Zavrieť

Porady

U Starej Blažkovej II.

Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Voľné pokračovanie.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
...akí hostia...
No daj, ktorých hostí máš na mysli...

kukučka
Buchy, nie prvýkrát ťa kritizujem za logiku, budeš len podpichovať?
Práve pre takých ako ty, sú vybraté tie najdôležitejšie pasáže a vyrobené párminútové videá, lebo autori rátajú s tým, že celý originál si nekuknete. Pri tom prvom bol v komentároch odkaz na ďaľšie a máš tam aj titulky. Necelých sedem minút a tiež je vzdelávacie.
Moja šumná...moju logiku ty veru nerieš...mám za to (bez chválenia a bez urážky, len konštatujem), že na mňa proste nemáš.

Teraz sa nejdem vyjadrovať ku videám, ale otočím sa smerom ku Badatelovi.
Táto stránka dáva tiež svoje odkazy na linky...tie sú samozrejme v cudzích jazykoch. Linkov zvykne byť viacero a nadväzujú/odkazujú jeden na druhý. Linky sú zvyčajne od nejakých autorov, ktorý sa realizujú na šarlatánskych stránkach.
Nie každému sa chce realizovať lúskaním článkov a hľadať súvislosti...tiež je potom potrebné (ak chce jeden argumentovať) nájsť aj iné zdroje, ktoré sú už iného rázu.

Úvodný ceremoniál v Barcelone trval 3:18:51 aj s nástupom športovcov...bez nich cca 1 hodinu.
Takže z jednej hodiny urobiť zostrih v trvaní dvoch minút je vcelku aj sila.

Autor videa ohľadom OH Londýn...
https://www.facebook.com/people/Fili...0009863345603/
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja na rozdiel od teba, či vás, najprv pozriem, čo je priložené a až potom pridám komentár. Dal si link, v ktorom bolo okrem iného, že kráľovná pozvala hostí atď. Teraz vysvetľuješ, jak si preveruješ Bádateľa, tak si počkám, či podobne podrobne budeš pokračovať, ináč táto debata nemala zmysel.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Ja na rozdiel od teba, či vás, najprv pozriem, ...
..., ináč táto debata nemala zmysel.
Každý pozerá a či číta to, čo mu vyhovuje a podľa toho sa zariadi.
...a mne je úplne jedno, aký má niekto iný názor. Ten svoj nikomu nevnucujem, no na zmenu môjho sú potrebné poriadne argumenty...a zatiaľ som ich nevidel.

Poopravím ťa...táto debata absolútne nemala, nemá a ani nebude mať zmysel.
Že prečo ? Lebo tým mudrovaním aj tak nikto z nás nič nezmení.
Tie smiešne štrajky pred obchodmi alebo dokonca v nich ? Choré.
Vymýšľanie hoaxov alebo ich zdieľanie a šírenie ? Choré.
Odhováranie (dokonca lekárov) od očkovania ? Choré.
Chorá doba, chorí ľudia...
Naposledy upravil buchač : 09.11.21 at 21:53
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A nútil ťa niekto zapojiť sa do nej?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
a na koho konkrétne ?
odkedy upratali matelka je pokoj... kto z vlády používa vulgarizmy ?
a privržencov )))))))))))))
no to moja zlatá skoč na chvílu na diskusie na pravdu, hlavné správy a ostatné opozičné " bojiská "

nevadí, hlavne že máš nervy na opozíciu.....šorošové prasatá a tak...
Na malé spotené prasa a ušaté torpédo si prizabudol?
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
a na koho konkrétne ?
odkedy upratali matelka je pokoj... kto z vlády používa vulgarizmy ?
a privržencov )))))))))))))
no to moja zlatá skoč na chvílu na diskusie na pravdu, hlavné správy a ostatné opozičné " bojiská "

nevadí, hlavne že máš nervy na opozíciu.....šorošové prasatá a tak...
Ty dávaš ľudí z vlády a diskutujúcich na jednu úroveň alebo naopak?
Šorošove prasatá ....., to ste tak naivní, že žijú ľudia mimo realitu? Že okrem vás nič nevidia a nevedia, nepočujú?
Keby nevedel, nespomínal by to.
Že bežní ľudia, neprichádzajúci do styku so spravodajstvom, netušia o žiadnych štruktúrach, organizáciách, to by sa dalo ešte pochopiť, ale keďže pôsobil vo funkcii 12 r., svoje vie.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

A ja taká čárna, jak čarná čarnica, https://www.ta3.com/clanok/217772/co...-nebude-ziadny Blíži sa 17.november
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
"bežní ľudia" si vytvárajú sami spravodajstvo: 5G siete šíria Covid, v ihlách je čip, zaočkovaní zomrú (raz všetci určite), zaočkovaní prišli o auru a smrdia.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
A ja taká čárna, jak čarná čarnica, https://www.ta3.com/clanok/217772/co...-nebude-ziadny Blíži sa 17.november
A toto je pre teba na smiech? Ľudia tu zbytočne zomierajú a niekto sa z toho rehoce, och Bože, daj im rozum lebo nevedia, čo činia. Ono ten smiech by ťa možno rýchlo prešiel na covidom lôžku.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

duves
"bežní ľudia" si vytvárajú sami spravodajstvo: 5G siete šíria Covid, v ihlách je čip, zaočkovaní zomrú (raz všetci určite), zaočkovaní prišli o auru a smrdia.
Čo odkláňaš? Dobre vieš, o čom som hovorila. Čo sem pletieš svoje domnienky. Ja o voze, ty o koze.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tweety
anet
A ja taká čárna, jak čarná čarnica, https://www.ta3.com/clanok/217772/co...-nebude-ziadny Blíži sa 17.november
A toto je pre teba na smiech? Ľudia tu zbytočne zomierajú a niekto sa z toho rehoce, och Bože, daj im rozum lebo nevedia, čo činia. Ono ten smiech by ťa možno rýchlo prešiel na covidom lôžku.
Raz to niekto kúpi z tohoto fora a potom stihne napísať posledne riadky a bude tu mlkvo.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
korela
.....ty o koze.
Teba som nespomínal.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
A toto je pre teba na smiech? Ľudia tu zbytočne zomierajú a niekto sa z toho rehoce, och Bože, daj im rozum lebo nevedia, čo činia. Ono ten smiech by ťa možno rýchlo prešiel na covidom lôžku.
dobre že len na covid
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

anet
A ja taká čárna, jak čarná čarnica, https://www.ta3.com/clanok/217772/co...-nebude-ziadny Blíži sa 17.november
Každý si ho urobí po svojom.
Demonstrace 17. listopadu, Staroměstské náměstí, 15h
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Príde aj Štěpán?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pekári odmietajú COVID testovanie vykonávané na ich náklady, hrozia prázdnymi pultami s pečivom

https://www.webnoviny.sk/nasvidiek/p...ami-s-pecivom/
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Našincom stačia oškvarkové pagáče, domáce a hriato aspoň 60% (borovička...atd). Vtedy im jazyk púšťa kopec nezmyslov a mnohí to aj na forach zvečnia. Napr.o tych 5G sieťach, čipoch....
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

korela
Každý si ho urobí po svojom.
Demonstrace 17. listopadu, Staroměstské náměstí, 15h
Ako napísal takmer pred 200 rokmi Jonáš Záborský:
Slováci
Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí?
Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí!
Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie,
a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede.
Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu,
a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zaviažu.
Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady?
Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
A toto je pre teba na smiech? Ľudia tu zbytočne zomierajú a niekto sa z toho rehoce, och Bože, daj im rozum lebo nevedia, čo činia. Ono ten smiech by ťa možno rýchlo prešiel na covidom lôžku.
dobre že len na covid
Keby len, ale aj na iné ochorenia, ktoré sa nelieča pre zaplnené nemocnice. Pochopte to už všetci konenčne. To, čo musí prísť ešte horšie, aby ste sa spamätali? Prežiť to na vlastnej koži? Ale ak iné nepomôže, tak možno vtedy vám to docvakne.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Keby len, ale aj na iné ochorenia, ktoré sa nelieča pre zaplnené nemocnice. Pochopte to už všetci konenčne. To, čo musí prísť ešte horšie, aby ste sa spamätali? Prežiť to na vlastnej koži? Ale ak iné nepomôže, tak možno vtedy vám to docvakne.
Ved nech liecia, maju monoklonalne latky, ktore zlepsuju stav do 24 hodin stabilizovat poslat domov a hned bude miesto. Lenze tu ide o to, ze vacsina tych ludi ma aj ine diagnozy, takze by tam zostali tak ci tak.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať