Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
musel som ti ho tam dat
..

..nevadíííí...šak za pravdu sa každý bije
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
to ano!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
No už som tu. Krúpy (geršle) som nechcel , ale Žabinka nahodila nasmerovanie, takže:
Príloha 80997
Ale čo môžeme čakať, keď:
Príloha 80998
no my to nezaplatíme
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:33
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

náš 2 mesačný psíček, naša malá Cassi, má 2 krát pruh, na tom istom operovanom mieste ... to snáď nie je ani pravda, to sa môže stať iba nám
je mi z toho smutno a do plaču
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
najdi v tom pozitivum, druha operacia bude asi free ako v zaruke
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

janaGT Pozri príspevok
náš 2 mesačný psíček, naša malá Cassi, má 2 krát pruh, na tom istom operovanom mieste ... to snáď nie je ani pravda, to sa môže stať iba nám
je mi z toho smutno a do plaču
Sorry, já tomu teda nerozumiem, ale psíča a pruh? Z čoho prepánajána? Čo si zariaďoval búdu nábytkom, či čo?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
sak mohol aj skocit nejak blbo, ma 2 mesiace a svaly a klby a vsetky mozne upny nie su take silne ako maju este byt a ten prvy pruh mohol mat od narodenia
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

janaGT ďalšia operácia??? to snáď nie je pravda....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

janaGT Pozri príspevok
náš 2 mesačný psíček, naša malá Cassi, má 2 krát pruh, na tom istom operovanom mieste ... to snáď nie je ani pravda, to sa môže stať iba nám
je mi z toho smutno a do plaču
Ako to prosim ta zistili? A v tak kratkom case????
Daj vediet, ja mam cicu par dni po operacii pruhu, dufam, ze to bude v poriadku. Aj ked ranu ma stale opuchnutu
Buduci tyzden ide na kontrolu.

Drzim palceky
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

nerozumiem tomu, bol tu chalan, od ktorého sme ju kúpili a nebola lacná, dali sme za ňu 690 eur, s papiermi ... hneď volal lekárovi, čo ju operoval prvý krát, uvidím, zajtra máme ísť večer na kliniku, kde jej robili prvý zákrok ... držte všetci palce. Už som aj nahnevaná, smutná ... emócie ... neviem, čo si mám o tom myslieť ...
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jémine my sme dnes mali akéhosi hada rovno pod schodami....dlhý hnedý a úzky.... muž zneškodňoval jeho a ja asi 100 malých slimákov, čo tam kdesi spod schodov neustále vyliezali..... uff.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

arizona Pozri príspevok
Ako to prosim ta zistili? A v tak kratkom case????
Daj vediet, ja mam cicu par dni po operacii pruhu, dufam, ze to bude v poriadku. Aj ked ranu ma stale opuchnutu
Buduci tyzden ide na kontrolu.

Drzim palceky
keď sme si ju boli vyberať u chovateľa, mala pár dní, tak to nebolo vidno ... potom sa jej hrčka urobila po pár týždnoch, ewšte u chovateľa, ten jej to dal operovať, dal vybrať štichy ... bola OK až do dneska. dcéra mi volala do práce, že mama Cassi má tuším pruh, má to také isté ako to mala predtým ...
1 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

video1983 Pozri príspevok
najdi v tom pozitivum, druha operacia bude asi free ako v zaruke
tu vôbec nejde o to, či bude zadarmo ... ja som dala za Cassi 690 eur, je s papiermi, čistokrvná ... len teraz ide o to, že je možné, že nebude môcť mať v budúcnosti šteniatka ...
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Oliwa Pozri príspevok
Sorry, já tomu teda nerozumiem, ale psíča a pruh? Z čoho prepánajána? Čo si zariaďoval búdu nábytkom, či čo?
neviem, prečo sa to opäť stalo ... zajtra budem múdrejšia, ideme na veterinu, kde jej robili zákrok, lekár nás bude čakať ... povedal do telefonu, že uvidí, čo to prečo opäť vzniklo, možno jej tá stena zase praskla ... a hneď by jej to operoval ...
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

video1983 Pozri príspevok
sak mohol aj skocit nejak blbo, ma 2 mesiace a svaly a klby a vsetky mozne upny nie su take silne ako maju este byt a ten prvy pruh mohol mat od narodenia
áno, ten prvý mala od narodenia ... mala ho aj jej matka ... ale nejde mi do hlavy to, že keď jej to operovali, ako to mohlo opäť vzniknúť? žeby to odfušovali na klinike?
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

srska Pozri príspevok
veru buchy, pravdu máš a to je len cca 80 km sn-po
Nie sú náhodou v PO vraňare? Pokiaľ viem koňare sú v KE...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

jozka56 Dnes, 06:02 PM
calawen ako ste sa mali na dovolenke???
Výborne, boli sme v Pješčana Uvala - cca 1,5 km od Puly, počasie výborné, všetci sme pekne opálení a najviac si to užil Aďo, ktorého sme mali problém dostať z mora - tá hanba jak svet

misoft
calawen: z popisu vidieť, že "zákazník" tvoje e-maily vôbec nečíta, inak by to tam našiel. Kto ho vie, či ich nehádže rovno do spamu. Ale vyhrážať - na to je teda macher, len čo je pravda.
pepsikova Dnes, 06:32 PM
...presne to si mi zobral z klábosnice...ešteže callie je zodpovedná...
Ďakujem za podporu, vtipné je, že v tom maili som sa ho niečo pýtala, následne mi odpovedal a posielal preskenované doklady, takže ho čítal, len "zabudol" - však od 7.7. do 25-teho ďaleko...
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

janaGT Pozri príspevok
áno, ten prvý mala od narodenia ... mala ho aj jej matka ... ale nejde mi do hlavy to, že keď jej to operovali, ako to mohlo opäť vzniknúť? žeby to odfušovali na klinike?

Pupočná hernia je geneticky prenosné ochorenie.
Psiky s týmto ochorením by mali byť u seriózneho chovateľa vylúčené z chovu.

Asi by som na tvojom mieste narobila riadny "bangal" u chovatela, pripadne ho niekde nahlasila (ak existuje nejaky spolok na ochranu papierovych psikov)!
Podla ceny , za ktoru si ho kupila, myslim, ze je to nejaky papierovy...
Nejde len o peniaze,ktore musi novy majitel zaplatit za operacie, ide aj o to, ze sa to moze prenasat z pokolenia na pokolenie a trpia dalsie steniatka

Asi by som nesla k vereinarovi, co robil prvy zakrok,ale sla pre istotu za inym.

Spomenula som si na pripad, ked mnozitel spolupracoval s veterinarom, ktory jeho fenke ,ktora uz bola tak vysilena z neustalych porodov, ze jej veterinar voperoval nejaku sietku na maternicu,aby mohla rodit nadalej.
Tym nechcem povedat, ze je to podobny pripad, ale vselico sa stava,nie kazdy vererinar je dobry...radsej mat info z viacerych stran.
Naposledy upravil arizona : 11.08.11 at 20:52
9 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
uf 700€ za psa je celkom dost, a este aj "nepodarok" veru stazovat sa u chovatela!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
calawen Pozri príspevok
Nie sú náhodou v PO vraňare? Pokiaľ viem koňare sú v KE...
......júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúj ........Andy . že zbehnem na KVP ????


...pozri sa niekedy . keď budeš v meste na jeseň alebo v zime , či na Chráme sv. Alžbety a okolitých budovách kone sedia alebo vrany ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať