Zavrieť

Porady

Forex & Co + projekt 1Musd

tu prenesiem temu zo 'zaciatky podnikania ako a co...' nech nepletieme hrusky a hm svajciarske noziky.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

preco neznasas slovensku 'smotanku'
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Black Jack
http://blog.myspace.com/index.cfm?fu...ogID=189178759

este jedna vec, ak neodide dobrovolne, berieme si ministerstvo skolstva + vedu + sario a ma na krku zalobu v NYC cez White & Case na neho osobne ako premiera a cely Smer za to ako kurvi Slovensko a vytvara future losses pre krajinu a obyvatelstvo a tymto brani prilevu FDI. alebo sa zmeni z egoistickeho a demagogickeho laviciara a zabijaka progressu na statnika a nechame ho riadit krajinu.

p.s. aj Kofi Annan povedal ze naruc ma pre kazdeho ale nie nekonecnu trpezlivost. A Alan Greenspan pri odovzdavani master diplomov na Jale, ze charakter nenahradi ziadny zakon.

pre vas plati detto. cas vyprsal

p.s.2 a ak nam zalezi na rodnej krajine tak potom aim favours the mean.
zmen si aspon meno v settings ked uz si mi jumpol do poolu aby nevyjumpol. dik who DF si ty briefly cele CV za 3 s.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Black Jack
http://blog.myspace.com/index.cfm?fu...ogID=189178759

este jedna vec, ak neodide dobrovolne, berieme si ministerstvo skolstva + vedu + sario a ma na krku zalobu v NYC cez White & Case na neho osobne ako premiera a cely Smer za to ako kurvi Slovensko a vytvara future losses pre krajinu a obyvatelstvo a tymto brani prilevu FDI. alebo sa zmeni z egoistickeho a demagogickeho laviciara a zabijaka progressu na statnika a nechame ho riadit krajinu.

p.s. aj Kofi Annan povedal ze naruc ma pre kazdeho ale nie nekonecnu trpezlivost. A Alan Greenspan pri odovzdavani master diplomov na Jale, ze charakter nenahradi ziadny zakon.

pre vas plati detto. cas vyprsal

p.s.2 a ak nam zalezi na rodnej krajine tak potom aim favours the mean.
na toto by mohla byt nova tema ale podla mna len niekto chce niekoho sudit a niekomu ide o EU fondy a zmluvy a co ja viem a ego. blbosti offtopic. budu ho sudit a co?
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

joe.black
na toto by mohla byt nova tema ale podla mna len niekto chce niekoho sudit a niekomu ide o EU fondy a zmluvy a co ja viem a ego. blbosti offtopic. budu ho sudit a co?
.. v pohode joe ale zabudol si natrijadu a to ze vsetko zo vsetkym suvisi.. zly napad to nie je fica odvolaj (na druhej strane si tento narod zasluzi tuto vladu, moj nazor a polovici mladych ludi je vsetko ukradnute[hvorecky]). co keby sme dali zalobu kolektivnu. kto je na WC. spon bude zabava a vianoce v NY.. ty vole to je zase unikat, meciar presiel, dzurinda, presiel, a fica budu sudit - no neviem vlada je kolektivny organ bude to tazke ale je to podla mojho nazoru ps-ik. ale tym ze je obmedzeny a ze nie je v NY doma [mozno bude chciet londyn] chapes ale nie je odveci sa sudit s ficom a ukazat mu dvere.. nakoniec currency shake up nech sa rybky najedia.. smotanka - paraziti co ziapu na vsetky financne skupiny a miliardarov lebo im zavidia. umele vztahy tkac kludne dopivovi povie nech ide *****. a nic podaju si ruky a tato banda len 7sro - primitivizmus 1.stupna, jedine co si pamatam ty dvaja Marcin & co. na to sa neda divat. mojsejovci su ..... lebo ich vsetci pozeraju. super. Slota je K lebo ma vsetko. tu si zavidia ludia aj tien ktory im noc zoberie.. (smotanka preto). Ludia budu radsej zit cudzi zivot ako vlastny. ach jaj. na postkomunisticke soky asi napiseme nejaku prirucku ale uz vcera bolo neskoro..
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

vies a niekomu poviem ze dolare su nanic, nie je tam ani urok ani volby neboly ani vysledky neboli a opre sa do mna nejaky M. kaslat na nich ale ked ja to slovo appreciate it. je mi z neho uz zle z tych for. a doma sa pustia ako psy. praha je pekna, pekna, co keby sme si kupili korinty?
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

koho odstrelis zajtra.
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

..korinty nie vysvetlim neskor. crossing interest. defaulted deal. odstrelim kemka3L+hrivikSOPK. su to pijavice.. niekomu velmi pos... zivot prvy a druhy je arogantny de...
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

duficek
jumper
duficek
jumper
? tema je investovanie a premenili ste ju na bulvar. to vadi nielen mne. za chybu ktoru som hned opravil ma ukrizujete. hod tam nieco k teme. sorry chcel USD co ta trapi na tom ze ho vlny mozu znicit. ked vies o vsetkom tak tam nieco pridaj. vies ja mam aspon dobry pocit z ludi s ktorymi si posem. asi tak skoda casu s tebou
nejde o tvoje chyby ani o rady ani o tvoju odbornost. ide o tvoje arogantne vystupovanie na porade, kde svojim sprostym stylom dehonestujes svoje vysokoodborne rady. naozaj som na porade este nevidel clena, ktory by v tolkych prispevkoch oznacil druhych za hlupakov a seba za velkeho machra.
.. jasne ked si taky chytri ponukol som svoj milion pre projekt takze noremorse, cesi po tom skocili davno..
svoj milion si kludne strc aj do prdele...
.. a ty si co dokazal okrem toho ze si tu robis bulvar z porady.. co vies o zivote. a guvernera uznavam ako odbornika akych je malo aj jeho syna a forex ? co mam mat proti nemu..
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
To je nádhera, tá anonymita na internete.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Muška
Tak dík. Len som si nie istá, či Vám budem rozumieť.
kludne sa spytaj na to sme tu, my nie sme egoisti my sharujeme IP ale nedavame know how zadarmo ale pomozeme tak ako kazdy tu.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Jozef Mihál
To je nádhera, tá anonymita na internete.
to hej ale ono su za tym skutocne zivoty a osobnosti tak ako vy a ten Hrivik naozaj zajtra padne. jas om len zvedavi kto stoji za tym a kto stoji za padom fica, hned to sem dam lebo som z toho akysi rozruseny [nadseny] right winger.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

SOPK Mihok, jumper kto je za tym a ako si to vedel?

Dobry den

pre vsetkych
je mi to luto, ze to zaslo az tak daleko, ze po obdrzani mojho mailu Alexandrom H. ***, PP a jeho bratom Martinom H, *** sa mi prvy menovany telefonicky vyhrazal (ze si ma najde, ze niekoho posle a ze nikam sa neschovam, ze mi nepomoze ani SOPK a slovenska policia, jasne pan boh, ktory v zivote v kostole nebol).
Ja nie som zvyknuty na podobnu komunikaciu s ludmi tohto typu a s prepacenim hovadami takehoto rangu. chcel som pomoct jeho synovi, na ktoreho kaslala cela rodina od umrtia svojej matky okrem mna jeho sestry (na ktoru otec taisto kaslal) a jeho tety Tatiany H. (ktora sa ho minuly tyzden zastala avsak nemohla pomoct kvoli bezcitnosti svojho manzela Martina H.). Pod obrovskym psychickym tyranim a tlakom bol niekolko rokov a stravil som s nim posledne dva mesiace. <to je sila> kamo si dobry
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

vidim ze ta to bavi joey, mas aj komu to islo a od koho to bolo. daj mi data do IC
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

..no podla mna z toho mixu, SOPK, NRSR, nejaky eurolife, 3l(to je ocp), a par prezidentov a niekoho koho pozna iba trijada (www), meno neviem ani ja. no a co sa tyka fica - myslim ze dotal ferovu ponuku - grow up(SK wins) or get sued (SK wins), cize pohoda.. ale k 0k projektu ti nemozeme povedat nic len tolko ze kazdy zo 7 je skoro neviditelny a zoznam je v YN a NL, a na 50% nikto nepozna viac ako 1 zo 7. je nam najvyssie utajenie, ja viem kde to je a ty si tiez o tom cital (remind {U})
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
joe.black
kludne sa spytaj na to sme tu, my nie sme egoisti my sharujeme IP ale nedavame know how zadarmo ale pomozeme tak ako kazdy tu.
Tento obetavý joe si zaslúži PoradaBod.
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

1. pracujes pre niekoho alebo si partner aky mas level kontroly
2. nejde o financne perpetum mobile alebo 0k
3. ked nechces nemusis
4. ako mas zabezpecenu anonimytu?
5. si genius ak to spravis online s callingom, sorry dufm ze ma tu niekto nezadusi
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

joye tak ta volali preto ze chces vsetko chytro.
1. no comment, kazdy zo 7 je equal, a pracuje s inymi datami kt su vyserovane
2. ty si blbec sorry, uz na Yale ti povedali, ze financne perpetum mobie je chory vymysel a ekonomicka kravina, asi si bol na pive vtedy, a zero leverage neexistuje get it or die dumb. co je otazka buducnosti je leverage konvergujuci k 0 [quasi 0k]
4. to osobne v NY, potom; ak budem dychat -
5. som len human, genius je slovo ktore je odvodene ludskou myslou, ktore nie vzdy pomenuje spravne co vnima, a ak to pojde pojde to online s callingom ak nie urcite onlin nieco pojde v mensom CAP {data gathering}
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Jozef Mihál
Tento obetavý joe si zaslúži PoradaBod.
jumper, čakal by som súhlas.
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

Jozef Mihál
Tento obetavý joe si zaslúži PoradaBod.
.. pan Mihal kludne hodte potom tie linky ako sa robia vysvtlivky.. joe je neskuseny a od detsvta pchal noc do vsetkeho, ale inak velmi nadejny {pologenius} aj ked uprednostnim slovo scumacher, proste je dobry. my pracujeme s obrovkymi pridanymi hodnotami a n faktorovymi analyzami, preto je to niekedy dost tazke. objasnit. a nie vsetko sa da, lebo bolo by to ako vykradnut banku ked si policajny zbor SR aj so SIS pride naraz pre vyplatu. aj ked nie nemozne.-.. einstein povedal vsetko sa da len treba chciet a chapat realitu v jej absolutnom zmysle. ! nie absolutnymi zmyslami..
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

idete proti jednemu z BW a SG?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať