Zavrieť

Porady

ZÁHRADKÁRSKA BURZA PORAĎÁKOV

Táto téma by mala slúžiť pre drobné výmeny rastliniek, sadeníc a všetkého ostatného, čo sa záhadkarskej témy týka, v našej veľkej poraďáckej rodine. Chcem na začiatok poprosiť Riška, aby nám to pomohol rozdeliť na: ponúkam.........
hľadám...........


Verím, že sa táto téma ujme, veď mnohé a mnohí z nás, čo majú niektorých rastliniek dostatok, radi sa podelia s ostatnými, veď keď jeho pôvodná rastlinka vyhynie , vie že ju už niekomu dal, kto mu z nej rád pošle semienko alebo odrezok.

Prosím prispievateľov, aby sa držali zadania témy, tzn., aby používali tému na výmenu, darovanie, či hľadanie rastliniek.
Ak máte otázky ohľadom pestovania, chorôb rastlín a pod. vyhľadajte cez vyhľadávač, či nenájdete odpoveď a pokračujte v založenej téme. Ak nie, zadajte prosím novú tému
Naposledy upravil arizona : 20.06.10 at 15:09 Dôvod: slovosled
Usporiadat
J500j J500j

J500j je offline (nepripojený) J500j

ajuschka Pozri príspevok
ahojte poradaci, nedaroval by niekto v okoli Galanty alebo v BA odrezky muskatov? vseeetky mozne vdakaaa
Nejaké by doma boli. Červené a ružové.

Jano Jano z BA
0 0
kavka123 kavka123

kavka123 je offline (nepripojený) kavka123

ahoj Samir,vav - prvykrat v zivote pocujem o tychto roznych vonach mäty.....ja mam len klasicku mintovu.A kde sa daju zohnat tieto rozne druhy prosim ta?Dik
0 0
Samir Samir

Samir je offline (nepripojený) Samir

napr. u mňa v práci , ale teraz je tuším už len čokoládová, ostatné budú opäť budúci rok.

kavka123 Pozri príspevok
ahoj Samir,vav - prvykrat v zivote pocujem o tychto roznych vonach mäty.....ja mam len klasicku mintovu.A kde sa daju zohnat tieto rozne druhy prosim ta?Dik
0 0
kavka123 kavka123

kavka123 je offline (nepripojený) kavka123

ahoj,stale hladas sadenice?Ja som presadzala len minuly tyzden a vsetky sa chytili,tak by som ti ostatne mohla darovat...som Z.M.
0 0
Paddyna Paddyna

Paddyna je offline (nepripojený) Paddyna

pani na dôchodku,stredoškolské vzdelanie ...viac
Je to čemerca,je ich viac druhov a názvov ako napr.čemerica čierna a.t.d. kvitne už v dec.až do jari.Býva farby bielej, ružovej,čiernej tie mala moja mama.Ja mám už iba bielu.Nie je náročná a sama sa rozrastá do šírky
0 0
robt robt

robt je offline (nepripojený) robt

Máte ešte tú Mandarínku unshiu velmí by som potreboval štiepky od nej. Platím pštovné a balné aj za rezky alebo vymením za kávovník arabský. Podrobnosty emailom... robt@centrum.sk
0 0
ursus166 ursus166

ursus166 je offline (nepripojený) ursus166

Ahojte zhánam jednu odrodu marhule volá sa Ananasova velká, neviete kde by sa dala zohnať ?
0 0
ajuschka ajuschka

ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

ahojte,

idem strihat svoju mucenku passiflora caerulea a budem mat vela odrezkov. keby mal niekto zaujem tak dam zakorenit, ozvite sa
je to biela mutacia.
0 0
marek7104 marek7104

marek7104 je offline (nepripojený) marek7104

Zdravím, zháňam jabloňové podpníky A2 ? má niekto ? Viete poradiť škôlku kde by sa dali podpníky A2 zohnať
0 0
Samir Samir

Samir je offline (nepripojený) Samir

Vo Veselom pri Piešťanoch.

marek7104 Pozri príspevok
Zdravím, zháňam jabloňové podpníky A2 ? má niekto ? Viete poradiť škôlku kde by sa dali podpníky A2 zohnať
0 0
DANAK1 DANAK1

DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

pre ajuschka: mám záujem o mučenku... dáš mi bližšie info? email: anda3@post.sk. vďaka
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Ahojte, zháňam daturu (anjelské trúby), ak by niekto mal odrezky s korienkami bola by som rada. Farba kvetu hociaká, všetky sú pekné. Mala som jednu daturu niekoľko rokov, ale potom mi vyhynula a chýba nám v záhrade jej vôňa, ktorá sa šírila najmä na večer. Na výmenu ponúkam semienka ačokči, je to zelenina, niečo medzi paprikou a uhorkou. Je nenáročná na pestovanie, potrebuje sa po niečom ťahať, je chutná a exotická. Plodí nepretržite až do mrazov.
0 0
Samir Samir

Samir je offline (nepripojený) Samir

Ahoj, mám datury, biele a ružové, mal som aj žlté, ale tie mi akosik zmizli . Teraz sú už zazimované (v pivnici, bez listov), ale dám z nich zakoreniť. Neviem či by boli ešte teraz, ale na jar určite. Inak som z Piešťany/Veselé, takže pokojne aj osobne.
Sharon Pozri príspevok
Ahojte, zháňam daturu (anjelské trúby), ak by niekto mal odrezky s korienkami bola by som rada. Farba kvetu hociaká, všetky sú pekné. Mala som jednu daturu niekoľko rokov, ale potom mi vyhynula a chýba nám v záhrade jej vôňa, ktorá sa šírila najmä na večer. Na výmenu ponúkam semienka ačokči, je to zelenina, niečo medzi paprikou a uhorkou. Je nenáročná na pestovanie, potrebuje sa po niečom ťahať, je chutná a exotická. Plodí nepretržite až do mrazov.
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Tak to budem rada, ak si môžem vybrať tak radšej ružové. Dáte mi vedieť keď budú zakorenené? Prídem si po ne a prinesiem Vám aj ačokču, ak ju budete chcieť. Môj mail hankova67@gmail.com

Samir Pozri príspevok
Ahoj, mám datury, biele a ružové, mal som aj žlté, ale tie mi akosik zmizli . Teraz sú už zazimované (v pivnici, bez listov), ale dám z nich zakoreniť. Neviem či by boli ešte teraz, ale na jar určite. Inak som z Piešťany/Veselé, takže pokojne aj osobne.
0 0
Samir Samir

Samir je offline (nepripojený) Samir

Ok, dám ich teda zakoreniť. Len nemám označené, ktorý je akej farby, tak dúfam, že to nepomiešam. Inak tá ružová je prázdna, biela je plnokvetá.

Sharon Pozri príspevok
Tak to budem rada, ak si môžem vybrať tak radšej ružové. Dáte mi vedieť keď budú zakorenené? Prídem si po ne a prinesiem Vám aj ačokču, ak ju budete chcieť. Môj mail hankova67@gmail.com
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Farba bude aká bude, ďakujem.
0 0
J500j J500j

J500j je offline (nepripojený) J500j

Zháňam semienka HURMIKAKI. Kto ponúkne?

Jano
0 0
ruzenkaa ruzenkaa

ruzenkaa je offline (nepripojený) ruzenkaa

Ak tento dopyt ešte platí, budem mať na predaj : tulipány, narcisy, krokusy.
Môžme sa dohodnúť, o aké množstvo sa bude jednať?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ruzenkaa Pozri príspevok
Ak tento dopyt ešte platí, budem mať na predaj : tulipány, narcisy, krokusy.
Môžme sa dohodnúť, o aké množstvo sa bude jednať?
Predpokladam, ze ste odpovedala na moj dopyt.
dakujem za ponuku,ale uz mam dostatok.
Nieco mi poradovali kamaradky poradacky,nieco som si nakupila este na jesen,aby som ich stihla v predstihu zasadit.
Kupila som rozne ,velke balenia, takze som z nich stihla este zopar poradackam porozdavat
0 0
ruzenkaa ruzenkaa

ruzenkaa je offline (nepripojený) ruzenkaa

J500j Pozri príspevok
Zháňam semienka HURMIKAKI. Kto ponúkne?

Jano
Dnes som niekde čítala, že zákazníčka, ktorá často kupuje hurmikaky už kúpila aj také so semenami a boli už aj zasadené a vypučali. Takže skúste ich hľadať v plodoch.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať