ako pracuje motor, a špllch - šplchhh ako napúšťa a vypúšťa vodu.
To svedčí len o jednom (bez urážky) - KAŠLEŠ na ostatných, len aby TY si mala vyprané - ostatní sú ti UKRADNUTÍ.
Niekde pocut bz bz bzzzz a niekde ach ...aaach...tirz prekaza?
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať