Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Susedka mi ukazovala nedávno detto prípad. Mesto kosilo trávniky pri chodníkoch, tak ho šmykli. Tešila sa, chcela ho tam nechať rásť, ale konáre by ju vytlačili z bytu, jedine presadiť do záhrady. Aspoň vidím korienok, aký je silný, možno ten jej zabojuje ešte o život. Vidno zo zeme škrupinu aj s tým výrastkom.
Neďaleko majú susedia po jednom orechu, tak vtáci roznášajú. Pristávajú s nimi na našom strome, tak denne nachádzam ešte aj v zime po tri orechy na zemi.
Rodičia pri kúpení domu mali šesť orechov s priemerom kmeňa cca 45 cm. Tri pred domom, tri za domom. Na jednom som mala hojdačku.
Ak máte priestor, čo máte, bude veľký osoh z nich.
Dnes sme prišli o jeden strom z dvoch, po dažďoch. Obsypaný, nedozreté plody.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

nepotesilo, pozeral som na trubke dost smutne video odchodu nejakeho velkopodnikatela v stvormiestnom R44 z vychodneho Slovenska. Darmo, niektore predpisy nie su na to, aby sa porusovali...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
nepotesilo, pozeral som na trubke dost smutne video odchodu nejakeho velkopodnikatela v stvormiestnom R44 z vychodneho Slovenska. Darmo, niektore predpisy nie su na to, aby sa porusovali...

Výpoveď očitého svedka

V diskusii k tomuto článku sa vyjadril aj očitý svedok nehody.

Podľa neho vrtuľník najprv okolo 12. - 13. hod. letel cez Veľký Šariš nad korytom Torysy, a potom dosť blízko nad zemou kľučkoval pomedzi domy a stromy.

Okolo piatej podvečer opäť videl ten vrtuľník letieť blízko a nízko, pristál neďaleko domu a záhrady jeho známych.

„Po niečo vyše hodine naštartoval, začal stúpať smer východ-juh, no náhle sa otočil, akoby sa chcel ešte vrátiť naspäť a pomachrovať. Pri tej otočke a následnom lete naspäť vystúpil trocha vyššie a zachytil elektrické vedenie, po čom sa rútil k zemi smerom rovno na nás. Bolo tam desať detí, dospelých asi osem. Úplne ako v akčnom filme. Neveriaco som zíral, točiaca sa veľká vrtuľa naklonená k nám... Človek vtedy fakt neverí, že sa niečo také naozaj deje,“ píše čitateľ.

Čítajte viac: https://presov.korzar.sme.sk/c/20865...#ixzz5KdoEpjiZ
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Karma ho dostihla.... ale nie v jeho prospech.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neviem, ci je toto on, ale kazdopadne pilot z clanku je AROGANTNY IMBECIL. https://spis.korzar.sme.sk/c/6863562...ecky-urad.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj na tom amatérskom videu (z mobilu) je vidieť, že on porušoval všetky letecké zákony a predpisy. Takže - karma je svyna jenna - vrátila mu to. Vraj o mŕtvych len dobre, takže asi je dobré, že takto dopadol.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Aj na tom amatérskom videu (z mobilu) je vidieť, že on porušoval všetky letecké zákony a predpisy. Takže - karma je svyna jenna - vrátila mu to. Vraj o mŕtvych len dobre, takže asi je dobré, že takto dopadol.
čo tam po ňom, ale koľko životov ohrozil (okrem padajúcich kusov, napr.bez elektriny nejdú dýchacie prístroje, dialyzačné prístroje a pod.)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
čo tam po ňom, ale koľko životov ohrozil (okrem padajúcich kusov, napr.bez elektriny nejdú dýchacie prístroje, dialyzačné prístroje a pod.)
Jedno na tom je pre tých ostatných dobré - už NEBUDE ohrozovať iných.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Neviem, ci je toto on, ale kazdopadne pilot z clanku je AROGANTNY IMBECIL. https://spis.korzar.sme.sk/c/6863562...ecky-urad.html
tak toto asi fakt bude o karme...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

63 rocny clovek uz nemusel frajerit ako 16 rocny. Precital som stovky diskusnych prispevkov. podla vsetkeho to nebol taky samaritan, ako ho niektori opisuju. Aj tak skoda zivota a stroja. Dufam, ze sa dopracujem k zaverecnej sprave z vysetrovania. Rad si ju precitam.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nepotešilo-moja obvodná lek.má zo dňa na deň 2x toľko pacientov.....susediaca obvodná zrušila ambulanciu a jej pacienti boli automaticky presunutí k tej mojej.V tom zdr. stredisku už iný obvoďák nie je...............vybavila ma vždy rýchlosťou blesku, tak teraz neviem,akú rýchlosť nahodí.......a to nehovorím o čakaní,či sa vôbec dostanem do ambulancie,pribudli samí dôchodci....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tomu sa vraví "lesk a bieda" nášho zdravotníctva.....
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

36869690_197389984443425_6491018129240489984_n.jpg  
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

rýchly recept pre mužov
36791551_258545918284706_1535448493332627456_n.jpg  
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa tentokrát mimoriadne pridám, dva mi je smutno, lebo jedno sa sype cez druhé, ale toto ma konečne pobavilo. Ja buď jednoduchý alebo taký ten môj humor.
https://www.cas.sk/clanok/715370/na-...lankom.c.x...B.
toto môže napadnúť iba chlapom :-)))
1 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

19657127_1591091510933344_5032161876827512002_n.jpg  
10 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

potešilo.. môj prvý sirup.. jostový..
IMG_9534.JPG  
10 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mala telom, velka duchom
5 5
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať