Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
najväčších hrdinov som brával ako pomocníkov na pyrotechnické práce niektorým zo strachu drkotali zuby v lete
..



1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
buchač
pavol54
najväčších hrdinov som brával ako pomocníkov na pyrotechnické práce niektorým zo strachu drkotali zuby v lete
..
rozumiem ti, nemusel si selfíčko
Daj ešte rozprávku o Červenej čiapočke...tú som už dlho nepočul.

P.S.:
Pomaly, ale iste sa približuješ k tým výmyslom, ktoré sa tu snažil onehdá dávať Jaroušek.
každý tu píše svoje výmysly a potom podľa nich hodnotí iných.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Len tak- vyjadrujem a prispievam tu vtedy a tam, kde chcem ja. A netusila som, ze aj toto sa tu sleduje. Zvyk je zelezna kosela.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Tweety
Tak už aj farmárov likviduje pozemková mafia. Niečo je tu zhnité v tom štáte....
Zhniti su niektori ludia v riadiacich funkciach, ktori tento marazmus maju na svedomi. Prave z ich nenazranych papul castokrat idu vyroky "taka je doba" a podobne idiotiny. Tu "dobu" predsa nerobia mimozemstania z marsu, ale ludia s rozhodovacimi pravomocami.
iste

už 12 rokov...
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Tweety
Tak už aj farmárov likviduje pozemková mafia. Niečo je tu zhnité v tom štáte....
Zhniti su niektori ludia v riadiacich funkciach, ktori tento marazmus maju na svedomi. Prave z ich nenazranych papul castokrat idu vyroky "taka je doba" a podobne idiotiny. Tu "dobu" predsa nerobia mimozemstania z marsu, ale ludia s rozhodovacimi pravomocami.
iste

už 12 rokov...
Nie 12, ale odjakziva. A neobmedzujem sa na ziadnu politicku stranu, ale vseobecne. Bohuzial cestnost sa v SR akosi nenosi.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesil, danovy urad - zdvihol tlak zadarmo...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Terezia13
"ty koxxo" ďakujem za ohodnotenieuž som bola poučená
pata a mata si nevšímaj..
dnes to generálny prokurátor povedal jasne.......
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Teraz ale nikto nevie, ci ta to potesilo, alebo rozculilo. !
A teraz čo? Ak si zvedavý, porozmýšľaj.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Umbo
Na prvom stupni ZS sme mali spoluziacku, co sa kazdu hodinu hlasila a bonzovala. Nemali ju radi spoluziaci, ani ucitelia. Minuly rok sme mali dedicske konanie na sude a tam som ju po dlhych rokoch stretol. Podavala v podatelni 3 zaloby na susedoch. Zostala zit doma sama s mackami a psom. Opustili ju manzel, deti, vnucata. Vyzor cloveka sa rokmi meni - charakter zostava.
je novinárka?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nechce sa mi hľadať môj príspevok...ale pred časom som spomenul niečo ohľadom automobiliek na Slovensku...prirovnal k Dallasu.

...a ajhľa...
https://www.google.com/search?client...67.tV6gKAcxyW8
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mam tiez dobre foto...ale tam vulgarizmus
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Potešila ma Vlhová s výsledkom ktorý dala Slovensku (či chceme alebo nie) . Slovensko na oplátku kúpi napríklad F16
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tolvaj
priaznivci FB / aj inych soc. sieti / a ockovania by si mali pozriet reprizu dnesneho Siedmeho z neba
...



1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka



Zase žalujem...prečo stále dobre radím?!
Kto ma tam prilepil
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft

buchy - ten obrázok nevložíš, je z nezabezpečenej stránky - jedine stiahnuť k sebe a vložiť ako prílohu.
Asi takto (ale inak je to pravda - zarába na tých najslabších):
misoft - jeho praca je moderovanie, tak za to dostava placu- nemyslis vsak, ze mnohokrat nahradzaju ludom to, co by mal zabezpecovat stat?
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Ja som asi divna...nikdy som modre nebo nepozerala...mam voci tomu odpor
Je to uhol pohladu a aj moznost. Kazdy ma na vyber.
Ja mam odpor napr. k tomu, ak matka ma asi 40 kg, vlaci syna na invalidnom vozicku autobusom , nakolko nema podla UPSVaR narok na prispevok na auto, muz ju opustil, dieta trpi este aj inymi Dg. Oni jej auto kupia. Nikoho nenutia prispievat, ani pozerat. Ja tiez pozeram len tie, ktore ma zaujmu v uputavke.
To , ze na programe zarobia je samozrejme, ved je to komercna telka.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mam v rodine pripad vhodny....lebo nik tu nepomohol....na odpis...pre poistovnu skoda penazi...lebo aj tak....+ ked to vies nic moc na psychiku...ktoru potrebujes...a chces zit....este ze existuju lekari v cechach,ktori chcu.....pomoct....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať