Zavrieť

Porady

ZÁHRADKÁRSKA BURZA PORAĎÁKOV

Táto téma by mala slúžiť pre drobné výmeny rastliniek, sadeníc a všetkého ostatného, čo sa záhadkarskej témy týka, v našej veľkej poraďáckej rodine. Chcem na začiatok poprosiť Riška, aby nám to pomohol rozdeliť na: ponúkam.........
hľadám...........


Verím, že sa táto téma ujme, veď mnohé a mnohí z nás, čo majú niektorých rastliniek dostatok, radi sa podelia s ostatnými, veď keď jeho pôvodná rastlinka vyhynie , vie že ju už niekomu dal, kto mu z nej rád pošle semienko alebo odrezok.

Prosím prispievateľov, aby sa držali zadania témy, tzn., aby používali tému na výmenu, darovanie, či hľadanie rastliniek.
Ak máte otázky ohľadom pestovania, chorôb rastlín a pod. vyhľadajte cez vyhľadávač, či nenájdete odpoveď a pokračujte v založenej téme. Ak nie, zadajte prosím novú tému
Naposledy upravil arizona : 20.06.10 at 15:09 Dôvod: slovosled
Usporiadat
ajuschka ajuschka

ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

Arizona - ta cemerica je krasna, len neviem za co by som ti ju vymenila, mozno odrezky mucenky? (passiflora caerulea)
0 0
bianka7 bianka7

bianka7 je offline (nepripojený) bianka7

Kupim vyhonky visterie cinskej,ponukne mi niekto.Dakujem.
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Potrebovala by som poradiť, čo mám zasadiť na popínanie po chatke akú vždy zelenú trvalku, aby to rýchlo zarástlo?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

jana007 Pozri príspevok
Potrebovala by som poradiť, čo mám zasadiť na popínanie po chatke akú vždy zelenú trvalku, aby to rýchlo zarástlo?


v tejto teme sa vymienaju kvietky,mrkni do zadania temy


...cez vyhladavac najdes zopar tipov,uz sa tu pisalo o tom v prislusnych temach.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
Ahoj zhánam okrasnú trávu ja mám na výmenu kaktusy,tučnolist,datutu žltú
0 0
zolle zolle

zolle je offline (nepripojený) zolle

http://www.stromceky-lovasz.sk/ ...viac
ake kaktusy ? ja mam vela vecí, predavam ale zas rad vymením.
Naposledy upravil arizona : 08.04.12 at 21:25 Dôvod: vymazanie reklamy , burza Poradakov nie je pre firmy
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
Echinopsis kvitnú na ružovo aj bielo taký dlhý vonavý kvet majú,potom mám také malé žlté kvietočky ,ktoré po odkvitnutí tvotia semená,krásne červené kvety majú tiež také malé kaktusy Chamacereus silvestrii ,
Naposledy upravil babicka1 : 08.04.12 at 22:42
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
Chamacereus silvestrii ,Takýto aj v ružovom
0 0
zolle zolle

zolle je offline (nepripojený) zolle

http://www.stromceky-lovasz.sk/ ...viac
a do mailu by slo?
0 0
zolle zolle

zolle je offline (nepripojený) zolle

http://www.stromceky-lovasz.sk/ ...viac
no toto mám, aj ružové maš? a čo este?
pekny a vdačný kaktus
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
zolle Pozri príspevok
ake kaktusy ? ja mam vela vecí, predavam ale zas rad vymením.
čo máš? robím si záhradku,aj kúpim ,ked sa mi bude niečo pozdávat,
0 0
deerslayer deerslayer

deerslayer je offline (nepripojený) deerslayer

Nemá niekto, prosím, semienka tekvice GIALLA DI NAPOLI ?...nenechal som si....
0 0
Katka1010 Katka1010

Katka1010 je offline (nepripojený) Katka1010

nemate niekto machovku?
0 0
LesnáVíla LesnáVíla

LesnáVíla je offline (nepripojený) LesnáVíla

Pekný deň všetkým....ja by som mala takú malú , veľkú prosbu.....nevie mi náhodou niekto poslať hocijaký odrezok, výhonok alebo hocičo iné ??? Všetky moje kvetiny sú nenávratne preč, lebo sme sa sťahovali do iného mesta a práve keď sme prenášali stromy, kvietky a rastlinky sme mali autonehodu (nepozornosť druhého vodiča). Aj som si dosť kvoli tomu poplakala, lebo som mala kúsky ktoré so mnou vyrastali, ale upokojuje ma to že sa nič vážnejšie nestalo. Tak ak by bol niekto taký láskavý a ozval sa, budem nekonečne vďačná za hocijakú kvetinku do bytu alebo do záhradky.
0 0
a.papaiova@zoznam.sk a.papaiova@zoznam.sk
V akej cene sú orezky? Sú zakorenené?
0 0
Peter z Bratislavy Peter z Bratislavy

Peter z Bratislavy je offline (nepripojený) Peter z Bratislavy

Ponúkam na výmenu (za iné trvalky) odkopky zakorenených dekoratívnych "stromkových" záhradných papradí.Nenáročné na prostredie a vhodné aj do tieňa a polotieňa. Po niekoľkých rokoch pripmína malú stromovú papraď, ake som videl na Madeire (ale cca 3 m vysoke). Vydrží aj našu zimu vonku. Odber v Bratislave II.



0 0
Veronika Tesáková Veronika Tesáková
Chcem sa spytat uz viac rokov hladam vypestok moruše tzv. drevena jahoda neviete poradit, kde ho zohnat? Zaroven moj priatel ma velke mnozstvo tuji (50-70cm) a kruspanu (30cm) v črepnikoch do zivých plotov ak by mal niekto záujem.
0 0
lacquer12 lacquer12

lacquer12 je offline (nepripojený) lacquer12

A v akej cene je ten kruspan?
0 0
Veronika Tesáková Veronika Tesáková
cena 1,5EUR/kus aj tuja aj buxus, mozem poslat aj foto
0 0
milka 60 milka 60

milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac
Morušu predávajú v predajniach , kde stromky , ale dám ti radu , obráť sa na Wabi- z tejto porady je to , Pán odborník
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať