Zavrieť

Porady

ZÁHRADKÁRSKA BURZA PORAĎÁKOV

Táto téma by mala slúžiť pre drobné výmeny rastliniek, sadeníc a všetkého ostatného, čo sa záhadkarskej témy týka, v našej veľkej poraďáckej rodine. Chcem na začiatok poprosiť Riška, aby nám to pomohol rozdeliť na: ponúkam.........
hľadám...........


Verím, že sa táto téma ujme, veď mnohé a mnohí z nás, čo majú niektorých rastliniek dostatok, radi sa podelia s ostatnými, veď keď jeho pôvodná rastlinka vyhynie , vie že ju už niekomu dal, kto mu z nej rád pošle semienko alebo odrezok.

Prosím prispievateľov, aby sa držali zadania témy, tzn., aby používali tému na výmenu, darovanie, či hľadanie rastliniek.
Ak máte otázky ohľadom pestovania, chorôb rastlín a pod. vyhľadajte cez vyhľadávač, či nenájdete odpoveď a pokračujte v založenej téme. Ak nie, zadajte prosím novú tému
Naposledy upravil arizona : 20.06.10 at 15:09 Dôvod: slovosled
Usporiadat
graman graman

graman je offline (nepripojený) graman

Dobry den, prosim Vas pekne, kto by bol taky laskavy a daroval v okoli Prievidze mociarne rastlinky - do najplytsej zony jazierka. Dakujem za ponuku.
0948 398 227
0 0
rairai rairai

rairai je offline (nepripojený) rairai

Luky89 Pozri príspevok
Ahojte nemá niekto čemericu na výmenu za niečo iné alebo len tak darovať
mam dva druhy ,cemerice rad poslem 0918637367 ale su este male.
0 0
mistinka20bb mistinka20bb

mistinka20bb je offline (nepripojený) mistinka20bb

Dobry den, chcela by som Vas velmi pekne poprosit, ci nema niekto na predaj nejake exoticke rastlinky do zahradky, pripadne jazierka atd za kazdu ponuku vopred velmi pekne dakujem a este ak by mall nahodou niekto na predaj streliciu....
0 0
rairai rairai

rairai je offline (nepripojený) rairai

mistinka20bb Pozri príspevok
Dobry den, chcela by som Vas velmi pekne poprosit, ci nema niekto na predaj nejake exoticke rastlinky do zahradky, pripadne jazierka atd za kazdu ponuku vopred velmi pekne dakujem a este ak by mall nahodou niekto na predaj streliciu....
streliciu nie mam zopar vodnych rastlin,bambus ale az na jesen ,cemericu, vodne kosatce. poslem 0918637367
0 0
mistinka20bb mistinka20bb

mistinka20bb je offline (nepripojený) mistinka20bb

dakujem Vam velmi pekne za ochotu, po kolko by ste ich predali, ja toho potrebujem fakt len po malych kuskoch mam len malinke jazierko ale je dost puste, mala som tam nejake lekno ale tomu sa v plytkej vode nedarilo, lebo ono sa to dost prehreje.
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

ak by ste mali záujem, ponúkam veľa druhov afrických fialiek

http://www.perlickinefialky.estranky...ky/mini-ruzova
1 0
milka 60 milka 60

milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac
rairai Pozri príspevok
mam dva druhy ,cemerice rad poslem 0918637367 ale su este male.
Aké máš farby? , mám bielu a hľadám červenú, už som kúpila 2 korene a stále biele , ak máš červenú rada si kúpim , aj počkám
0 0
adams adams

adams je offline (nepripojený) adams

Mozno uz je neskoro, alebo prave skoro... nema niekto na predaj muskaty zaujimavych farieb, nie tahave. Mozu byt aj anglicke, alebo vonave... dakujem
0 0
teta K. teta K.

teta K. je offline (nepripojený) teta K.

potrebujem poradit , mam izbový kvet a neviem nikde nájst názov . na krajoch listov ma malé motýliky ktoré sa zakorenujú a s ních su nové raltliny .
Snímka022.jpg  
0 0
Jozef Košút Jozef Košút

Jozef Košút je offline (nepripojený) Jozef Košút

bettylou Pozri príspevok
Zháňam semená divého rajčiaka, vie mi niekto poskytnúť z vlastných zásob?
.... mal som, žiaľ všetky som vysial, prípadne daroval ..... ozvi sa v čase zberu, pošlem ti .....
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

teta K. Pozri príspevok
potrebujem poradit , mam izbový kvet a neviem nikde nájst názov . na krajoch listov ma malé motýliky ktoré sa zakorenujú a s ních su nové raltliny .
je to "Kalanchoe daigremontiana"

kuk : http://www.blankees.com/house/plants/backbone.htm
0 0
Vincentka Vincentka

Vincentka je offline (nepripojený) Vincentka

Ja zháňam semiačka alebo ak sú už priesady na kučeravý kel. Orava, alebo BA. Môže niekto ponúknuť?
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Potreboval by som opeľiť samice arguty.Kúpený samec je "samica",takže obchodníci sa zasa vyznamenali...Takže môže niekto poskytnúť pár kvietkov samca,resp. malú vetvičku? Som od Piešťan,takže niekto z okolia,prišiel by som si pre to.Poskytnem odrezky z mojich....
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
priatelia dufam ze pamatate na mna s tymy odrezkami figovnika:-)

a este by som sa chcel spytat-mlade datury by sa nenasli?
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
predám oddelok catlejky - vonia ............

Prikladám foto foto z obdobia kvitnutia.......
DSC01974.jpg  
DSC02024 - kópia.jpg  
1/1
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
andersenka Pozri príspevok
predám oddelok catlejky - vonia ............

Prikladám foto foto z obdobia kvitnutia.......
mam zaujem!!!
0 0
Hunter82 Hunter82

Hunter82 je offline (nepripojený) Hunter82

Je velmi pekna
0 0
Hunter82 Hunter82

Hunter82 je offline (nepripojený) Hunter82

Ahojte,

mam jednu mini orchidku ( ale s velkym listami) Farbu si nepamatam, ale asi bielo žltá. Predam alebo vymenim za nejaku orchidku, ktoru este nemam. (Zvolen)
31052011478.jpg  
31052011479.jpg  
1/1
0 0
Hunter82 Hunter82

Hunter82 je offline (nepripojený) Hunter82

Phala / keika - 1 rok

Predam alebo vymenim za nejaku orchidku, ktoru este nemam. (Zvolen)

Materska rastlinka u mna ma obrovske dlhe listy, predpokladam ze aj keika ich mat bude. Ma asi jeden rok a krasne zelene korene. Pripajam foto aj kvetu ( z materskej rastlinky), tato keika este nekvitla.

http://www.porada.sk/album.php?album...ictureid=17776
http://www.porada.sk/album.php?album...ictureid=17777
31052011476.jpg  
31052011477.jpg  
1/1
0 0
LillySK LillySK

LillySK je offline (nepripojený) LillySK

Ahojte,ma niekto na vymenu Okrasne dreviny? Zhanam
BRSLEN FORTUNEOV, KERIU JAPONSKU,a tiez KVITNUCE KRY stredne vysoke- DRAC THUNBERGOV, HORTENZIA KALINOLISTA, IBISTEK,Pivonka drevita, Tavola kalinolista. Ak mate cokolvek, tak mi napiste sukr. spravu a nejak sa dohodneme Anka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať