Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

No a stále sa tu motám. Našla som niečo zaujímavé, tak sa bavím. Tie baby, dobre beriem, ale odkiaľ majú číslo telefónu, keď som ho nikomu neznámemu nedala. Pokiaľ bola pevná linka, bolo v zozname a teraz???????
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

babka - ježibabka
No a stále sa tu motám. Našla som niečo zaujímavé, tak sa bavím. Tie baby, dobre beriem, ale odkiaľ majú číslo telefónu, keď som ho nikomu neznámemu nedala. Pokiaľ bola pevná linka, bolo v zozname a teraz???????
skúsiš hádať? Napr odkiaľ majú hackeri napr čísla prezidentov, a pod? nabúrajú sa do systému a. kladivom, b klávesnicou, c peňaženkou k vhodnej osobe Najjednoduchšie je za "c". Moja odpoveď: "za peníze v Praze dúm"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
babka - ježibabka
No a stále sa tu motám. Našla som niečo zaujímavé, tak sa bavím. Tie baby, dobre beriem, ale odkiaľ majú číslo telefónu, keď som ho nikomu neznámemu nedala. Pokiaľ bola pevná linka, bolo v zozname a teraz???????
skúsiš hádať? Napr odkiaľ majú hackeri napr čísla prezidentov, a pod? nabúrajú sa do systému a. kladivom, b klávesnicou, c peňaženkou k vhodnej osobe Najjednoduchšie je za "c". Moja odpoveď: "za peníze v Praze dúm"
Šmejdi nepotrebujú hackerov.
Ono stačí, ak si jeden objedná niečo cez net a už je v kole. Nechce sa mi otvárať nejaký eshop a hľadať čarovnú formulku. Ide v podstate o udelenie súhlasu pre tie tretie strany.

...a to nevravím o databáze čísel, ktorá je prístupná za pár šupov.
https://www.jaspravim.sk/vipexclusiv...h-cisiel-35806
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
babka - ježibabka
No a stále sa tu motám. Našla som niečo zaujímavé, tak sa bavím. Tie baby, dobre beriem, ale odkiaľ majú číslo telefónu, keď som ho nikomu neznámemu nedala. Pokiaľ bola pevná linka, bolo v zozname a teraz???????
skúsiš hádať? Napr odkiaľ majú hackeri napr čísla prezidentov, a pod? nabúrajú sa do systému a. kladivom, b klávesnicou, c peňaženkou k vhodnej osobe Najjednoduchšie je za "c". Moja odpoveď: "za peníze v Praze dúm"
Šmejdi nepotrebujú hackerov.
Ono stačí, ak si jeden objedná niečo cez net a už je v kole. Nechce sa mi otvárať nejaký eshop a hľadať čarovnú formulku. Ide v podstate o udelenie súhlasu pre tie tretie strany.

...a to nevravím o databáze čísel, ktorá je prístupná za pár šupov.
https://www.jaspravim.sk/vipexclusiv...h-cisiel-35806
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
však píšem že za " C" JE SPRÁVNE
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
buchač
pavol54
babka - ježibabka
No a stále sa tu motám. Našla som niečo zaujímavé, tak sa bavím. Tie baby, dobre beriem, ale odkiaľ majú číslo telefónu, keď som ho nikomu neznámemu nedala. Pokiaľ bola pevná linka, bolo v zozname a teraz???????
skúsiš hádať? Napr odkiaľ majú hackeri napr čísla prezidentov, a pod? nabúrajú sa do systému a. kladivom, b klávesnicou, c peňaženkou k vhodnej osobe Najjednoduchšie je za "c". Moja odpoveď: "za peníze v Praze dúm"
Šmejdi nepotrebujú hackerov.
Ono stačí, ak si jeden objedná niečo cez net a už je v kole. Nechce sa mi otvárať nejaký eshop a hľadať čarovnú formulku. Ide v podstate o udelenie súhlasu pre tie tretie strany.

...a to nevravím o databáze čísel, ktorá je prístupná za pár šupov.
https://www.jaspravim.sk/vipexclusiv...h-cisiel-35806
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
však píšem že za " C" JE SPRÁVNE
A kto že je tá vhodná osoba?
Ak pohľadáš, napríklad u operátorov, tak za neveľký poplatok dostaneš aj ich telefónny zoznam. Samozrejme že kompletný, a možno aj s prezidentom. Teda ak nieje utajený.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ešte sa vrátim k tým číslám. Zaujímavá osoba nie som, aby ma hľadali rôzni hackeri, zásadne si nič cez net neobjednávam, ani nepredávam. Verejne som iba na Porade, mám mail a Skype, kde mám iba dôveryhodné kontakty. To je všetko.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Chcela by som sa spýtať, upravovali sa alebo sa má zvýšiť cena gastrolístkov? Nevenovala som tomu pozornosť, tak aj ak, tak o koľko? Pretože v našom okolí reštaurácie čo majú denné meníčka skoro všetky pozdvíhali ceny. Ešte pred koncom roka. A tie, ktoré zatiaľ nezdvihli, tak ich jedlo je prakticky nekonzumovateľné.
Na meníčka chodia aj dôchodcovia, nielen zamestnanci a živnostníci.
Keď si čítam, ako operujú lacnou elekronikou, príde mi to čudné, nech si všimnú údržbu okolo domácností, ceny za krtkovanie, a iné služby, poplatky a pod.
Nespomenula si, (ako je u teba zvykom) že kto operuje a kto si má to všetko všimnúť. Asi štát, však? Ty sa už potm pôjdeš len napapať a necháš si vydrhnúť hajzlík za pekných 20 centov.
Asi si si nevšimla, že je iná doba. Už ti pšenka nepokvete.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

babka - ježibabka
Ešte sa vrátim k tým číslám. Zaujímavá osoba nie som, aby ma hľadali rôzni hackeri, zásadne si nič cez net neobjednávam, ani nepredávam. Verejne som iba na Porade, mám mail a Skype, kde mám iba dôveryhodné kontakty. To je všetko.
Ale určite ste v zozname svojho operátora.
No a samozrejme, že ten operátor svoj zoznam aj predáva. Dokonca ste podpisovala, že môžu použiť aj vaše osobné údaje, ale v medziach zákona.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
buchač
pavol54
babka - ježibabka
No a stále sa tu motám. Našla som niečo zaujímavé, tak sa bavím. Tie baby, dobre beriem, ale odkiaľ majú číslo telefónu, keď som ho nikomu neznámemu nedala. Pokiaľ bola pevná linka, bolo v zozname a teraz???????
skúsiš hádať? Napr odkiaľ majú hackeri napr čísla prezidentov, a pod? nabúrajú sa do systému a. kladivom, b klávesnicou, c peňaženkou k vhodnej osobe Najjednoduchšie je za "c". Moja odpoveď: "za peníze v Praze dúm"
Šmejdi nepotrebujú hackerov.
Ono stačí, ak si jeden objedná niečo cez net a už je v kole. Nechce sa mi otvárať nejaký eshop a hľadať čarovnú formulku. Ide v podstate o udelenie súhlasu pre tie tretie strany.

...a to nevravím o databáze čísel, ktorá je prístupná za pár šupov.
https://www.jaspravim.sk/vipexclusiv...h-cisiel-35806
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
však píšem že za " C" JE SPRÁVNE
A kto že je tá vhodná osoba?
Ak pohľadáš, napríklad u operátorov, tak za neveľký poplatok dostaneš aj ich telefónny zoznam. Samozrejme že kompletný, a možno aj s prezidentom. Teda ak nieje utajený.
VHODNÁ OSOBA osoba nie je ochrana na vchode, ale referent s oprávnením na tieto úkony a ani ten to neurobí zadarmo, tak nehľadaj všade konšpirácie stačí čítať s porozumením bez konšpiračných domýšľaní hlúpostí, lebo u teba k tomu dôjde aj pri nákupe rohlíka
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Tá baba je zamestnaná ako ktokoľvek kdekoľvek, najskôr brigádnička, je rada, že prinesie nejaké peniaze domov, na ňu sa netreba hnevať. Staršia pani. Tak to vidím ja.
Vidiš do problematiky ale trochu zle.
Tie baby sú platené od predaja...teda platí, že ak nepredá nič, tak ani nič neprinesie domov.
Dobre vidím, však aj od výkonu, bude ich niekto platiť za presedený čas? Ak nemá schopnosť predávať, poučí sa, a nájde si niečo iné, kde nebude predávať. A v call centre je jedno, či ide o prieskumy akéhokoľvek druhu, ide o výkon. Tomu pracovníkovi sa môžete pomstiť viac ako buchnutím slúchadla tým, že tesne pred dokončením dotazníka ukončíte rozhovor. Drahocenné minúty v ťahu.
A ten dopytovateľ zato fakt nemôže, a nechápem, toľko sa o tom hovorí stále dokola, to je taký problém v prípade nezáujmu hneď na začiatku slušne poďakovať a odmietnuť a nepokaziť deň sebe aj jemu? To je férové. On je obyčajný pešiak. Sťažujte sa danej firme, aj tak si nepomôžete.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

babka - ježibabka
Ešte sa vrátim k tým číslám. Zaujímavá osoba nie som, aby ma hľadali rôzni hackeri, zásadne si nič cez net neobjednávam, ani nepredávam. Verejne som iba na Porade, mám mail a Skype, kde mám iba dôveryhodné kontakty. To je všetko.
Tie zoznamy sa získavajú fakt rôzne. Stačí sa zapojiť na pumpe, parfumérii, poisťovne ... do nejakej súťaže o výhru, brigádnici poodpisujú údaje a zoznam je na svete a koluje.
Stačí sa zúčastniť nejakej podpisovej akcie, petície.
Uvedomujem si, koľkým podnikom som musela poskytnúť svoje kompletné údaje. Donáškam svoje meno nedávam, ale adresu a mobil musím. Zbytok si zistia aj sami.
Alebo si zadám nejakú ulicu do googla, a vyskočia mi komplet všetci živnostníci aj s údajmi. Na našej podniká takmer každý.
Preto zásadne cudzie čísla nedvíham, niekedy číslo overím na stránkach typu kto ťa volal, a uložím ich ako nedvíhať.
Niet sa kam ukryť, iba nič nemať. Aj to za raz skončí.
.
Si predstavte situáciu, že zbierate podpisy napr. pre novú politickú stranu a osloví vás cudzí finančný poradca, či mu nepredáte adresy. Absurdnosť najvyššieho stupňa.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
korela
Chcela by som sa spýtať, upravovali sa alebo sa má zvýšiť cena gastrolístkov? Nevenovala som tomu pozornosť, tak aj ak, tak o koľko? Pretože v našom okolí reštaurácie čo majú denné meníčka skoro všetky pozdvíhali ceny. Ešte pred koncom roka. A tie, ktoré zatiaľ nezdvihli, tak ich jedlo je prakticky nekonzumovateľné.
Na meníčka chodia aj dôchodcovia, nielen zamestnanci a živnostníci.
Keď si čítam, ako operujú lacnou elekronikou, príde mi to čudné, nech si všimnú údržbu okolo domácností, ceny za krtkovanie, a iné služby, poplatky a pod.
Nespomenula si, (ako je u teba zvykom) že kto operuje a kto si má to všetko všimnúť. Asi štát, však? Ty sa už potm pôjdeš len napapať a necháš si vydrhnúť hajzlík za pekných 20 centov.
Asi si si nevšimla, že je iná doba. Už ti pšenka nepokvete.
Ty máš svoje zvyky, ja svoje. Každému je okrem teba zrejmé, že ide o štát. O spotrebnom koši, ak vôbec je, ale z niečoho musí vláda vychádzať, nejde iba o potraviny, ale aj služby, a nie je ich málo, kultúru a iné.
Teba čo zaujíma, prečo píšem o krtkovaní, prirovnanie s WC je trápne. Ale za odtok vane si pýtať 80 eur je dosť. A bez bloku. Berúc do úvahy priemerný dôchodok 400 eur, to je takmer jeho štvrtina.
A čo mi pokvitne, tak do toho ťa fakt nič nie. Stačí, aby som bola zdravá a nebola na nikoho odkázaná a v tom prípade môžem pracovať až do smrti.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nepotešilo

zomrel p. labuda a v diskusii na pravde sa tomu vytešujú....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž - Marián Labuda bol veľmô dobrý herec.... a komentáre? Typickí trollovia... celý deň tam sedia a sprostosti píšu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
VHODNÁ OSOBA osoba nie je ochrana na vchode, ale referent s oprávnením na tieto úkony a ani ten to neurobí zadarmo, tak nehľadaj všade konšpirácie stačí čítať s porozumením bez konšpiračných domýšľaní hlúpostí, lebo u teba k tomu dôjde aj pri nákupe rohlíka
Presne - "vhodná" osoba, ktorá za prachy predá databázu.
Prešiel som od jedného operátora pred pár rokmi k druhému.... pol roka na to začali tie otravné telefonáty. Moje číslo ani to Google nenájde, ani nejaký "zoznam" - je utajené a zobrazí sa len tým, čo ho majú v zozname u seba (alebo komu som ho dobrovoľne dal.
A tie ich hlášky - vraj našli v zozname, ihneď ich uzemním tým, že klamú, pretože toto číslo nie je verejné. A jediné čo na nich ako tak platí - hrozba trestného postihu za obťažovanie a dôrazná žiadosť, aby číslo bolo navždy vymazané z databázy (inak tá hrozba padne na nich).

Napodiv - na 75% to funguje, ale vždy sa nejaká "agentúra prieskumu" objaví a vraj číslo bolo vygenerované....

Inak - operátor - ak sa skončí u nich tak - svyne jenny - toto číslo ihneď zverejnia, i keď sa vykonal prenos k inému operátorovi.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

O mrtvych len v dobrom.....odkedy "zabil" tie dve zeny na dilanici....som si ho dala do inej kolonky....ale to je moj problem....
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
O mrtvych len v dobrom.....odkedy "zabil" tie dve zeny na dilanici....som si ho dala do inej kolonky....ale to je moj problem....
Ono.... "zabil".... dostal šmyk.... a ruku na srdce.... koľko jemu podobných zabilo viac ľudí... a pretŕčaju sa v telke? Viď Dr. Paľová...... zabila, ale v Smotánke sa pretŕčala.....
Koľko aj obyčajných ľudí zavinilo nehodu s následkom smrti? A koľkí v skutočnosti to oľutovali?
Labuda neprispôsobil rýchlosť, usmrtil, zavinil, PYKAL za to! Ale! Tie dve - ČO ROBILI na zvodidlách? Prečo nepreliezli za ne? Časť viny bola i na nich... to už nikto nezohľadní?
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nepotešilo

zomrel p. labuda a v diskusii na pravde sa tomu vytešujú....
Cukrovka je svyna...nevyberá si.

...a tá diskusia ? Holt, pokiaľ niekto napíše na Labudu, že sa mu ako herec ne/páčil ? Nuž názor, ako každý iný.
No dávať k tejto konkrétnej situácii komenty, ktoré sú solídne od veci ?
Pospomínať politické strany, Kisku, Sorosa, etc...šak to je už na hlavu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To sú práve tí TROLLovia, ktorí vždy a všade pchajú Kisku, Sorosa a ďalších... či sa jedná o diskusiu k hercovi, autu, hviezde.... podľa mňa sú to de*ili, ktorí nič iné nevedia... len sedieť a písať 3,14čoviny bez ladu a skladu....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Odpocinutie vecne daj mu
Pane a svetll vecne nech mu svieti.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať