Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi no né arnold šwarci to miesalalebo...žé...bý....daša=arnold?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Buchi no né arnold šwarci to miesalalebo...žé...bý....daša=arnold?
Už roky hovoríme, že keby sme to nechali miešať chlapov, tak už nám dávno k tomu prirobia motor. A kúrenie na plyn.... Lebo to je celá veda Vraj už spočítali otáčky, zhruba 1 za sekundu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Naviac, vieš koľko sa toho za tie hodiny preberie?
...a koľko slivovice ste "prebrali" ?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
Naviac, vieš koľko sa toho za tie hodiny preberie?
...a koľko slivovice ste "prebrali" ?
šoféri to majú ťažké

inak, tento rok je tuším nadúroda všetkého, aj hruškovica bude, aj jablkovica, aj slivovica. Našťastie, čerešňovicu si všetci rozmysleli A aj tak kopec ovocia ostane.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
aj hruškovica bude, aj jablkovica, aj slivovica.
Pošlem adresu ?
Tak 1/2 litríka z každej fajty do zbierky...dajako sa pokonáme...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
aj hruškovica bude, aj jablkovica, aj slivovica.
Pošlem adresu ?
Tak 1/2 litríka z každej fajty do zbierky...dajako sa pokonáme...
ešte musíš počkať, ešte je to len v sudoch. Niečo ešte len bude v sudoch
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
ešte musíš počkať, ešte je to len v sudoch. Niečo ešte len bude v sudoch
Decko mojo...ja som trpezlivý až - až. Na poniektoré veci/skutočnosti som schopný čakať roky......a aj som veru čakal.
Lenže ja určité veci beriem ako sľub...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
ešte musíš počkať, ešte je to len v sudoch. Niečo ešte len bude v sudoch
Decko mojo...ja som trpezlivý až - až. Na poniektoré veci/skutočnosti som schopný čakať roky......a aj som veru čakal.
Lenže ja určité veci beriem ako sľub...
ja síce nie som majiteľ, ale urobím, čo bude v mojich silách
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Ked myslis....pre mna o zivot je napr.byvaly kolega doma sedi a caka na smrt...nador na mozgu neda sa operovat..... alebo rodinny prislusnik...tiez nador na mozgu....ten je na tom kusok lepsie dalo sa operovat....ale vyhra pri tejto dg.nie je mozna
Zaujímalo by ma, v čom si naše príspevky odporujú, veď sú o tom istom.
Až nato, že som na všetko myslela v globále, nie iba na túto oblasť.

Také múdrosti, ... kto nezažil, nepochopí. Koľkým nesmiernym utrpením denne ľudia prechádzajú, niekto má asi úzky priezor. Musela som to až takto už vyjadriť, keď sa nepochopila prvotná myšlienka.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
ja síce nie som majiteľ, ale urobím, čo bude v mojich silách
Ale nééé, nerob si vrásky...srandu si robím.
Ty pošleš, ja nejaký revanš. Najhoršie na tom by bolo, že by úplne niekto iný požíval lahodný mok...akurát ja by som bol na suchu. Svyne jedne...všetko by vychlastali.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Také múdrosti, ... kto nezažil, nepochopí. Koľkým nesmiernym utrpením denne ľudia prechádzajú, niekto má asi úzky priezor. Musela som to až takto už vyjadriť, keď sa nepochopila prvotná myšlienka.
Tým "niekto" myslíš mňa ?
Ak áno, tak menuj...alebo nereaguj ! Niekto je určitý neznámy, trebárs nejaký chodec na ulici.
Poznámka : Toto je slušná verzia vysvetlenia príslušného slova...tá horšia by bola nestráviteľná.

Ale k veci.
Niekto, ergo ja niečo zažil na vlastnej koži. Ako uviedla Lui, onkológia je už len slovo hrozivé. Pohľad zvnútra, pobyt na nej, vidieť a počuť umierať jedincov nie je med lízať...a počas mojich pobytov v špitáľoch som zažil exnutie pár ľudí.

...a o tom je to ..."kto nezažil, ten nepochopí."...pochopila, chápeš ?
Nie, nepochopila, nechápeš...to pochopí jeden, až keď má sám na kahánku.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Také múdrosti, ... kto nezažil, nepochopí. Koľkým nesmiernym utrpením denne ľudia prechádzajú, niekto má asi úzky priezor. Musela som to až takto už vyjadriť, keď sa nepochopila prvotná myšlienka.
Tým "niekto" myslíš mňa ?
Ak áno, tak menuj...alebo nereaguj ! Niekto je určitý neznámy, trebárs nejaký chodec na ulici.
Poznámka : Toto je slušná verzia vysvetlenia príslušného slova...tá horšia by bola nestráviteľná.

Ale k veci.
Niekto, ergo ja niečo zažil na vlastnej koži. Ako uviedla Lui, onkológia je už len slovo hrozivé. Pohľad zvnútra, pobyt na nej, vidieť a počuť umierať jedincov nie je med lízať...a počas mojich pobytov v špitáľoch som zažil exnutie pár ľudí.

...a o tom je to ..."kto nezažil, ten nepochopí."...pochopila, chápeš ?
Nie, nepochopila, nechápeš...to pochopí jeden, až keď má sám na kahánku.
Čo ty vieš, čo druhí ľudia všetko zažívajú, čo ty vieš konkrétne o mne, keď sa do mňa stále obúvaš, prečo stále myslíš za mňa?
Vypisuješ tu o mne neustále svoje domnienky. Kto ti dal k tomu právo?
Neprivedieš ma svojím konaním k rúhaniu.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Vypisuješ tu o mne neustále svoje domnienky. Kto ti dal k tomu právo?
Neprivedieš ma svojím konaním k rúhaniu.
...a tebe kto dal právo v inotajoch iných (čiže nie iba mňa) hodnotiť, osočovať, urážať, atď ... ?

Nemusím... rúhaš sa sama od seba.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchy, mal by si začať odvykačku, navrhujem aspoň pol roka nereagovať na koreline príspevky /ak nie sú určené priamo tebe/. Dokážeš? Silne pochybujem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
buchy, mal by si začať odvykačku, navrhujem aspoň pol roka nereagovať na koreline príspevky /ak nie sú určené priamo tebe/. Dokážeš? Silne pochybujem.
Posledná reakcia bola na slovko "niekto"...
Také oslovenie nech si nechá pre niekoho iného.

Prečo by som ale nemal reagovať ?...a čo ? Ubudne snáď z korely ?
Sorry, ale to každú informáciu a či jej názor je potrebné brať za Písmo sväté ?...tým samozrejme nechcem povedať, že ja mám vždy pravdu.
Niekto sa vyjadril, že korela je najmúdrejšia z celej Porady. Nuž tak tento názor ja považujem za strkanie sa niekde...čím ale netvrdím, že korela nie je inteligentná.

Spomenuté domienky a či dedukcie ?
Na základe X domienok a dedukcií došlo k nie jednému výraznému objavu v rôznych oblastiach vedy alebo techniky.
Snáď je jasné, čo tým chcem povedať....či ?



P.S.: A aj tak mám pravdu.
Naposledy upravil buchač : 25.07.18 at 08:16
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Poprosim bez zbytocnych nevhodnych komentarov.
Ak mozete, darujte krv.
https://www.cas.sk/clanok/721196/aut...potrebuje-krv/





Martin Matejka

Ahojte všetci. Včera večer mi napísala moja dobrá kamarátka Gabriela Timkova zo združenia Svetlomodry Svet , ktoré sa v rôznych podobách venuje deťom s autizmom. Obrátila sa na mňa, či by som mohol darovať krv pre 12ročného chlapčeka Lacka, ktorý pred dvoma mesiacmi prišiel po autonehode, ktorej bol taktiež súčasťou o svoju maminu. Lacko je taktiež autista, momentálne leží v ťažkom stave v nemocnici a potrebuje krv. Samozrejme som povedal ÁNO, lebo môžem a od posledného darovania je to tak akurát. Takže dnes krv darovať pôjdem. Týmto sa ale obraciam aj ja na vás, ktorí môžte krv darovať, či by ste vedeli byť nápomocní. Môže to byť aj "štart pre prvodarcov", ktorí sa doposiaľ neodhodlali a tento príbeh ich presvedčí alebo osloví a začnú svoju novú etapu. Etapu darovania krvi. "Každá kvapka sa stále ráta. Tejto nenahraditeľnej tekutiny nebude nikdy dosť a stále si nájde svojho príjemcu".
Viac o tomto prípade sa dočítate v mojom prvom komente, kde je link na celý článok. Taktiež je v ňom uvedené celé Lackove meno a kam má vaša krv poputovať.
Tí, ktorým zdravotný stav alebo hocičo iné nedovoľuje a bráni krv darovať, vedia byť nápomocní aj so zdieľaním.










0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zaujalo: https://casprezeny.azet.sk/clanok/13...campaign=cross
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AMEN !!!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Bratislavskú nemocnicu valcujú problémy nie sú peniaze na nič, ale treba zvýšiť výdaje na nezmyselné zbrojenie, na to sa peniaze vždy nájdu
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Radošinci - Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om v septembri v PP, rezervovala som si dva lístky, vzápätí zmenila na štyri.
Dnes telefonát z PP, či ozaj chcem 4 lístky? Už majú dlhý zoznam čakateľov, lístky na dve predstavenia za deň fuč. Potešilo a fest, že som to stihla a to nehororím, že som videla aj prvého...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať