Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Marína Pozri príspevok
Neviem prečo sa mi v hlave zafixovalo, že takto nejako asi vyzerá pepsikoláč.
Veronika, pre teba. A samozrejme, pre pepsikoláčika.
..

...ale kdežeee!..pepsikoláčik a robota!!..to iste!..on bol predsa pán a vládca svorky!..všetko sa točilo okolo neho,bol dôležitý, všetci ho obdivovali, maznali sa s ním, dávali mu rôzne mená,podľa toho, čo mu práve chutilo- často sme na neho kričali:.."kapustááá, mesíčko máš v mištičkééé...a kapustík sa vytiahol spod válendy, kde mal práve siestu, okukol nás po jednom, zízol do misky,zistil, že pečené masko je nejedlé, uškodí mu na jeho fajnové črievko, odsúdil nás (po jednom) očkami a zmizol pod stolík na chodbu (mal odtiaľ dobrý výhľad, ak by sme si to rozmysleli a dali napríklad knedličku so šťavičkou-lebo to on mohol vždy...
..alebo:.."potvorááá, ufón ide makať, choď ho kontrolovať"..a had sa vytiahol na válendu, labky strčil pod papuľku a čumel, kadiaľ roomba chodí a či berie všetky jeho chlpy...
...je mi za ním strašne smutno,ale má dobrú spoločnosť v nebíčku, má tam "bráchu", aj frajerku..už budem len s láskou spomínať..
..a ďakujem ,mojkovia, že aj vy...
12 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mna dokažú rozčulit takéto správy,tak taký čo podporujú pravicu,ktorá chce zamestnancom brat odstupné v zakoníku práce,samy po nom nehanbne siahnú a to nejde o par šupov http://www.sme.sk/c/5843854/zemkova-vzala-odstupne.html - inak to nie je ta Zemkova ktorá mala nejakú aféru v mestkej samosprave Bratislavy,na sebe teda nešetrí.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Stalo sa mi v tomto týždni. Chodievam internistke pravidelne 4x ročne na kontrolu. Odteraz na príkaz VSZP už iba 2x do roka. Vzťahuje sa to na všetkých pacientov. Lekárke to bolo veľmi nepríjemné oznamovať.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Magistra v lekárni sa tiež trápne cítila, keď mi oznamovala, že liek, ktorý dlhodobo užívam a aj užívať budem od 1. apríla nie je hradený ZP a musím ho uhradiť v plnej výške.
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale kdežeee!..pepsikoláčik a robota!!..to iste!..on bol predsa pán a vládca svorky!..všetko sa točilo okolo neho,bol dôležitý, všetci ho obdivovali, maznali sa s ním, dávali mu rôzne mená,podľa toho, čo mu práve chutilo- často sme na neho kričali:.."kapustááá, mesíčko máš v mištičkééé...a kapustík sa vytiahol spod válendy, kde mal práve siestu, okukol nás po jednom, zízol do misky,zistil, že pečené masko je nejedlé, uškodí mu na jeho fajnové črievko, odsúdil nás (po jednom) očkami a zmizol pod stolík na chodbu (mal odtiaľ dobrý výhľad, ak by sme si to rozmysleli a dali napríklad knedličku so šťavičkou-lebo to on mohol vždy...
..alebo:.."potvorááá, ufón ide makať, choď ho kontrolovať"..a had sa vytiahol na válendu, labky strčil pod papuľku a čumel, kadiaľ roomba chodí a či berie všetky jeho chlpy...
...je mi za ním strašne smutno,ale má dobrú spoločnosť v nebíčku, má tam "bráchu", aj frajerku..už budem len s láskou spomínať..
..a ďakujem ,mojkovia, že aj vy...
Veronika, je mi to ľúto, nevedela som.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....tak predsa záhada podoby objasnená
http://www.pluska.sk/soubiznis/sprav...bratranci.html
...je to proste blbec
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Som dnes pred chvílou videl prvý krát v živote tri absolútne rovnaké trojčatá .Blonďavých brčkavých chlapcov cca 1 ročný.Totálna podoba s otcom.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

pokazili sa mi okuliare, som vyradená z boja...a ani palicu nemám
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
220870 Pozri príspevok
Som dnes pred chvílou videl prvý krát v živote tri absolútne rovnaké trojčatá .Blonďavých brčkavých chlapcov cca 1 ročný.Totálna podoba s otcom.
..

..tak to je usilovný tato!...tri trojčatá a všetky po ňom!......ale myslím , že to boli jedny trojčatá- tri rovnaké detičky...to musí byť nádhera..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Lubaba Pozri príspevok
pokazili sa mi okuliare, som vyradená z boja...a ani palicu nemám
..

..vyhlásime prímerie a počkáme, pokiaľ budeš akcieschopná..neboj, všetko tu nájdeš!..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lubaba
pokazili sa mi okuliare, som vyradená z boja...a ani palicu nemám
V Tescu majú nejaké - ako náhrada . A palice sú všade, len ulomiť
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

220870 Pozri príspevok
Som dnes pred chvílou videl prvý krát v živote tri absolútne rovnaké trojčatá .Blonďavých brčkavých chlapcov cca 1 ročný.Totálna podoba s otcom.
pepsikova Pozri príspevok
..

..tak to je usilovný tato!...tri trojčatá a všetky po ňom!......ale myslím , že to boli jedny trojčatá- tri rovnaké detičky...to musí byť nádhera..
Mojej známej sa pred mnohými rokmi, ešte za socíku, narodili jednovaječné trojčatá, krásni chlapci, akoby ich jedna mater mala. Nádherné to je, ale aj veľká starosť. A to k tomu mala ročné dieťa, práve začínalo chodiť. Teda, poviem vám, časom schudla možno aj 20 kíl. Miestny úrad jej na 8 hodín denne pridelil opatrovateľku ale keď raz bola s nimi na prechádzke, deti sa jej s kočíkom podarilo prevrátiť, tak ju vypoklonkovala a ostala na ne sama. Samozrejme, večer pomáhal aj manžel. Poviem vám, že starať sa o 4 skoro rovnako staré deti je veľmi, veľmi náročné. Prináša to však aj veľa radosti.
Už som to tu niekde prikladala, zdá sa mi však, že teraz je tá pravá chvíľa.
Naposledy upravil Marína : 09.04.11 at 20:43
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
katalóg Pozri príspevok
Stalo sa mi v tomto týždni. Chodievam internistke pravidelne 4x ročne na kontrolu. Odteraz na príkaz VSZP už iba 2x do roka. Vzťahuje sa to na všetkých pacientov. Lekárke to bolo veľmi nepríjemné oznamovať.
To odkedy VšZP dala takéto pokyny? 18.3. som bola u kardiologičky a dala mi ďaľší termín za 3 mesiace. Čoho sa ešte dočkáme........No jednoducho hrúza, aby ľudia, ktorí nemajú ani šajn o Vašom zdravotnom stave rozhodovali, či máme prísť za 3 mesiace alebo za pol roka na kontrolu.
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

terezamaria Pozri príspevok
To odkedy VšZP dala takéto pokyny? 18.3. som bola u kardiologičky a dala mi ďaľší termín za 3 mesiace. Čoho sa ešte dočkáme........No jednoducho hrúza, aby ľudia, ktorí nemajú ani šajn o Vašom zdravotnom stave rozhodovali, či máme prísť za 3 mesiace alebo za pol roka na kontrolu.
Vidíš,keby si bola počernejšia menšina,bolo by to jednoduché,zavolaš ludom proti rasizmu,že je to diskriminácia/hned máš všetky úkony v zdravotníctve poriešené/,takto smola a to ku všetkému si ešte platíš aj odvody-je to na hlavu celý chorý systém treba liečit./platcovia sú postihovaný všelijakými reštrikciami nielen v zdravotníctve/
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ivana Š Pozri príspevok
Magistra v lekárni sa tiež trápne cítila, keď mi oznamovala, že liek, ktorý dlhodobo užívam a aj užívať budem od 1. apríla nie je hradený ZP a musím ho uhradiť v plnej výške.
Mám normálnu hrúzu, keď si pôjdem po dôchodku pre lieky.....Ideme naozaj od desiatich k piatim, stále niekto píše, ako sa u nás zlacňujú lieky, ale ešte nikde som nevidela napísané, že to je zlacnenie len a len pre zdravotné poisťovne a naše doplatky stále idú hore. A to že vymysleli, že vrátia eurá???
To je tiež na hlavu, vrátiť za najlacnejšie generiká.......
Naposledy upravil terezamaria : 09.04.11 at 21:37 Dôvod: preklep
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
trisestri Pozri príspevok
Vidíš,keby si bola počernejšia menšina,bolo by to jednoduché,zavolaš ludom proti rasizmu,že je to diskriminácia/hned máš všetky úkony v zdravotníctve poriešené/,takto smola a to ku všetkému si ešte platíš aj odvody-je to na hlavu celý chorý systém treba liečit./platcovia sú postihovaný všelijakými reštrikciami nielen v zdravotníctve/
Teraz trisestri neviem, či sa mám tešiť alebo mám byť smutná, že nie som počernejšia menšina.......
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

minule boli nejaké štatistiky že ceny liekov išli dole v priemere okolo 16%,ale pre pacientov doplatky nárastli cez 3 % v priemere,tak asi tie najbežnejšie aj viac http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid=433
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som mala dnes, po dlhom čase zase krásny deň...naobed mi volá moja milá kamka, že ideme na výlet..ja, samozrejme, v mise zamiesené cesto na pizzu, dva hladné (na pizzu) krky v kuchyni- a vidina potešenia, som nevedela, čo skôr...tak som strčila milé cesto do chladničky, deckám vysvetlila, že si občas môžu aj pohľadať a jedlo urobiť sami a vypadla som z domu...
..vytešila som sa s mojím maličkým miláčikom, Tomáškom, je, chudiatko, chorý,kašlíky ho jedujú, ale pomaznali a pomojkali sme sa dosýtosti,vysvetlil mi, že môj havík je v nebíčku, (lebo boli kamaráti),navaril mi všakové hračkárske dobroty, nakŕmil ma nimi spôsobom, ako to vedia len milované detičky a bolo mi s ním tak dobre a šťastno..a trochu som sa potešila aj s jeho havkom,majú takého veľkého, tuším salašníckeho, prenádherného a múdreho...a našla som taký pokoj a mier u tejto milej rodinky,kľud a pohodu ako už dávno nikde nie...som vďačná za krásne popoludnie a prajem im, nech šťastie a láska u nich dlho vydrží ...
16 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
pepsikova Pozri príspevok
..ja som mala dnes, po dlhom čase zase krásny deň...naobed mi volá moja milá kamka, že ideme na výlet..ja, samozrejme, v mise zamiesené cesto na pizzu, dva hladné (na pizzu) krky v kuchyni- a vidina potešenia, som nevedela, čo skôr...tak som strčila milé cesto do chladničky, deckám vysvetlila, že si občas môžu aj pohľadať a jedlo urobiť sami a vypadla som z domu...
..vytešila som sa s mojím maličkým miláčikom, Tomáškom, je, chudiatko, chorý,kašlíky ho jedujú, ale pomaznali a pomojkali sme sa dosýtosti,vysvetlil mi, že môj havík je v nebíčku, (lebo boli kamaráti),navaril mi všakové hračkárske dobroty, nakŕmil ma nimi spôsobom, ako to vedia len milované detičky a bolo mi s ním tak dobre a šťastno..a trochu som sa potešila aj s jeho havkom,majú takého veľkého, tuším salašníckeho, prenádherného a múdreho...a našla som taký pokoj a mier u tejto milej rodinky,kľud a pohodu ako už dávno nikde nie...som vďačná za krásne popoludnie a prajem im, nech šťastie a láska u nich dlho vydrží ...
Viem, Veronika, o kom hovoríš ... vždy, keď sa mi, teda aj s mojím +1 podarí k týmto milým ľuďom prísť (čo nie je často, pretože to nie to "toť za rohom"), som nesmierne šťastná a spokojná ... načerpám silu a v duši sa mi rozhostí radosť a pokoj ... Som šťastná, že vďaka porade som stretla veľmi milú, dobrú a krásnu dušičku v tej dobrej osôbke ...
Poznám aj Tomáška, a tiež jeho "malého" veľkého kamaráta ... je to krásny štvornohý tvor ...
Tiež im prajem veľa lásky, radosti, a samozrejme šťastia ...
3 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale kdežeee!..pepsikoláčik a robota!!..to iste!..on bol predsa pán a vládca svorky!..všetko sa točilo okolo neho,bol dôležitý, všetci ho obdivovali, maznali sa s ním, dávali mu rôzne mená,podľa toho, čo mu práve chutilo- často sme na neho kričali:.."kapustááá, mesíčko máš v mištičkééé...a kapustík sa vytiahol spod válendy, kde mal práve siestu, okukol nás po jednom, zízol do misky,zistil, že pečené masko je nejedlé, uškodí mu na jeho fajnové črievko, odsúdil nás (po jednom) očkami a zmizol pod stolík na chodbu (mal odtiaľ dobrý výhľad, ak by sme si to rozmysleli a dali napríklad knedličku so šťavičkou-lebo to on mohol vždy...
..alebo:.."potvorááá, ufón ide makať, choď ho kontrolovať"..a had sa vytiahol na válendu, labky strčil pod papuľku a čumel, kadiaľ roomba chodí a či berie všetky jeho chlpy...
...je mi za ním strašne smutno,ale má dobrú spoločnosť v nebíčku, má tam "bráchu", aj frajerku..už budem len s láskou spomínať..
..a ďakujem ,mojkovia, že aj vy...
Je mi to ľúto. Často čítavam Tvoje príspevky o Pepsikoláčikovi. Vždy boli úsmevné a vzbudzovali úsmev. Prišiel jeho čas. To je na tom smutné. Psíkovia proste žijú 10 až 15 rokov. Podľa rasy. Potom už ostatnú iba v spomienkach.....
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať