Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
posli ho do fastfúdu
..

..je po mne...radšej zomrie od hladu...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hm , lidičky ....

Pozriem z chalúpky , koho nevidím...........pán prezident Schuster sedí na lavičke oproti v družnej debate so susedom ...

Minule v krčme bol ...vraj aj poplatil kolečko ...ja som prišiel až neskôr ( aj tak by veľa neminul pri tej mojej kofole ... ), tak mi len pri odchode ruku podal , ako všetkým samozrejme ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
...hm , lidičky ....

Pozriem z chalúpky , koho nevidím...........pán prezident Schuster sedí na lavičke oproti v družnej debate so susedom ...

Minule v krčme bol ...vraj aj poplatil kolečko ...ja som prišiel až neskôr ( aj tak by veľa neminul pri tej mojej kofole ... ), tak mi len pri odchode ruku podal , ako všetkým samozrejme ...
Juraj, už dávno prezidentom nieee, prezidentom je predsa už ten gašparkov ujoo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...hm , lidičky ....

Pozriem z chalúpky , koho nevidím...........pán prezident Schuster sedí na lavičke oproti v družnej debate so susedom ...

Minule v krčme bol ...vraj aj poplatil kolečko ...ja som prišiel až neskôr ( aj tak by veľa neminul pri tej mojej kofole ... ), tak mi len pri odchode ruku podal , ako všetkým samozrejme ...
...chalúpka na Kamčatke? alebo ešte neodcestoval... asi
http://www.pluska.sk/slovensko/spolo...-kamcatku.html
Naposledy upravil lujza.j : 12.08.11 at 19:33
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to by bolo smutné, keby po sitovi skončil aj jeden z ďalších najvačších talentov Porady posledných rokov...
Ozaj, a čo sito - nerozmyslel si to? Fakt sa nikomu neozval? Šaniho našla Pepsi na záchode, a sito nie je ani tam, chalaňi, dobre ste sa pozreli? Lebo by sme si potom mohli zanôtiť - Marcel z malého mesta je tu... Teda netuším, či bol z mesta, ale to by nevadilo, potom by mohlo byť ÓÓÓÓ, vidiéčan...!A ten Srska... možno len tak prská! Alebo si robí utajený verejný prieskum - zašije sa a bude sledovať, či tu budeme vyvolávať jeho ducha... Možno má dnes taký záťažový stupeň - číslo 10... Alebo si otvára pekáreň a bude robiť aj nočné, tak nebude mať čas tráviť tu čas podaromnici...Ale ten jeho predchádzajúci nick /tá stíhačka, čo vyzerala ako mucha tse-tse zblízka/, by mi mu chýbal, počujéééš, srskáááá...!!!
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

buchač Pozri príspevok
......júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúj ........Andy . že zbehnem na KVP ????


...pozri sa niekedy . keď budeš v meste na jeseň alebo v zime , či na Chráme sv. Alžbety a okolitých budovách kone sedia alebo vrany ....
Juraj, tak mi to minule vysvetľovala suseda, ktorá je od Prešova, že tam sú vraňare...

Ale keď chceš, zbehni na KVP, dáme kávu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Juraj, už dávno prezidentom nieee, prezidentom je predsa už ten gašparkov ujoo.
...titul zostáva až do smrti .........teda pokiaľ ja viem ....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
...titul zostáva až do smrti .........teda pokiaľ ja viem ....
Hej, ale terazky je už exprezident. Nemôžu byť dvaja súčasne.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....hej , šak ja to viem .....

Ide o to , že ak pri rozhovore ho chceš osloviť , tak buď len menom alebo titulom " pán prezident " ....v žiadnom prípade nie " ex " ...pekné foeaux peaux by z toho bolo ....

Ale to je len o slovíčkach , slovenčina ....alebo tá etika ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To určite áno. Neprotestujem, len som si myslela, že si nepostrehol, že tu už máme iného uja.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tweety Pozri príspevok
Hej, ale terazky je už exprezident. Nemôžu byť dvaja súčasne.
Keď som bola ja toť nedávno v kúpeľoch, tak tam sa zasa prišiel liečiť exprezident Kováč... aj s Parkinsonom... Chudáčisko, ako prišiel, tak aj odišiel, resp. odviezla ho sanitka, lebo sa mu pohoršilo... Holt, na každého raz príde a každý raz z funkcie odíde... Len mnohí si myslia, že sú nenahraditeľní a budú tam večne, resp. kým ich nevynesú nohami napred... A podľa toho sa mnohí aj správajú - a nielen prezidenti... To je jediná spravodlivosť na svete, že raz každému bude stačiť jama meter x dva, poniektorým aj menej...
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tweety, kurátenko moje zlaté, inak si mi pripomenula ten vtip, keď sa ma predčasom spýtal môj syn, že či viem, ako sa pozdravia dvaja pápeži, keď sa stretnú...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Oliwa Pozri príspevok
Kurátenko moje zlaté, inak si mi pripomenula ten vtip, keď sa ma predčasom spýtal môj syn, že či viem, ako sa pozdravia dvaja pápeži, keď sa stretnú...
Dobehol Ťa vari, čo si mu odpovedala?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
calawen Pozri príspevok
Juraj, tak mi to minule vysvetľovala suseda, ktorá je od Prešova, že tam sú vraňare...

Ale keď chceš, zbehni na KVP, dáme kávu
Susedu pouč , že je koňarka ...

Kávu ???...hm , nedá sa ...chystám veci - indegrediencie na guláš party , tá sa bude konať na jednej strelnici ....ajajááááj a tých kvérov , to bude rachotu...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

[QUOTE=buchač;1823008]Susedu pouč , že je koňarka ...

Kávu ???...hm , nedá sa ...chystám veci - indegrediencie na guláš party , tá sa bude konať na jednej strelnici ....ajajááááj a tých kvérov , to bude rachotu...[/QUO

A na koho tie kvéry chystáš?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Však jej skús nejako pomôcť... čo ja viem, nejakú dobrú poistku proti zasamovraždeniu nemáš? Aby aspoň ten chlapec bol nejako zabezpečený... Pepsi má pravdu, keby každý riešil každý problém siahnutím po fľaške... Ja som tiež prežila sklamanie v láske /ešte v minulom tisícročí/, ale ani ma nenapadlo nachlontať sa... Mne je ľúto toho chalana, že má takú mater, však čo mu to dá do života? Bez otca, a mama furt na práškoch alebo naliata v liehu... Inak som bola šokovaná, keď som čítala, ako sa Štaidl vyjadril, že ten chlapec nič nevie - žiadny šport, žiadny jazyk, žiadny hudobný nástroj, že čo bude akože raz v živote robiť... Smutné, ak to povie jeho vlastný otec... Aj keď tie novinárske drísty treba brať s rezervou, ale tomuto sa žiaľ, veriť dá...A keď je chúďa chorá, tak nech sa nechá liečiť, už aspoň s ohľadom na syna...Mám dcéru v jeho veku, tak veľmi dobre viem, čo to obnáša...Keď som bola nedávno chorá ja, tiež som neušla z operačného stola a nepodpísala reverz ako ona, že však si to už radšej zašijem doma sama... Však keď mám deti, tak prepánajána musím mať aj nejakú zodpovednosť, nie? A ešte ak to dieťa nevyrastá v kompletnej rodine, za čo ono predsa nemôže... Si pamätám, keď sa jej narodil... To boli plné noviny Arthurko sem, Arthurko tam... O mojej mladej nepísal vtedy nikto, ale určite mala šťastnejšie detstvo, aj keď nie materiálne bohatšie... Ale vie plynule po anglicky, učí sa nemčinu, začala trošku po španielsky, spravila si dve semestrálne štúdiá aj s promóciam na vysokej škole, hrá na klavíri a na gitare ako samouk... Šport nemusí, ale aspoň do plavárne chodí... /To sa nechválim, to len konštatujem.../ A to som prosím pekne v živote nemala s mužom taký príjem dokopy ako Iveta sama... A nemám len ju... A nie som si istá, či mu spravila niekedy aspoň palacinky... Však vyzerá, že je odchovaný len na fastfoodoch, fakt mi ho je ľúto, takto odkázaný sám na seba, keď už aj tá Golda od nich zdupkala...
Mám aj poistku proti zasamovraždeniu( to máš od Spišiaka, čo?) , ale je tam 2 ročná čakačka, t.zn.plní sa až kým samovražda prebehne po 2 rokoch od počiatku...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...a nie skôr platonická ????
...a aj odpísala ???..........................že pochybujem .....či.... ???
No jo, máš pravdu-platonická- neopatovaná...

ale odpísala...,ešte to niekde mám

mimochodom aj Husákovi som písal- že či by nevedel vybaviť aby som šiel do Arteku-aj od neho odpísali- že o rok by to šlo- ale potom bola revolúcia a nejako na to nebola už vola...
Inak, tatko kukal jak puk- že list z prezidentskej kancelárie, až sa triasol a hned sa opýtal čo som zasa vyviedol...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No jo, máš pravdu-platonická- neopatovaná...

ale odpísala...,ešte to niekde mám

mimochodom aj Husákovi som písal- že či by nevedel vybaviť aby som šiel do Arteku-aj od neho odpísali- že o rok by to šlo- ale potom bola revolúcia a nejako na to nebola už vola...
Inak, tatko kukal jak puk- že list z prezidentskej kancelárie, až sa triasol a hned sa opýtal čo som zasa vyviedol...
Šak aj vyviedol. Kto to kedy videl písať prezidentovi, dúfam, že Ti aj po ušiach dal.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE=Tweety;1823009]
buchač Pozri príspevok

A na koho tie kvéry chystáš?
...jeden nikdy nevie ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Šak aj vyviedol. Kto to kedy videl písať prezidentovi, dúfam, že Ti aj po ušiach dal.
tu išlo o iné, ja som sa strašne chcel dostať do arteku-to bol moj sen...a mohli tam ročne ísť 3 zo slovenska...
a pritom som sa snažil- bol som vzorný pionier, podporoval som na škole KSČ, bol som členom Timurovcov( sme babkám a dedkom pomáhali) a nič, nevzali ma...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať