Zavrieť

Porady

Koľko za to

Nemám absolutne žiadnu predstavu, koľko peňazí si vyučtovať, za spracovanie nasledovného:
živnostník JÚ, platca DPH
1X za Q, mi donesie doklady max 20 všetkých spolu (samozrejme nijak nespracované) ja mu ich zaúčtujem a urobím mu zároveň DPH za Q.
Viem, že je to citlivá otázka, ale v akých cenových reláciach sa takáto služba v tak malom množstve pohybuje?
Vopred Ďakujem
Usporiadat
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Lydia1, úroky z omeškania zaplatíš určite, ... hm, asi by si mala uvažovať o novej účtovníčke.
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

TAAAK to je silne kafe...
Lydia1
Platim ucovnicke 17 sk za riadok.Stvrtrocne je to priblizne 4500 sk.Pri dan. kontrole bola tle zaucovan dph...Dnes som zaniesla DP za 2004 rok :cely rok som platila za brigadnikov odvod 10 percent DU -a dan. uradnicka ma upozornila-ze som mala odvadzat 19 percent...Nedoplatok 14 900 sk som uhradila,uctovnicka preraba vykaz... a ja cakam,ci zaplatim pokutu..Ako mam riesit tento problem?
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Emma
Tiež riešim teraz taký problém.Mám malých živnostníkov,viac menej takých,ktorých firmy zamestnávajú na ŽL.Tiež neviem koľko pýtať,aby som ich nestratila ani neodradila,ale aby aj mne dačo ostalo.Mimochodom treba mať aj nejakú zmluvu alebo dohodu?Ak áno,akú?Viem,že už raz na porade bola,ale teraz keď mi ju treba,neviem najsť a hľadám už hodinu.
Ja sa tiež snažím nájsť tu niekde nejakú zmluvu, na základe ktorej by sa dalo spracovávať účtovníctvo. Aby z nej bolo jasné, kto je za čo zodpovedný a pod.

Nemôže tu nejaká dobrá duša dať vzor ? /aktuálny aj s platnými §§§/
0 0
Lydia1 Lydia1

Lydia1 je offline (nepripojený) Lydia1

na upresnenie:ja som odvadzala 10 percent za brigadnikov-a podla mna: uctovnicka ma mala upozornit.Davam jej slusne peniaze a chodim si vsetky vykazy,hlasenia a pod. veci sama zaniest na urady.Dakujem za Vasu odpoved(celu noc som kvoli mojmu problemu nespala..)Dodali Ste mi odpovedami trosku sily a mozno i sebavedomia.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Kočky zmluva o poskytovaní účtovných služieb je tu niekte na porade priložená.Ja ju mám stiahnutú z tejto stránky.Treba hladať vo vyhľadávači slovo "zmluva".Ja ju mám asi pol roka tak neviem presne link.IDe o zmluvu podľa §269 ods.2 Obch.zákonníka.č.513/91Zb. Hladajte prílohu.Tá zmluva je veľmi dobrá.
Naposledy upravil Luna : 27.01.05 at 08:17
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Luna
Kočky zmluva o poskytovaní účtovných služieb je tu niekte na porade priložená.Ja ju mám stiahnutú z tejto stránky.Treba hladať vo vyhľadávači slovo "zmluva".Ja ju mám asi pol roka tak neviem presne link.IDe o zmluvu podľa §269 ods.2 Obch.zákonníka.č.513/91Zb. Hladajte prílohu.Tá zmluva je veľmi dobrá.
Prilož ju prosím ťa ty ako prílohu, ja ju tu už dlho hľadám a nič.
Buď tak dobrá.
Ďakujem
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=229
Normálne som dobrá našla som to. Kukni sem!!!!
Naposledy upravil Luna : 27.01.05 at 09:12
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Luna
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=229
Normálne som dobrá našla som to. Kukni sem!!!!

Fakt si dobrá, dííííík
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať