Zavrieť

Porady

ZÁHRADKÁRSKA BURZA PORAĎÁKOV

Táto téma by mala slúžiť pre drobné výmeny rastliniek, sadeníc a všetkého ostatného, čo sa záhadkarskej témy týka, v našej veľkej poraďáckej rodine. Chcem na začiatok poprosiť Riška, aby nám to pomohol rozdeliť na: ponúkam.........
hľadám...........


Verím, že sa táto téma ujme, veď mnohé a mnohí z nás, čo majú niektorých rastliniek dostatok, radi sa podelia s ostatnými, veď keď jeho pôvodná rastlinka vyhynie , vie že ju už niekomu dal, kto mu z nej rád pošle semienko alebo odrezok.

Prosím prispievateľov, aby sa držali zadania témy, tzn., aby používali tému na výmenu, darovanie, či hľadanie rastliniek.
Ak máte otázky ohľadom pestovania, chorôb rastlín a pod. vyhľadajte cez vyhľadávač, či nenájdete odpoveď a pokračujte v založenej téme. Ak nie, zadajte prosím novú tému
Naposledy upravil arizona : 20.06.10 at 15:09 Dôvod: slovosled
Usporiadat
ruzenkaa ruzenkaa

ruzenkaa je offline (nepripojený) ruzenkaa

Veronika Tesáková Pozri príspevok
Chcem sa spytat uz viac rokov hladam vypestok moruše tzv. drevena jahoda neviete poradit, kde ho zohnat? Zaroven moj priatel ma velke mnozstvo tuji (50-70cm) a kruspanu (30cm) v črepnikoch do zivých plotov ak by mal niekto záujem.
http://www.dreviny.sk/1379-morusa-ci...l-morus-nigra/

http://www.starkl.sk/view/p-1252/Det...FUK9zAodUW8ABg

http://www.zahradnecentrum.szm.com/moruse.htm
0 0
ajuschka ajuschka

ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

ahoj, moruse mavaju v Ciernej Vode (nie pri BA, ale pri Galante) zahradnictvo sa vola Agrofruct.

www.agrofruct.sk
0 0
mabena mabena

mabena je offline (nepripojený) mabena

Ahojte, nemáte náhodou zvyšné hľuzy georginy. Veľmi sa mi páčia, tak keby niekto mal veľa a chcel vyhodiť tak ja by som poprosila /aj kúpila). Ďakujem
0 0
J500j J500j

J500j je offline (nepripojený) J500j

mabena Pozri príspevok
Ahojte, nemáte náhodou zvyšné hľuzy georginy. Veľmi sa mi páčia, tak keby niekto mal veľa a chcel vyhodiť tak ja by som poprosila /aj kúpila). Ďakujem

Tak to nemám. Zostali už pred rokom vonku a vymrzli. Ale nejaké KANY by sa určite našli.

Jano
0 0
mabena mabena

mabena je offline (nepripojený) mabena

Jano, a aké kany máš,mala by som záujem aj o kany. Mala som obyčajné červené ale neviem či mi prežili zimu. Diky
0 0
J500j J500j

J500j je offline (nepripojený) J500j

mabena Pozri príspevok
Jano, a aké kany máš,mala by som záujem aj o kany. Mala som obyčajné červené ale neviem či mi prežili zimu. Diky
Tiež sú červené.


Jano
0 0
J500j J500j

J500j je offline (nepripojený) J500j

mabena Pozri príspevok
Jano, a aké kany máš,mala by som záujem aj o kany. Mala som obyčajné červené ale neviem či mi prežili zimu. Diky
TRUBKOVEC

Ešte sa 100% nájde aj TRUBKOVEC ak to poznáte ale je to ako pýr. Rozrastá sa všade. Ak sa tomu nezabezpečí - nespraví úplné priestorové obmedzenie máte smolu. Bude vyrastať z koreňov všade. Takže opatrne s rozhodovaním. Je to inak pekná rastlina na plot. Len ten sused čo Vám povie. Darujem 100%tné sadenice pri ktorých zaručujem že sa Vám určite ujme.
Kvety sú také žlto červené

Popredu Vás však ľutujem.
http://kallima.sk/blog.php?article=10


Jano
Naposledy upravil J500j : 05.02.13 at 11:32 Dôvod: Doplnok
1 0
pablito74 pablito74

pablito74 je offline (nepripojený) pablito74

Ahojte, prosim vas, ak ma niekto odrodu čeresni RIVAN, a bol by mi ochotny predat/pripadne vymenit za nieco ine, jeden-dva vruble, tak nech mi napise sukromnu spravu.
0 0
J500j J500j

J500j je offline (nepripojený) J500j

Pretože papriky sa už vysievajú ponúkam semienka:

Papričky

FILUS BLUE
Fialové papričky - viď fotogaléria
Dajú sa ešte v pohode aj jesť - jedlé

ŠTIPLAVÉ PAPRIKY

NAGA-MORICH

Pozor- plechová huba
Jedlé len pre tkzv. vyvolených

Jano
fialová paprička_FILUS_BLUE.JPG  
2_NAGA MORICH_2012.JPG  
1/1
0 0
Fanny62 Fanny62

Fanny62 je offline (nepripojený) Fanny62

Hľadám-nechce sa niekto zbaviť sudov na kvas? Kúpim-ponúknite. najlepšie 120 l.
0 0
16ursus 16ursus

16ursus je offline (nepripojený) 16ursus

Vymením semená cesnaku medvedieho za odnože rakytníka rešetliakového. Ponuky na adresu: ujoedison@gmail.com
0 0
milka 60 milka 60

milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac
Prosím nebudete niekto deliť , alebo nemáte keiky z týchto orchidejok- Dendrobium Stardust firebird-pomarančové , a Epidernum radicans - ČERVENÉ ?Ponúknite
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
Nemá prosím Vás niekto prebytočnú, nepotrebnú knihu háčkovania? aj s podrobnými postupmi? Pre 24ročnú babu, ktorá je na invalidnom dôchodku.......???????????????
0 0
apse apse

apse je offline (nepripojený) apse

Zdravím, urgentne prosím poradiť, dlhší čas zháňam semienka rajčín Cristal a rajče divoké červené/divoká rajčina/, počula som na obidve samé chvály, a nikde ich nemôžem dostať, kúpim.
0 0
J500j J500j

J500j je offline (nepripojený) J500j

ajuschka Pozri príspevok
ahojte poradaci, nedaroval by niekto v okoli Galanty alebo v BA odrezky muskatov? vseeetky mozne vdakaaa


Už je čas.



Jano
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Nemá niekto zopár vrúbľov ázijskej hrušky?
0 0
Kolenčík Kolenčík

Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

Neviete poradiť, kde sa dajú objednať resp. kúpiť osvedčené holandské semiačka zeleniny
0 0
marek7104 marek7104

marek7104 je offline (nepripojený) marek7104

Zdravím, zháňam jabloňové podpníky A2 ? má niekto ? Viete poradiť škôlku (predajňu, alebo človeka) kde by sa dali podpníky A2 zohnať
Edit. : všetkým známym škôlkam som už písal, žial nikto nemá
Naposledy upravil marek7104 : 21.03.13 at 06:15
0 0
inuvik inuvik

inuvik je offline (nepripojený) inuvik

Dobrý deň, nenašiel by sa u vás lis na ovocie- možno niekde odložený na povale ....ďakujem.potešilo by ma
0 0
16ursus 16ursus

16ursus je offline (nepripojený) 16ursus

Moruša trnavská - čierna, kyslá sa dár úspešne rozmnožovať len prisýpaním, tieto zo semien neprežijú 10 rokov.


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať