Zavrieť

Porady

U Starej Blažkovej II.

Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Voľné pokračovanie.
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Doktorka, tí čo sa dali očkovať vari neriskovali? Pribúda správ o postihnutých a o mŕtvych po očkovaní. Množia sa a vzápätí sú mazané príspevky ľudí. Písala som už, pozrite otvárací ceremoniál OH v Londýne. Nenahovárajme si, že všetko sú hoaxy, napr. videá o zmene krvi očkovaných, čo sa v nej nachádza, akési paličkové hviezdice. Teraz mi vyskočila ukážka na FB z ceremoniálu OH Barcelona1992!!! Hrôza, už v 1992! Máte odvahu si to pozrieť?
https://www.facebook.com/10000251707...5154599663160/
2 3
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
kukučka
Doktorka, tí čo sa dali očkovať vari neriskovali? Pribúda správ o postihnutých a o mŕtvych po očkovaní. Množia sa a vzápätí sú mazané príspevky ľudí. Písala som už, pozrite otvárací ceremoniál OH v Londýne. Nenahovárajme si, že všetko sú hoaxy, napr. videá o zmene krvi očkovaných, čo sa v nej nachádza, akési paličkové hviezdice. Teraz mi vyskočila ukážka na FB z ceremoniálu OH Barcelona1992!!! Hrôza, už v 1992! Máte odvahu si to pozrieť?
https://www.facebook.com/10000251707...5154599663160/
Jasne, ved tí, čo nechcú čip a 5G sieť v sebe, tak sa neočkuju. Iba si zoženu plastové vrece.
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Doktorka, tí čo sa dali očkovať vari neriskovali? Pribúda správ o postihnutých a o mŕtvych po očkovaní. Množia sa a vzápätí sú mazané príspevky ľudí. Písala som už, pozrite otvárací ceremoniál OH v Londýne. Nenahovárajme si, že všetko sú hoaxy, napr. videá o zmene krvi očkovaných, čo sa v nej nachádza, akési paličkové hviezdice. Teraz mi vyskočila ukážka na FB z ceremoniálu OH Barcelona1992!!! Hrôza, už v 1992! Máte odvahu si to pozrieť?
https://www.facebook.com/10000251707...5154599663160/
Ja sa ti čudujem, že "žerieš" takéto nezmysly... Pozrel som si - účelovo zostrihané! Profil Pravdo Hladač - na 100% antivaxer....
Naposledy upravil misoft : 09.11.21 at 16:22
3 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Doktor Chocholušek by mal raz-dva plno. Keby toto videl.
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

súhlasím, iste ak niektorý zdravotník berie niečo k zrážanlivosti krvi, alebo má inú diagnózu, tak si nenechá šupnúť vakcínu, takže každý kto mohol, je iste zaočkovaný, ale nech to aj patrične spropagujú.[/QUOTE]
*
Tak môj muž má nariedenú krv aj anamnézu a aj tak vyhodnotil že vakcína je pre neho potrebná tak ako aj ja.Nemienime sa schovávať zvyšok života,život je krásny a krátky.Takže ano aj na tento vírus a ak dožijeme aj na dalšie víry sa dáme očkovať ak bude vakcína.
V tejto krajine nemáme tetanus,deti nám neumierajú na záškrt,nesedia na vozíčku pre polio-nie preto že vyvolávatelia nie sú ale preto že sme zaočkovaní.Uvidíme ako sa zvládne/nezvládne Covid.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kukučka
Doktorka, tí čo sa dali očkovať vari neriskovali? Pribúda správ o postihnutých a o mŕtvych po očkovaní. Množia sa a vzápätí sú mazané príspevky ľudí. Písala som už, pozrite otvárací ceremoniál OH v Londýne. Nenahovárajme si, že všetko sú hoaxy, napr. videá o zmene krvi očkovaných, čo sa v nej nachádza, akési paličkové hviezdice. Teraz mi vyskočila ukážka na FB z ceremoniálu OH Barcelona1992!!! Hrôza, už v 1992! Máte odvahu si to pozrieť?
https://www.facebook.com/10000251707...5154599663160/
*
A tí čo sa neočkovali neriskujú?Celý život je risk :-)))
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

že na ňu ešte máte nervy
92 barcelona )))))))))))))))))))))))))))))))))))

tu máte čerstvejšie

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...rusu-podlahla/
1 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Doktorka, tí čo sa dali očkovať vari neriskovali? Pribúda správ o postihnutých a o mŕtvych po očkovaní. Množia sa a vzápätí sú mazané príspevky ľudí. Písala som už, pozrite otvárací ceremoniál OH v Londýne. Nenahovárajme si, že všetko sú hoaxy, napr. videá o zmene krvi očkovaných, čo sa v nej nachádza, akési paličkové hviezdice. Teraz mi vyskočila ukážka na FB z ceremoniálu OH Barcelona1992!!! Hrôza, už v 1992! Máte odvahu si to pozrieť?
https://www.facebook.com/10000251707...5154599663160/
Vieš, tak ti poviem.
Ono si každý nájde to, čo chce a čo mu vyhovuje...a samozrejme, ak chce, tak si to aj prispôsobí na svoje účely.

OH Barcelona
Organizačný výbor sa rozhodol pozvať dve katalánske divadelné skupiny, La Fura dels Baus a Els Comediants, aby sa zúčastnili na otváracom ceremoniáli. Prvý z nich bol najlepší známy svojou taktikou šokovania, ktorá zvyčajne zahŕňa nahotu a udieranie do publika vodou a príval hluku, zatiaľ čo Els Comediants vyvíjala svoju vlastnú značku predstavení od roku 1971. „Nemali sme záujem mať Viedenský symfonický orchester, ak dostať môj drift. Išli sme do obrovského rizika. Urobili sme všetko pre to, aby sme inovovali a znovu objavovali veci. A to bol aj prípad Cobiho, ktorý nie na každého zo začiatku príliš zapôsobil."

Ozaj, vieš, čo vlastne predstavoval lukostrelec, ktorý vystrelením šípu zapálil olympijský oheň ?
Tak ja ti to poviem.
Bol to symbol rastúcej medzinárodnej prítomnosti Španielska a zmeny, ktorá zachvátila krajinu, ktorá sa sotva pred 15 rokmi vymanila z diktatúry.
-------------------------------------
OH Londýn
Tu to máš rozpísané, že o čo išlo...
https://sport.aktuality.sk/c/134413/...-ceremonialom/
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
že na ňu ešte máte nervy
92 barcelona )))))))))))))))))))))))))))))))))))

tu máte čerstvejšie

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...rusu-podlahla/
*
Mám na ňu nervy.Nevadí mi diskutovať a vysvetľovať.Vieš čo mi vadí a na čo nemám nervy?Nemám nervy na slovník tejto vlády a jej prívržencov.Nemám nervy na to,že in sú vulgarizmy,Na to nemám nervy a nechcem na to mať nervy.Vulgarizácia tejto spoločnosti a jej predstaviteľov je v mojich očiach neprípustná.
5 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a na koho konkrétne ?
odkedy upratali matelka je pokoj... kto z vlády používa vulgarizmy ?
a privržencov )))))))))))))
no to moja zlatá skoč na chvílu na diskusie na pravdu, hlavné správy a ostatné opozičné " bojiská "

nevadí, hlavne že máš nervy na opozíciu.....šorošové prasatá a tak...
0 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

prvá lastovička je tu
kedy naberú aj naší odvahu ??

Singapurská vláda prestane od 8. decembra preplácať liečbu pacientom s koronavírusom, ktorí nie sú zaočkovaní. Tvrdí, že títo ľudia tvoria väčšinu pacientov na JIS a neúmerne prispievajú k tlaku na zdravotníctvo. (washington post)
3 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
kukučka
Doktorka, tí čo sa dali očkovať vari neriskovali? Pribúda správ o postihnutých a o mŕtvych po očkovaní. Množia sa a vzápätí sú mazané príspevky ľudí. Písala som už, pozrite otvárací ceremoniál OH v Londýne. Nenahovárajme si, že všetko sú hoaxy, napr. videá o zmene krvi očkovaných, čo sa v nej nachádza, akési paličkové hviezdice. Teraz mi vyskočila ukážka na FB z ceremoniálu OH Barcelona1992!!! Hrôza, už v 1992! Máte odvahu si to pozrieť?
https://www.facebook.com/10000251707...5154599663160/
Ja sa ti čudujem, že "žerieš" takéto nezmysly... Pozrel som si - účelovo zostrihané! Profil Pravdo Hladač - ma 100% antivaxer....
A ja sa zase čudujem, jak si nastavený hoaxovať. Mne je jedno kto to je atď, ani že účelovo zostrihá, / veď si daj aspoň raz tú námahu a porovnaj s originálom/
Vyvráť ty, či ktokoľvek, že ten vírus v tom programe na OH nebol! No dokáž to!
Naposledy upravil kukučka : 09.11.21 at 15:36 Dôvod: preklep
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Vyvráť ty, či ktokoľvek, že ten vírus v tom programe na OH nebol! No dokáž to!
Ono sa dá aj opačne.
Dokáž, že ten vírus v programe OH bol.
Ale nie nejakým videom, ktoré je len a len autorovým názorom.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ale no tak, ty nechodíš na YouTube? Máš čas vyhľadávať, že kto tam vystupoval, akí hostia, atď, a nemáš čas si to pozrieť? A nielen ty, aj vy ostatní? Veď ja rátam s tými mínuskami, ale myslíte si, že nimi sa niečo zmení? Alebo tými priblblými komentármi a lá "Čo dokáže ulica?" Či sa vari bojíte zistiť, že naozaj nás klamú, že je to dávno pripravené?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
... akí hostia, atď,
Nie nepozeral som...na YT sledujem hlavne vzdelávacie videá, s ktorých mám osoh a niečo sa naučím.
Myslíš na hostí v podobnom duchu ako je Dušek ?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Ale no tak, ty nechodíš na YouTube? Máš čas vyhľadávať, že kto tam vystupoval, akí hostia, atď, a nemáš čas si to pozrieť? A nielen ty, aj vy ostatní? Veď ja rátam s tými mínuskami, ale myslíte si, že nimi sa niečo zmení? Alebo tými priblblými komentármi a lá "Čo dokáže ulica?" Či sa vari bojíte zistiť, že naozaj nás klamú, že je to dávno pripravené?
Kuky, čo sa deje??? .......nespoznávam ťa, tie tvoje reakcie........
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
kukučka
Vyvráť ty, či ktokoľvek, že ten vírus v tom programe na OH nebol! No dokáž to!
Ono sa dá aj opačne.
Dokáž, že ten vírus v programe OH bol.
Ale nie nejakým videom, ktoré je len a len autorovým názorom.
Buchy, nie prvýkrát ťa kritizujem za logiku, budeš len podpichovať?
Práve pre takých ako ty, sú vybraté tie najdôležitejšie pasáže a vyrobené párminútové videá, lebo autori rátajú s tým, že celý originál si nekuknete. Pri tom prvom bol v komentároch odkaz na ďaľšie a máš tam aj titulky. Necelých sedem minút a tiež je vzdelávacie.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
A ja sa zase čudujem, jak si nastavený hoaxovať. Mne je jedno kto to je atď, ani že účelovo zostrihá, / veď si daj aspoň raz tú námahu a porovnaj s originálom/
Vyvráť ty, či ktokoľvek, že ten vírus v tom programe na OH nebol! No dokáž to!
Očuj - veď vtedy o COVIDe nemali ani šajnu! A TY hneď v tom zostrihanom a zmanipulovanom videu hneď vidíš, že to už vtedy dávali najavo.
Preboha - veď sa ZOBUĎ!
Zdá sa, že tvoja "logika" má obrovské trhliny.... ešte uveď, že o COVIDe vedeli aj neandertálci (no a vtedy sa ja od rehotu pod stôl zosypem...)
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tak toto je riadne drsné. Nepozerala som všetky otvárania OH, najviac mi utkveli v pamäti zo Sydney a Kalifornie. Radosť pozerať, mám z nich zážitok podnes.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Aštar Šeran tam chýba
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať