Zavrieť

Porady

U Starej Blažkovej II.

Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Voľné pokračovanie.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Lenze tu ide o to, ze vacsina tych ludi ma aj ine diagnozy, takze by tam zostali tak ci tak.
Zlatúšik...a to ty kde na také múdrosti chodíš ?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
anet
Tweety
A toto je pre teba na smiech? Ľudia tu zbytočne zomierajú a niekto sa z toho rehoce, och Bože, daj im rozum lebo nevedia, čo činia. Ono ten smiech by ťa možno rýchlo prešiel na covidom lôžku.
dobre že len na covid
Keby len, ale aj na iné ochorenia, ktoré sa nelieča pre zaplnené nemocnice. Pochopte to už všetci konenčne. To, čo musí prísť ešte horšie, aby ste sa spamätali? Prežiť to na vlastnej koži? Ale ak iné nepomôže, tak možno vtedy vám to docvakne.
Nenapadlo ti, že je to aj vec organizácie od začiatku?
Ako mi vysvetlíš prázdne čakárne v poliklinikách, ako a hlavne prečo sa znížili výkony v nemocniciach?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
Tweety
anet
A ja taká čárna, jak čarná čarnica, https://www.ta3.com/clanok/217772/co...-nebude-ziadny Blíži sa 17.november
A toto je pre teba na smiech? Ľudia tu zbytočne zomierajú a niekto sa z toho rehoce, och Bože, daj im rozum lebo nevedia, čo činia. Ono ten smiech by ťa možno rýchlo prešiel na covidom lôžku.
Raz to niekto kúpi z tohoto fora a potom stihne napísať posledne riadky a bude tu mlkvo.
Myslíš, že aj my ostatní sa budeme správať rovnako ako ty?
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Zlatúšik...a to ty kde na také múdrosti chodíš ?
Nie? Tak mi objasni
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak si spomeniem, ako boli zaočkovaní na nás ešte nedávno na*ratí, že my to budeme roznášať a podobné kraviny, a nakoniec je to nad slnko jasné každému, čo chodí medzí ľudí, že očkovaní sú teraz takmer jediní roznášači.
Aspoň ja to vidím v našej veľkej firme, ako si to rozdávajú očkovaní medzi sebou, sem-tam sa do toho pripletie samozrejme aj neočkovaný.
Ale jednoznačne očkovaný je 10x taký roznášač ako neočkovaný. Takto to vidím na vlastné oči okolo seba.
5 4
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ale jednej šarži vakcín už končí za chvíľu exspirácia a predpokladám, že druhý krát ju už od kancelárskeho stola rozhodnutím na papieri meniť nebudú.
Tak treba pritvrdiť, zaočkovaným pomôcť k šíreniu a zafarbiť celé slovensko na čierno. Povolil by som už aj štvrté dávky.
Prečo vyhadzovať 20 eurovky, keď ich môžu ochotní ľudia /čo stáli prví na vakcínu/ nosiť v pleciach?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Keď som videl včera Hegera, aký bol naštvaný /až ho od zlosti krivilo/, ako sa rozčuľoval, dnes to isté to malé upotené prasiatko, tak hneď mám krajší deň.
Ak ideš do afriky, tak platíš za očkovanie ťažké prachy, to isté bežný človek proti kliešťom, to isté proti zápalu pľúc, aj chrípka.
A toto bude do mňa skákať zdarma aj zo záchoda???
Verímä, verímä...
1 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
a na koho konkrétne ?
odkedy upratali matelka je pokoj... kto z vlády používa vulgarizmy ?
a privržencov )))))))))))))
no to moja zlatá skoč na chvílu na diskusie na pravdu, hlavné správy a ostatné opozičné " bojiská "

nevadí, hlavne že máš nervy na opozíciu.....šorošové prasatá a tak...
Ty dávaš ľudí z vlády a diskutujúcich na jednu úroveň alebo naopak?
Šorošove prasatá ....., to ste tak naivní, že žijú ľudia mimo realitu? Že okrem vás nič nevidia a nevedia, nepočujú?
Keby nevedel, nespomínal by to.
Že bežní ľudia, neprichádzajúci do styku so spravodajstvom, netušia o žiadnych štruktúrach, organizáciách, to by sa dalo ešte pochopiť, ale keďže pôsobil vo funkcii 12 r., svoje vie.
nie, to robíš akurát ty
ja som reagoval na príspevok bxl,.........moc zložité ?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Zlatúšik...a to ty kde na také múdrosti chodíš ?
Nie? Tak mi objasni
Vieš čo ? Neobjasním.
Veď rozmýšľaj a prídeš na to sama...ak nie, tvoj problém.

Ale ako to tu tak čítam ?
Minule mi bolo povedané, že som na chalupe osamotený...a mal by som občas ísť medzi ľudí.
Ja vravím...chválabohu, že je to tak. A vôbec...a na čo by som šiel ? Lebo v tej mestskej "civilizácii" už poniektorým na totál drbe....o nete ako takom ani nevravím.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
a na koho konkrétne ?
odkedy upratali matelka je pokoj... kto z vlády používa vulgarizmy ?
a privržencov )))))))))))))
no to moja zlatá skoč na chvílu na diskusie na pravdu, hlavné správy a ostatné opozičné " bojiská "

nevadí, hlavne že máš nervy na opozíciu.....šorošové prasatá a tak...
Ty dávaš ľudí z vlády a diskutujúcich na jednu úroveň alebo naopak?
Šorošove prasatá ....., to ste tak naivní, že žijú ľudia mimo realitu? Že okrem vás nič nevidia a nevedia, nepočujú?
Keby nevedel, nespomínal by to.
Že bežní ľudia, neprichádzajúci do styku so spravodajstvom, netušia o žiadnych štruktúrach, organizáciách, to by sa dalo ešte pochopiť, ale keďže pôsobil vo funkcii 12 r., svoje vie.
nie, to robíš akurát ty
ja som reagoval na príspevok bxl,.........moc zložité ?
A ja zasa na tvoj text.
Môžeš si písať cez SS, ak ti to prekáža.
Okrem toho, tvoj príspevok bol samostatný, necitoval si.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

môžem si písať ako chcem
či to tu cenzorka ako obyčajne vymaže, alebo nie....aj s drbnutým marjankajom...
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
buchač
anet
Lenze tu ide o to, ze vacsina tych ludi ma aj ine diagnozy, takze by tam zostali tak ci tak.
Zlatúšik...a to ty kde na také múdrosti chodíš ?
Dochtorka z internetu?
Ked majú nemci, či rakušaci doktora z hôr, prečo by slovaci nemohli mať doktorku z internetu?
1 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Tweety
anet
A ja taká čárna, jak čarná čarnica, https://www.ta3.com/clanok/217772/co...-nebude-ziadny Blíži sa 17.november
A toto je pre teba na smiech? Ľudia tu zbytočne zomierajú a niekto sa z toho rehoce, och Bože, daj im rozum lebo nevedia, čo činia. Ono ten smiech by ťa možno rýchlo prešiel na covidom lôžku.
Raz to niekto kúpi z tohoto fora a potom stihne napísať posledne riadky a bude tu mlkvo.
pľúca v ohni...ale foto si tu prilepil...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Žehnám mínuskárom, nech je im Šeliga vzorom.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandy dnes chlap..kolega sa mu vrátil po c19..decko mu to donieslo zo školy od spolužiaka čo všetci doma opichani....tak si rodinka sadla všetci sa nadýchali a už sú kategória "prekonany"
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Minule mi bolo povedané, že som na chalupe osamotený...a mal by som občas ísť medzi ľudí.
Ja vravím...chválabohu, že je to tak. A vôbec...a na čo by som šiel ? Lebo v tej mestskej "civilizácii" už poniektorým na totál drbe....o nete ako takom ani nevravím.
Ved doplnit zasoby, popocuvat klepy ... ved tam osamote nacisto zdivies
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

anet
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
... ved tam osamote nacisto zdivies
...a koho to serie ? Lebo mňa nie...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

anet
buchač
Minule mi bolo povedané, že som na chalupe osamotený...a mal by som občas ísť medzi ľudí.
Ja vravím...chválabohu, že je to tak. A vôbec...a na čo by som šiel ? Lebo v tej mestskej "civilizácii" už poniektorým na totál drbe....o nete ako takom ani nevravím.
Ved doplnit zasoby, popocuvat klepy ... ved tam osamote nacisto zdivies
Aaaale, nezdivie. Pochopil. A tobôž, ak je v tichu a obkolesený prírodou. Radosť žiť.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
...a koho to serie ? Lebo mňa nie...
No mna nemozes zit ako vlk samotar. Kto chce s vlkmi zit, musi s vlkmi vyt
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

korela
Aaaale, nezdivie. Pochopil. A tobôž, ak je v tichu a obkolesený prírodou. Radosť žiť.
Ma internet aj FB ... tak až v takej prírode to nebude
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať