Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

môžeš odpovedať ty, ked buchač radšej zaliezol ?
však ty si to začala....

a že si kobyla ma nemusíš presviedčať....
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
To je ale ich vec anet.Nie sú iní ako Slováci a kto chce usadí sa tu kto nechce pôjde dalej.Z Ukrajiny spravili strelnicu a pozerajú zblízka čo nové a ako reagujú Slovania,takže tak či tak bude Ukrajina pomerne ťažko obyvateľná ked to celé skončí.Ak to skončí,lebo Ukrajinci nie sú ,,statoční"sýrčania,oni budú Rusom ešte dlho osladzovať život.
To, ze idu dalej - to je samozrejme ich vec.Nevyhnutna pomoc pri prechode - O.K.
Ale tie vynalozene financne prostriedky (13mil. soc. davky, zdravotne ...) na ich prechod, dalsie a dalsie dlhy, tie budu splacat slovaci a to je uz aj moja vec.
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
tak prečo hovoríš, že len naši si stoja na kábli? Prečo zrazu do toho splietaš niečo iné?
Cele sa to spustilo, ked amici mali zaujem rozsirit NATO na Ukrajinu ... Putin ziadal aby Ukrajina zostala nezavisla. Amici teraz zistili, ze priblizit sa k hraniciam Ruska nebude take jednoduche ... doplaca na to Ukrajina.
A nasi si stoja na kabli, lebo sa zamotali do niecoho, na co su velmi malicky pani. A i ked Nadovi https://spravy.rtvs.sk/2022/03/nad-s...u-neobmedzene/ dochadza ze nase zdroje nie su neobmedzene, uz vacsinu z nich vycerpali a premrhali na nieco, co uz bolo vopred jasne.
Naposledy upravil anet : 02.03.22 at 17:27
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

aká cenzúra ?

rusi dlhodobo vedú proti nám informačnú vojnu...čudujem sa, že až teraz vláda zakročila....

teraz rusáci uplne zblbli a rozpútali v europe vojnu
putin sa nám vyhráža, kladie neprijatelné podmienky...

ja sa len čudujem, že ich vypli len dočasne....
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami

Ano vraždia Rusi a je to neodpustiteľné.A Ukrajinci sú statoční a Zelenskyj je hviezda.Budú po nom pomenované ulice a školy.
Zbrane na strane Ukrajincov sú z celého sveta.Takže celý svet sleduje Rusov a vyhodnocuje ich zbrane taktiku,postup......A celý svet sleduje Ukrajincov ktorí majú bezpochyby pravdu a treba ich obdivovať,ale aj ako sa uplatnili ich zbrane.....Ukrajinci sa nechcú vzdať a budú bojovať-a z toho vyplýva ten bonmot ktorý som nevymyslela ja-NATO bude bojovať s Rusmi do posledného Ukrajinca.Je to bonmot nie je to vyjadrenie názoru.A veľmi výstižný bonmot.Vieš ja sa pýtam či by som zo strany svojho prezidenta chcela pre seba a pre krajinu práve toto.A nie dohodu a ono sa to časom vyrieši.Ale ja som ovplyvnená riešením nášho vedenia v roku 1968.Som rada že sme v čele nemali takého hrdinu ako majú Ukrajinci.A to neznamená že som za,proti ani nič podobné je to môj názor a mám naň právo.
ok, to je tvoj názor
ukrajinci dali svoj názor najavo svojou 90 % podporou prezidentovi
tým, že sa po tisícoch vracajú domov a idú priamo do boja, riskujúc svoje životy...
mimochodom, ten prezident, ktorého si zvolili vyše 70% hlasmi je žid, k čomu sa hrdo hlási...to len malá poznámka k fašistickej ukrajine a putinovej denacifikácii....
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pre zblbnutých ruskou propagandou ešte raz :

Neonacistické strany sa od revolúcie na Ukrajine nikdy nedostali do parlamentu, na rozdiel napríklad od Slovenska.

a len pre info...ako nová hviezda národného socializmu bojuje za Slovensko v europarlamente za 14 000 mesačne :

https://www.instagram.com/p/CakHTknK...eo_watch_again

úplne prázdna sála a aj tak ho dokázali " vyshemovať " ))
j
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale ja ho ignorujem milá zlatá,,nevšímam si jeho neustále ataky...

lenže on to nevydrží a začne brať do svinského rypáku moje deti a moju ženu....

a na to budem reagovať stále........howg...

vidím z tvojích príspevkov, že ako blbci vyzerajú aj ukrajinci, že sa nenechajú zabíjať bez odporu...
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej...ďakujme im, že to robia za svoje ......
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

dokonca aj
https://www.teraz.sk/regiony/zahrani...30-clanok.html

zahraniční študenti už opustilo naše územie

miestne členky ku-klux-klanu teda môžu poslať tých 5 evri.....
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kam to vedie?
1938 krištáľová noc - pohon na židov - židovské obchody - zneuctenie židovských cintorínov (Bohatí židia netrpeli boli za vodou aj za veľkou vodou)
Dnes v nemecku a inde pohon na rusov - ruské obchody -zneuctenie slavína (prečo mlčí židovská obec za to že im zachránili životy?) Bohatí rusi nebudú trpieť tí sú dávno za vodou aj za veľkou vodou)
Podotýkam neriešim "okopávanie lýtkových kostí na donbase" od roku 2014, ani súčasnú vojnu rusov na ukrajine
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

majkii
pavol54
Kam to vedie?
1938 krištáľová noc - pohon na židov - židovské obchody - zneuctenie židovských cintorínov (Bohatí židia netrpeli boli za vodou aj za veľkou vodou)
Dnes v nemecku a inde pohon na rusov - ruské obchody -zneuctenie slavína (prečo mlčí židovská obec za to že im zachránili životy?) Bohatí rusi nebudú trpieť tí sú dávno za vodou aj za veľkou vodou)
Podotýkam neriešim "okopávanie lýtkových kostí na donbase" od roku 2014, ani súčasnú vojnu rusov na ukrajine
Označiť páchateľa besnenia na ukrajine za obeť akéhosi pohonu na rusov je pri všetkej úcte čudná úvaha, cieľom ktorej je ukázať prstom na zlý západ. Pritom zamlčať útoky v rusku na západné média (BBC, CNN, na západné soc. sieťe, útoky ľudskoprávne organizácie alebo útoky v kyberpriestore na západné inštitúcie, nie je je to pohon na západ? Len pre tých čo radi blúznia o tom, ako rusi oslobodili časť Európy v druhej svetovej vojne, je to floskula milovníkov ruska, totiž v červenej armáde bojovali vojaci z 15 sovietských republík, a veľkú časť červenej armády tvorili práve vojaci z ukrajiny. Rusi a ich pochlebovači si radi privlastňujú hrdinstvo a obete iných. Čo je väčšie znesvätenie pamiatky osloboditeľov Bratislavy, kýbeľ farby na zvetranom kameni, alebo zbabelý útok rusov na potomkov ich spolubojovníkov v ich domovine?
"Premaľovanie Slavína ale nepomôže nikomu." https://www.facebook.com/vallo.primator
.
https://www.geotechnici.cz/wp-conten...ace-hornin.pdf
Pokús sa zaradiť obklady na Slavine do niektorej skupiny.
0 2
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

lujza.j

Toto je

.
onéééééééééééééééééééééééé ééééééé
//////////////////////////////
A toto čudo robilo na polícii a bolo platené z našich daní ´ver potom polícii !
////////////////////////////////////////////
DONBAS.CZ Společnost přátel Luganské lidové republiky a Doněcké lidové republiky

13. srpna 2021 Jaromír Vašek 25 příběhů o dětech Donbasu, zabitých ukrajinskou střelbo

7. Anna Kostěnko-2 roky (13.února 2012 – 13.srpna 2014)
Aňa Kostěnko byla spolu s rodiči na pláži. Byly jí dva roky. Táta učil dítě nebát se vody. Líbilo se jí vozit se na jeho zádech. Děvče se smálo a mělo radost z nových pocitů. Všechno se stalo nečekaně – Aněčka zahynula spolu se svým tátou při ostřelování pláže ukrajinskými vojáky ve městě Zugresu. Táta s dítětem zůstali ležet na břehu nádrže.

1, boli na pláži a zostali na brehu nádrže
2, Mapy Google nedokážu nájsť „ZUGRESU“
1 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
BXLmiami
Za čo?Chýba mi pointa.
Nečuduj sa...nič nové...to sa mu bežne stáva.
-------------------------------
Košice nutne potrebujú pomoc štátu, nápor utečencov už nezvládajú
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...uz-nezvladaju/

Poláček je síce dilino (slušne povedané)...no pýtam sa.
Prečo nejdú vlaky rovno do Žiliny, do Banskej, ...a hlavne do Blavy ? Tam by kaviarenskí liberálkovia mohli dvihnúť riť a miesto vypisovania bludov išli radšej pomáhať aj s poskokmi tu v diskusii. ?
klasika
neschopná košická 4. cenová prosí o pomoc bratislavu
0 2
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

0 2
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1



Strach pramení z nevedomosti. Ak ste ten typ ako ja, že chcete poznať a pochopiť, čo sa deje na Ukrajine a čoho sa obávame, tak odporúčam prednášku amerického profesora John J. Mearsheimera, svetovo uznávaného politického vedca a experta na medzinárodné vzťahy z Chicagskej univerzity. Aj keď to je prednáška z roku 2015, tak jeho vysvetlenia a logické závery rezonujú, ako keby ich povedal včera.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty....čo povieš ?
https://www.facebook.com/10000354882...61158647376581
https://www.facebook.com/watch?v=3094173120842116
LEBO FICO ?
Toto prečo nekritizuješ...o tom SMEčkári a BebiliN nepíšu ?
Žiadne LEBO FICO,
ale NAŠE spoločné peniaze.
-----------------------------------------
Donedávna bačovali vaši a teraz bačujú naši. To ti zrazu nevonia? Veď sloboda a demokracia, či?
1 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a k tomu má ten cocotár ako bónus yebnutú hlavu.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
buchač
bjuty smis
nord stream 2 )
životný putlerov kšeft
náklady 10 miliárd dolárov
prepravený plyn : 0 m3

bravo voloďa.....
Pred zadretím blbej poznámky doporučujem preštudovať si náležité info.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nord_Stream
NIE iba ruský kšeft !!!
Si prečítaj, že kto všetko investoval do výstavby ... a kto bránil jeho výstavbe.
Podľa wiki je 51% ný vlastník práve spoločnosť Gazprom. To znamená, že má na krku aj 51% dlhu voči banke, ktorá to celé financovala.
No a tu máš podrobné zhodnotenie ako si na tom v skutočnosti Gazprom stál ešte pred tou Putinovou akože operáciou.

Teraz stojí akcia Gazpromu niečo cez 51 centov a pred tým stála cca 10,5 dolára.
Celkový počet akcií je niečo cez 5 miliard kusov.
Nepredpokladám, že by to niekto z našich trolov bol schopný pochopiť ako celok, ale dúfam, že aspoň čiastočne by niečo pochopiť vedeli.
----------------------------------------------------------------
Spomína sa tam, že Gazprom je tretia najsilnejšia ropná spoločnosť na svete. Aspoň v tej dobe bola a neustále rástla.
Tiež sa tam spomína celosvetová pôsobnosť.
Tiež sa tam spomína, že 50% zisku plus 15% daň platí do kasy Ruskej federácie.

Dnes je Gazprom doslova v troskách a dostal ho tam sám Putin.

Dúfam, že každý chápe, že Gazprom musí plniť svoje záväzky, bez ohľadu na embargo. Všade vo svete platí, že ak niekto neplatí riadne a včas, prichádza na rad jednanie s veriteľmi a samozrejme, že sa začnú zlietať všetci nenažranci.
Oni vedia, že Gazprom nieje len rúra cez Ukrajinu na Slovensko. Tiež vedia že všetko čo vlastní Gazprom má stále tú svoju hodnotu, že zmena ceny akcií je druhoradá, ale vedia aj to, že v prípade súdu sa trhová hodnota určuje hodnotou akcie na burze.
Viete pochopiť, kam sa tá spoločnosť dostala?
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Realita.
Nuž naozaj pekné, toto na mňa vybehlo aj na faceboku a k tomu aj kopa duchaplných komentárov.
Najviac trolov a dezolátov opakovalo otázku "a kto pomôže našim dôchodcom", chudobným Slovákom a podobne.
--------------------------------------
No kto asi? Ten kto ich tam dostal.
Predsa Pelle, Kotleba, Blanár, Mazurek, Ficko, Suja a podobní dezoláti.
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
https://twitter.com/maxseddon/status...ali-odpoved%2F

Cherson - streľba Rusov do civilistov. Toto je ich demokracia, toto je ich denacifikácia, demilitarizácia. Jednoducho - sú to VRAHOVIA!
Do RITI s RUSKOM, do RITI s RUSMI, do RITI s PUTINOM - nech zdochne tá kremeľská botoxovaná steroidová beštia!
neboli to gruzínci čo strieľali?
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať