Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Ono to je ako so všetkým čo sa týka zdravotníctva.Čím viac toho ľudia a médiá prečítajú tým viac sa v tom strácajú.A snaha všetko vyrátať a dať vakcínu do polohy zaočkujte sa a máte po probléme je dosť katastrofa.Pretože problém je vírus a tomu nerozumie väčšina ľudí,len čítajú kopu názorovy a vyvodia uplne mylné závery.
A novinári-no comment-otázka novinárky prečo sa v lete nerekvalifikovali zdravotníci na tretiu vlnu hovorí sama za seba.
najhoršie je to s hovorením pravdy politikmi ako v manželstve. Raz povedia nepravdu a veľmi dlho trvá kým sa im bude veriť. Lepšie sa potom počúvajú bludy od "zasvätených" a podozrieva sa z klamstiev.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jeden z mnohých, smutné ale možno niektorým otvorí oči.
https://www.cas.sk/clanok/2612587/po...dlahol-covidu/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Doobeda - zvonček zúrivo zvoní - POLÍCIA - prišli na kontrolu, či dodržiavam karanténu. Ja reku - veď už viac ako 10 dní som zavretý.
Policajt na to - tichšie - poslali ho z úradu zdravotníctva to overiť, lebo dostali anonym, že vraj porušujem karanténu. Tak som sa spýtal, či vie meno - že hej, ale nemôže mi povedať. Tak som mu povedal, nech sa pozrie na menovku suseda podo mnou a ak je to to meno, stačí len, aby povedal, že to súhlasí. O pár sekúnd mi odpovedá - "Súhlasí".
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Doobeda - zvonček zúrivo zvoní - POLÍCIA - prišli na kontrolu, či dodržiavam karanténu. Ja reku - veď už viac ako 10 dní som zavretý.
Policajt na to - tichšie - poslali ho z úradu zdravotníctva to overiť, lebo dostali anonym, že vraj porušujem karanténu. Tak som sa spýtal, či vie meno - že hej, ale nemôže mi povedať. Tak som mu povedal, nech sa pozrie na menovku suseda podo mnou a ak je to to meno, stačí len, aby povedal, že to súhlasí. O pár sekúnd mi odpovedá - "Súhlasí".
a teraz tú o červenej čiapočke.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Doobeda - zvonček zúrivo zvoní - POLÍCIA - prišli na kontrolu, či dodržiavam karanténu. Ja reku - veď už viac ako 10 dní som zavretý.
Policajt na to - tichšie - poslali ho z úradu zdravotníctva to overiť, lebo dostali anonym, že vraj porušujem karanténu. Tak som sa spýtal, či vie meno - že hej, ale nemôže mi povedať. Tak som mu povedal, nech sa pozrie na menovku suseda podo mnou a ak je to to meno, stačí len, aby povedal, že to súhlasí. O pár sekúnd mi odpovedá - "Súhlasí".
a teraz tú o červenej čiapočke.
Ty si tá čiapočka?
Žiaľ - je to fakt. Starý páprda, ktorý sa začína už hádať s každým vo vchode.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
misoft
Doobeda - zvonček zúrivo zvoní - POLÍCIA - prišli na kontrolu, či dodržiavam karanténu. Ja reku - veď už viac ako 10 dní som zavretý.
Policajt na to - tichšie - poslali ho z úradu zdravotníctva to overiť, lebo dostali anonym, že vraj porušujem karanténu. Tak som sa spýtal, či vie meno - že hej, ale nemôže mi povedať. Tak som mu povedal, nech sa pozrie na menovku suseda podo mnou a ak je to to meno, stačí len, aby povedal, že to súhlasí. O pár sekúnd mi odpovedá - "Súhlasí".
Mne sa zdá, že ty máš právo vedieť, kto ťa udal. Aspoň takto nám to bolo povedané v inej veci...
nemá, ale ak podá oznámenie ktoré sa ho týka ako poškodeného tak vtedy áno, ale pokračuje to riešením na príslušných inštitúciách. ale vtedy je polícia ako vyšetrovateľ a rovno oznámi na čí podnet vystupuje a nekoná tajnostkársky. Ak má dôvod nezverejniť oznamovateľa tak ani náznakom. Inak čo ako zdravie, covid fuč?
Naposledy upravil pavol54 : 24.11.21 at 15:58
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Ľuďom dobre vyhráva radšej keby prišiel či ti niečo netreba...
však ty o správnych postupoch vieš svoje či už si zabudla?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Máme to tu ...
https://korona.gov.sk/nudzovy-stav-a...novembra-2021/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Doobeda - zvonček zúrivo zvoní - POLÍCIA - prišli na kontrolu, či dodržiavam karanténu. Ja reku - veď už viac ako 10 dní som zavretý.
Policajt na to - tichšie - poslali ho z úradu zdravotníctva to overiť, lebo dostali anonym, že vraj porušujem karanténu. Tak som sa spýtal, či vie meno - že hej, ale nemôže mi povedať. Tak som mu povedal, nech sa pozrie na menovku suseda podo mnou a ak je to to meno, stačí len, aby povedal, že to súhlasí. O pár sekúnd mi odpovedá - "Súhlasí".
Tak išlo o anonym alebo nie?
Hádam sa nepodpísal svojím priezviskom aj s adresou?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
misoft
Doobeda - zvonček zúrivo zvoní - POLÍCIA - prišli na kontrolu, či dodržiavam karanténu. Ja reku - veď už viac ako 10 dní som zavretý.
Policajt na to - tichšie - poslali ho z úradu zdravotníctva to overiť, lebo dostali anonym, že vraj porušujem karanténu. Tak som sa spýtal, či vie meno - že hej, ale nemôže mi povedať. Tak som mu povedal, nech sa pozrie na menovku suseda podo mnou a ak je to to meno, stačí len, aby povedal, že to súhlasí. O pár sekúnd mi odpovedá - "Súhlasí".
Tak išlo o anonym alebo nie?
Hádam sa nepodpísal svojím priezviskom aj s adresou?
Pokiaľ JA "neviem" (ale len tuším) - teda pre mňa je to anonymné. Že sa on "podpíše" pod udanie na úrade - to je jeho vôľa, úrady často operujú rôznymi GDPR a inými "múdrosťami", len aby ten udaný sa nedozvedel, kto ho bonzol. Ale ako sa vraví - Karma je zdarma... jemu sa to istotne niekedy v budúcnosti vráti aj s úrokmi.

P.S. Vedel som, že sused je niekedy riadny cocot, ale že až taký - tak to som netušil. A aj takto budem k tomu pristupovať.
Keď mu nesiel NB, nešiel internet, telka - vybehol a ako "najlepšieho kamaráta" ma prosil o pomoc. Ja som mu pomohol. A hľa ako sa teraz odvďačil. Pred 10-mi dňami mu tiež niečo nešlo, ale ja som mu vtedy povedal, že sa na to pozriem neskôr, lebo 3/4 je pozitív a nechcem riskovať. Takže teraz nech si poradí sám - pomoci sa nedočká.
Naposledy upravil misoft : 24.11.21 at 19:01
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

možno ťa čítal na porade a bonzol Benčík :-
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A to je kto? Nepoznám....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.minv.sk/swift_data/sourc...gZxpGgjH8Bikvo

zaujalo ... nie viac ako jeden rok
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

veronikasad
kovid párty v Taliansku - choréééé

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...Be05YH_X744tfy
keď ako zdraví nemajú práva, skúšajú to inak
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marleau
veronikasad
kovid párty v Taliansku - choréééé

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...Be05YH_X744tfy
keď ako zdraví nemajú práva, skúšajú to inak
hranice zostavaju otvorene, vsak vyskúšaj aj ty
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ake odskodnenie? Ved podpisali informovany suhlas. Uz mali loteriu, kadejake kavicky, poukazky, bonusy ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nie, nechcem strašiť ale je to ešte horšie, ako sme si možno mysleli:
https://plus7dni.pluska.sk/domov/voj...itm_position=5
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
.................

Kuwy špatné...aleže ako zavádzajú...
Kedy by mohol štát odškodňovať ? Predsa okamžite, samozrejme po administratívnom procese.
Ale veď to poznáš, ako to chodí tam hore. Ak sa jedná o nejaké zvýšenie, priplácanie - tak sa dohodnú natotata. Ale pokiaľ by mali ONI niekomu pomôcť - tak ten ich administratívny proces je taký "rýchly", že sa niekedy už ani pomoci nedočkajú.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je normálna?
https://tv.pravda.sk/relacie/spravod..._rubrikovy_box
"Strana Za ľudí navrhuje prijať opatrenia na motiváciu ľudí na očkovanie. Na deväť mesiacov by napríklad chcela skrátiť platnosť COVID passov a zaočkovaných seniorov nad 65 rokov odmeniť rekreačným voucherom."
Takže každých 9 mesiacov sa bude čo diať? Žiadať o COVID pass, ale na to bude istotne niečo potrebné.
Rekreačný voucher? A kde pôjdu, keď bude zatvorené, prípadne sa tam ani nedostanú?
Monoklonálne protilátky? Na Slovensku je len 27 stredísk (dokonca ani nezistíš, kde sú), kde ti ich podajú na odporúčanie ošetrujúceho lekára.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať