Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Ale čo mi to tu vyprávaš Stenly, veď Ty si starý ješiťák .
Ja mám takú čarovnú guľku a potajmä som Ťa sledovala, šak Ty si doma od samého jedu tú svoju škatuľku už niekoľkokrát vymenil .
ako kedy,hmhm-niekedy som nervák, ale niekedy som ako na Váliu, napriek tomu že občas plávam v špinavom akváriu...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

...kecáš!...to vážne?..faaact?...šmarjááá, šak ty nevieš, čo činíš!...
Pepsi môžeš veriť, videjko... Doma má takých hadov, ako si Ty... /to ona tak nežne svojim synom hovorí/.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale nie danuš, teraz sa mýliš- vobec na to niesom citlivý, práveže je mi to jedno- aj zlé body sú body... a mám ich asi 54- máte niekto viac?takže som líder...
Stanko, Ty si nejaký moc súťaživý typ ... Za každú cenu musíš byť prvý?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Pozri príspevok
romyslam kam sa mam zaradit
Každému, co jeho jest...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi môžeš veriť, videjko... Doma má takých hadov, ako si Ty... /to ona tak nežne svojim synom hovorí/.
..

..šmarjá, Oliw,mojušík,už mi dneska buch zobral ilúzie o Stankoslavovi, teraz zase ty prezrádzaš tajnú info...som mohla mať ctiteľa...no!...


..idem tuším už spať, lebo ráno zas nebude mať kto tu kávu navariť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám sem...aby ste mali ráno čo študovať, kým sa navarí káva...
0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

Ježiš, pepsikova, Ty kedy vstávaš, keď ešte po polnoci bútoríš hore?
Ja už o tom čase sa prehadzujem na druhú stranu.
No ale asi si sova, ja som slávik. Môj muž je tiež sova, večer by vydržal aj do aleluja, ale ráno aby som mala hever, keď ho chcem zobudiť o siedmej.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale nie, ja som sa s ňou tiež pár krát do krvi pohádal a dokonca mi šupla 9 neužitočných na šupu..., ale ona nieje v podstate zlá žena, len s ňou treba opatrne jednať...
danushka Pozri príspevok
jój, tak na toto si Ty Stanko obzvlášť citlivý

Ešteže sa za ne už neodrátavajú body, bo Lacko-monterka sa svôjho času takto dostal do mínusu a to už bola iná urážačka.
Stanko ako si zabudol dodať, že to bolo 9 OPRÁVNENE neužitočných - založil tému, v ktorej chcel názory od právnikov. On právnik nie si a jeho príspevky ničím užitočné neboli. A tiež zabudol dodať, že na druhý deň, kedy téma bola už uzatvorenák, skoro všetky moje príspevky v tej téme označil za neužitočné - a bolo to viac než som mu označila ja. A to ešte predtým veľkohoubo vyhlásil, že neužitočné rozdávať nebude.
Naposledy upravil Llívia : 30.06.11 at 08:11
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Včera, 07:56 PM
Llívia Dnes, 07:51 PM
Pepsikova, mladého zajačika sa ti zachcelo?


...ale moja!..ty máš pocit, že Stankoslava by som chcela na domov?..šmarjá, šak ty vôbec nerozumíš žertu!...


Neboj, rozumiem žertu, šak preto boli na konci títo vyškerenci " "
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

vcielkaisr Pozri príspevok
Aspoň ho má v normále,na rozdiel od teba,tvoja reakcia jasne ukazuje ako ste vy homosexuálne orientovaný ochotný prijať iný názor-primitívne urážky namiesto vecných argumentov a to chcete toleranciu od druhých,nuž asi Vám dakto riadne stúpil na otlak.
Áno, príspevok, na ktorý reagoval Prudky, bol neskutočne na úrovni. Neskutočný vzor tolerancie a ochoty prijať názor iných, bez akýchkoľvek primitívnych urážok namiesto vecných argumetnov
trisestri Pozri príspevok
to hovorí o kríze rodiny,ale nevidím tam ani najmenší argument v prospech zakladania homosexuálných rodín,hlúpy mýtus/arogantný a uražajúci nehomosexuálov/ že homosexuali by boli lepší rodičia,alebo by mali lepšie vztahy-to je bublina ktorú šíri mediálna homosexuálna lobby ktorá ma nesmierné majetky,lebo nemajú zábrany v ich nadobúdaní aby vymývala mozgy naivným,lebo v podstate im ani nejde tak o rodinu ako o budovanie svojej sexuálnej základne./len okraj šuškalo sa že aj Hiter mal homosexuálne sklony,nechcem tým nič iné dokazat,že aj ked ich neodsudzujem,homosexuali nie sú o nič lepší ako ostatný,ako sa zvyknú vyvyšovat-sexualita patrí do spalní a nie na exibionistické predvádzanie sa a nejaké extra nároky/
Vcielkaisr, máš osobne odskúšané, že Prudky je homosexuál, keď to na 1.000.000 % vieš, pritom on o svojej orientácii nič nepísal?
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale nie danuš, teraz sa mýliš- vobec na to niesom citlivý, práveže je mi to jedno- aj zlé body sú body... a mám ich asi 54- máte niekto viac?takže som líder...
Až budeš mať mínus, prihlás sa u mňa na školenie
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tie tvoje predchádzajúce bla-bla-bla nebudem citovať, je to zbytočné
trisestri Pozri príspevok
...Prajem krajšie dni,lebo dnes si nejak nabrusená.
Vidím, že ti došli argumenty, rovnako ako aj Video1983 už žiadne nemá. Každý jeden, komu dôjdu argumenty, to nakoniec zaklincuje nejakým nezmyslom typu: si naštvaný/á, tak ti prajem pekný deň; si nejaký/á nabrúsený/á, tak pekný deň a podobne. Oceňujem, že si neklesol na samé dno tak, ako Video1983.
Mimochodom, v téme "Dobrý skutok" je vidieť, akú som mala včera náladu.
Naposledy upravil Llívia : 30.06.11 at 12:59
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

"pepsikova Včera, 10:39 PM
..ja teda tiež nemám pocit, že video by sa mal ospravedlniť...

..iba ak za to, že nevedel, s kým má tú česť- s Llíviou..."


Pepsi, asi si nečítala tento jeho príspevok:


video1983 Pozri príspevok
pocuj livia ja mam silny pocit ze ti chyba kvalitny sex , len potom tazko ho niekedy zazijes ak si lezba, ved ak si homo , tak si bud aj nadalej ale neobtazuj druhych
Ešte aj sám Video1983 uznal, že ten príspevok nebol OK:
video1983 Pozri príspevok
mas pravdu , spadol som az na same dno , nehal som sa uniest som z toho smutny to zas bude spanok
Alebo ti to príde vtipné?
Pepsi, ja sa nebojím povedať svoj názor, aj keby s ním celá Porada nesúhlasila.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lívia vie aj chápe aj je inteligntná baba- len s ňou treba jednať opatrne, netreba sa s ňou púšťať do nejakých velkých súbojov- tam je ako doma a vačšinou vyhráva tieto boje...
Boj a urážanie sú strááááááááááááááááááááášne moc rozdielne veci.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Llívia Pozri príspevok
Tie tvoje predchádzajúce bla-bla-bla nebude citovať, je to zbytočné

Vidím, že ti došli argumenty, rovnako ako aj Video1983 už žiadne nemá. Každý jeden, komu dôjdu argumenty, to nakoniec zaklincuje nejakým nezmyslom typu: si naštvaný/á, tak ti prajem pekný deň; si nejaký/á nabrúsený/á, tak pekný deň a podobne. Oceňujem, že si neklesol na samé dno tak, ako Video1983.
Mimochodom, v téme "Dobrý skutok" je vidieť, akú som mala včera náladu.
Keď dôjdu argumenty , prichádzajú k slovu nadávky a osočovanie ...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

video1983 Pozri príspevok
stanko, ved tu nejde o nejaky boj len o vyjadrenie svojho nazoru , a niekto vie prijat aj nazor druheho a niekto nevie,
Ak toto považuješ za vyjadrenie názoru, tak zbohom, rodina!:
video1983 Pozri príspevok
pocuj livia ja mam silny pocit ze ti chyba kvalitny sex , len potom tazko ho niekedy zazijes ak si lezba, ved ak si homo , tak si bud aj nadalej ale neobtazuj druhych
Vieš, niekto vie argumentovať, ale ty to nie si. Nezmôžeš sa na viac, ako na urážanie.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

prudky Pozri príspevok
Včetne Riška ?
Riško nevidí, nepočúva.
(Nechodí sem.)
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

Llívia Pozri príspevok
Riško nevidí, nepočúva.
(Nechodí sem.)
To už asi 3 roky.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Stanko ako si zabudol dodať, že to bolo 9 OPRÁVNENE neužitočných - založil tému, v ktorej chcel názory od právnikov. On právnik nie si a jeho príspevky ničím užitočné neboli. A tiež zabudol dodať, že na druhý deň, kedy téma bola už uzatvorenák, skoro všetky moje príspevky v tej téme označil za neužitočné - a bolo to viac než som mu označila ja. A to ešte predtým veľkohoubo vyhlásil, že neužitočné rozdávať nebude.
No lívinečka moja krásna- po 1.- v tej téme som mal ja pravdu a to jednoznačne- dokonca som bol minule na obede s jedným sudcom a ten potvrdil že skoro všetky návrhy na súd, na vymáhanie zálohových platieb za byt sa zamietajú- takže nemožeš vymáhať zálohové platby, inak potvrdili mi to nezávisle na sebe 3 správcovia- takže práveže tvoje boli neužitočné...
a čo sa týka toho oplácania- áno, najskor som si myslel, že ti to nevrátim, ale potom keď som sa nad tým tak zamyslel, tak som ti to vrátil...-nezvyknem to robiť ale u teba to bola výnimka..., keby si nebola tak agresívna vtedy, tak by som ti tie neužitočné nedal...

Ale nehnevám sa na teba a svojím sposobom ťa mám aj rád a trvám na to, že si dobrá žena vo svojej podstate- jediné, čo to na tebe neguje je to, že rýchlo chytíš nervy a keď sa roznervačíš,tak si nezastaviteľná, biješ všetko okolo seba, ale inak si v pohode papuľka...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 30.06.11 at 08:35
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať