Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Co za pako s tymto nesuhlasi? Asi v navale depresii, ze niekto aj starsi moze byt Happy.

P.S. ja pri vareni si tiez sem tam "skocim ". Pridi mi dat minusku
2 4
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

alaya1
Co za pako s tymto nesuhlasi? Asi v navale depresii, ze niekto aj starsi moze byt Happy.

P.S. ja pri vareni si tiez sem tam "skocim ". Pridi mi dat minusku
Pokiaľ viem - tak si každý môže súhlasiť, alebo nesúhlasiť ako uzná za vhodné . či sa ti to páči, alebo nie ! - alebo sa mýlim? a ozaj nechápem, prečo niekoho za to tak "nádherne" tituluješ?
7 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Katy a R
alaya1
Co za pako s tymto nesuhlasi? Asi v navale depresii, ze niekto aj starsi moze byt Happy.

P.S. ja pri vareni si tiez sem tam "skocim ". Pridi mi dat minusku
Pokiaľ viem - tak si každý môže súhlasiť, alebo nesúhlasiť ako uzná za vhodné . či sa ti to páči, alebo nie ! - alebo sa mýlim? a ozaj nechápem, prečo niekoho za to tak "nádherne" tituluješ?
Tak isto aj ja si mozem napisat co chcem. Ako titulujem "pako" je to vulgarizmus ci?
http://www.mojslovnik.sk/slovo/pako

Nehnevaj sa,neozyvas sa , ked si tu do ch...., ko...a inych nakladaju.
Ale ak ti to pomohlo, ok.
2 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Mala telom, velka duchom
Náhodou - tá by na 100% vyhrala i *** má talent.
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mám dobrú kamarátku? Kúpila mi aj priniesla medík.
DSCF8756.JPG  
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
alaya1
Mala telom, velka duchom
Náhodou - tá by na 100% vyhrala i *** má talent.
... si sa pomylil v pocte hviezdiciek :-)))))))))
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mili Poradaci, je smutne, ze vas dokaze vyiritovat tancujuca pani vyssieho veku pri vareni. Prispevok bol pridany v umysle pobavit. Len by ma zaujimalo, ako by vas uzaujal, ak by to pridal niekto iny. .
A verim a dufam, ked si tu budu skalni Poradaci nadavat do ..........atd., tiez ich napomeniete, ako mna za to strasne slovo PAKO.. Majte sa, idem si zatancit k pecenemu caju v rure
2 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alaya1
Katy a R
alaya1
Co za pako s tymto nesuhlasi? Asi v navale depresii, ze niekto aj starsi moze byt Happy.

P.S. ja pri vareni si tiez sem tam "skocim ". Pridi mi dat minusku
Pokiaľ viem - tak si každý môže súhlasiť, alebo nesúhlasiť ako uzná za vhodné . či sa ti to páči, alebo nie ! - alebo sa mýlim? a ozaj nechápem, prečo niekoho za to tak "nádherne" tituluješ?
Tak isto aj ja si mozem napisat co chcem. Ako titulujem "pako" je to vulgarizmus ci?
http://www.mojslovnik.sk/slovo/pako

Nehnevaj sa,neozyvas sa , ked si tu do ch...., ko...a inych nakladaju.
Ale ak ti to pomohlo, ok.
Ali ale ozaj PAKO je aj nadávka. A to aj podľa wiki. Pako môže byť: lama alpaka; nadávka nešikovnému alebo zle konajúcemu človeku
Naposledy upravil Tweety : 12.07.18 at 21:02
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
misoft
alaya1
Mala telom, velka duchom
Náhodou - tá by na 100% vyhrala i *** má talent.
... si sa pomylil v pocte hviezdiciek :-)))))))))
No predsa tu nevycapím celú Mliečnu dráhu
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

To je zaujímavé,že niekto ""nerieši vôbec mínusky,lebo mínuskovanie je v pravidlách a každý podľa pravidiel môže vyjadriť predsa svoj názor,"" ale iba pokiaľ tie mínusky rozdáva on,pokiaľ ich dostane,tak tu vyplakáva pol dňa a maskuje to smajlíkmi,akože veď mňa to vôbec nerozhádzalo
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mária27
A ako vznikol názov tej firmy, čo autá predáva? Podľa toho druhého obrázku...
Mám AAAauto.... predám...
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

36805413_2160283557518080_7286629798275710976_n.jpg  
8 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

nevšimla som si, či už to tu niekde je.. môžete do 16.8. vyjadriť svoj názor..
https://m.topky.sk/cl/10/1723553/Osu...e-o-zmene-casu
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bret piť a džony dep...obaja špindíri a smraďoši
Davala som davnejsie clanok...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Bret piť a džony dep...obaja špindíri a smraďoši
Davala som davnejsie clanok...
Nevieš kto na čo letí, voľakedy neďaleko nás býval jeden, čo mal capa a ten smrad, kozám to bola príjemná vôňa. Jeden môj robotník raz prehlásil že on to má najradšej s takou čo si aspoň týždeň neumývala a vraj má problém, lebo dnes má každá doma sprchu.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
lujza.j
Bret piť a džony dep...obaja špindíri a smraďoši
Davala som davnejsie clanok...
Nevieš kto na čo letí, voľakedy neďaleko nás býval jeden, čo mal capa a ten smrad, kozám to bola príjemná vôňa. Jeden môj robotník raz prehlásil že on to má najradšej s takou čo si aspoň týždeň neumývala a vraj má problém, lebo dnes má každá doma sprchu.
Nielen robotník, ale aj Ludvík XIV.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
lujza.j
Bret piť a džony dep...obaja špindíri a smraďoši
Davala som davnejsie clanok...
Nevieš kto na čo letí, voľakedy neďaleko nás býval jeden, čo mal capa a ten smrad, kozám to bola príjemná vôňa. Jeden môj robotník raz prehlásil že on to má najradšej s takou čo si aspoň týždeň neumývala a vraj má problém, lebo dnes má každá doma sprchu.
Nielen robotník, ale aj Ludvík XIV.
aj Luník IX.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Mili Poradaci, je smutne, ze vas dokaze vyiritovat tancujuca pani vyssieho veku pri vareni. Prispevok bol pridany v umysle pobavit. Len by ma zaujimalo, ako by vas uzaujal, ak by to pridal niekto iny. .
A verim a dufam, ked si tu budu skalni Poradaci nadavat do ..........atd., tiez ich napomeniete, ako mna za to strasne slovo PAKO.. Majte sa, idem si zatancit k pecenemu caju v rure
Pre pokoj tvojej duše, korela ťa nehodnotila nijako.
Ide o to, že každého pobaví niečo iné. Buď sa trafí do vkusu iného, alebo nie. Ja aj keby som dala celé spektrum existujúceho aj neexistujúceho druhu humoru, buchač ma z princípu zvozí vždy.
4 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Katy a R
alaya1
Co za pako s tymto nesuhlasi? Asi v navale depresii, ze niekto aj starsi moze byt Happy.

P.S. ja pri vareni si tiez sem tam "skocim ". Pridi mi dat minusku
Pokiaľ viem - tak si každý môže súhlasiť, alebo nesúhlasiť ako uzná za vhodné . či sa ti to páči, alebo nie ! - alebo sa mýlim? a ozaj nechápem, prečo niekoho za to tak "nádherne" tituluješ?
Ja keď počujem pako, tak si predstavím iba jedného človeka. Keď som mala päť rokov a prvýkrát som počula v rozhlase flamengo, tak mnou prešiel el. prúd. Inak som rada, že nahral aj adaggio od Rodriga.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať