Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Aj tebe dobre ranko pepsi a krasny vikend
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Mňa dnes pobavil tento vtípek :
Vežne sebe rusnák východňarku a po vešeľu jej hutorí:

"Sluchaj, kedz pridzem opitý domu a čapku budzem mac naľevym boku, znamená to, že mi lačny a rýchlo mi dávaj jejsc.

Jak budze čapka napravym boku, ta som nervozny a rychlo ucekaj a daj mi pokoj.

Jak budze čapka rovno,možeš zo mnu hutorec, som ok."

Vona mu na to hvari :

"Sluchaj tu, jak prídzeš domu a ja budzem mac jednu ruku vbok a v druhej rozvaľku, je mi u rici jak ty máš čapku..."





3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Economic Pozri príspevok
Mňa dnes pobavil tento vtípek :
Vežne sebe rusnák východňarku a po vešeľu jej hutorí:

"Sluchaj, kedz pridzem opitý domu a čapku budzem mac naľevym boku, znamená to, že mi lačny a rýchlo mi dávaj jejsc.

Jak budze čapka napravym boku, ta som nervozny a rychlo ucekaj a daj mi pokoj.

Jak budze čapka rovno,možeš zo mnu hutorec, som ok."

Vona mu na to hvari :

"Sluchaj tu, jak prídzeš domu a ja budzem mac jednu ruku vbok a v druhej rozvaľku, je mi u rici jak ty máš čapku..."




dobry vtipek,ale od ky ty znas po rusnacky
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Tak nech je nám veselšie v tomto pochmúrnom čase ....

Klop, klop!
- Kto je to?
- To som ja, otvor!
- Aký otvor?

Raz v noci vidí zajac ako ide okolo medveď, sťatý ako rúra.
Keďže medveď zajacovi už dlhšie liezol na nervy, chopil sa ušiak
príležitosti a dobil palicou medveďa ako hada.
Na druhý deň zvolá medveď v lese poradu a hovorí :
"Včera ma niekto zbil. Neviem kto to bol, ale pamätám si že mal na
hlave nejaké výrastky."
Zajac sa otočí k slimákovi a hovorí :
"A si v riti kamarát......"

Klopanie na nebeskú bránu. Svätý Peter zakričí:- Čo je? -
Nehovorí sa čo
je, ale kto je!- Bože, zase učiteľka!
Naposledy upravil Economic : 05.11.11 at 11:51
3 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Teraz som si všimla, že na stránke SP je oznam, zavesený 04 11 2011 , kt. znie
7.11.2011 - obmedzenie prístupu na web stránku Sociálnej poisťovne

04.11.2011Sociálna poisťovňa oznamuje, že v pondelok, 7.11.2011 bude z technických dôvodov obmedzený prístup na web stránku Sociálnej poisťovne.
Za porozumenie ďakujeme.takú nehoráznosť pracovný deň pred zmenou zavesiť na webovej stránke oznam....si môžu dovoliť organizácie, ktoré nemajú na konkurenciu..... som zvedavá,ako a či sa budú dať robiť zmeny , napr. RL FO, či zaslať mesačné výkazy........


0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
dobry vtipek,ale od ky ty znas po rusnacky
To je spisovnou anderovštinou, ale na tento viac krát kolujúci vtip ešte neurobili recenziu ani vyhodňáre ani rusnáci z porady.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123 Pozri príspevok
Teraz som si všimla, že na stránke SP je oznam, zavesený 04 11 2011 , kt. znie
7.11.2011 - obmedzenie prístupu na web stránku Sociálnej poisťovne

04.11.2011Sociálna poisťovňa oznamuje, že v pondelok, 7.11.2011 bude z technických dôvodov obmedzený prístup na web stránku Sociálnej poisťovne.
Za porozumenie ďakujeme.takú nehoráznosť pracovný deň pred zmenou zavesiť na webovej stránke oznam....si môžu dovoliť organizácie, ktoré nemajú na konkurenciu..... som zvedavá,ako a či sa budú dať robiť zmeny , napr. RL FO, či zaslať mesačné výkazy........


aby niekomu prišla nedajbože 7.11 na kontrolu inšpekcia práce a nemal by prihlásených dohodárov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Hus byl rasista???

Jak napsal Mistr
Jan Hus už v roce 1409: "Cikáni jsou plémě
nečisté, mravů hanebných, práce
se štítící, druh druha okrádající a Boha neuznávající."
V geniální zkratce
tu shrnul celý cikánský problém, jehož podstata
se za uplynulých 600 let nijak nezměnila.
To jen pan Kocáb, Uhl a podobní vědci se nás snaží
přesvědčit, žeCikáni do roku 1948 hlavně malovali džbánky, vyšívali košilky a hráli nahousličky a že zkazilo je 40 let bolševické totality!

Nejhorší je ale fakt, že tu vyrůstá generace dvacetiletých Romů,
kteří nikdy neviděli nikoho kolem sebe pracovat!
8 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

tak prikladám sľúbené foto tých mojich výtvorov
https://www.facebook.com/photo.php?f...6&l=3d5d997356
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
tak prikladám sľúbené foto tých mojich výtvorov
..

...ale Džináááááá, však ty si šikovnica...sú krásne a chutné už na pohľad..pošli jeden...mňňňammm...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...roľa ako amfiteater, šarkan lieta za kukuričnými drevíčkami, a iste na celej roli jeden bordel, ktovie od čoho a sprostý pes sa v tom vyváľa..juj, smrdel ako čínsky veľkosklad, ale ani som sa nerozčúlila..pekne sám prišiel domenko, vo výťahu som ho priviazala na vodítko, doma o kľučku, kým som doniesla jeho osušky a šup milého hovniaka do vane....ani necekol, ani zuby neceril,trpel za chvíľku rozkoše naozaj statočne...a teraz behá ako pojašený po celom dome a nenávidí ma...dobre mi tak!...
4 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale Džináááááá, však ty si šikovnica...sú krásne a chutné už na pohľad..pošli jeden...mňňňammm...
jaj,pepsi,tie nervy.....toto je tretí pokus....otvor okno,posielam
BUM
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pepsikova Pozri príspevok
...roľa ako amfiteater, šarkan lieta za kukuričnými drevíčkami, a iste na celej roli jeden bordel, ktovie od čoho a sprostý pes sa v tom vyváľa..juj, smrdel ako čínsky veľkosklad, ale ani som sa nerozčúlila..pekne sám prišiel domenko, vo výťahu som ho priviazala na vodítko, doma o kľučku, kým som doniesla jeho osušky a šup milého hovniaka do vane....ani necekol, ani zuby neceril,trpel za chvíľku rozkoše naozaj statočne...a teraz behá ako pojašený po celom dome a nenávidí ma...dobre mi tak!...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...roľa ako amfiteater, šarkan lieta za kukuričnými drevíčkami, a iste na celej roli jeden bordel, ktovie od čoho a sprostý pes sa v tom vyváľa..juj, smrdel ako čínsky veľkosklad, ale ani som sa nerozčúlila..pekne sám prišiel domenko, vo výťahu som ho priviazala na vodítko, doma o kľučku, kým som doniesla jeho osušky a šup milého hovniaka do vane....ani necekol, ani zuby neceril,trpel za chvíľku rozkoše naozaj statočne...a teraz behá ako pojašený po celom dome a nenávidí ma...dobre mi tak!...
Inak psy milujú ak sa môžu vyváľať v dobre odležanej zdochline, ale to sa mestským psom často nestáva, lebo nemajú šancu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Inak psy milujú ak sa môžu vyváľať v dobre odležanej zdochline, ale to sa mestským psom často nestáva, lebo nemajú šancu.
..

...nooo, ale my nie sme mestský pes....pred domom lúka pol hektára, za ňou roľa až po susednú dedinu,hora sprava aj zľava......to v meste nemajú a tak môžem zúfať, že sa mi operie v niečom častejšie...fúúúúúúú...
...nezostáva mi iné, len veriť, že si šarkan zapamatuje, že sa kúpal po tom, ako sa vyváľal...a kúpanie nemá rád
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...roľa ako amfiteater, šarkan lieta za kukuričnými drevíčkami, a iste na celej roli jeden bordel, ktovie od čoho a sprostý pes sa v tom vyváľa..juj, smrdel ako čínsky veľkosklad, ale ani som sa nerozčúlila..pekne sám prišiel domenko, vo výťahu som ho priviazala na vodítko, doma o kľučku, kým som doniesla jeho osušky a šup milého hovniaka do vane....ani necekol, ani zuby neceril,trpel za chvíľku rozkoše naozaj statočne...a teraz behá ako pojašený po celom dome a nenávidí ma...dobre mi tak!...
.....on ťa lúbka behá lebo sa suší
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

...nooo, ale my nie sme mestský pes....pred domom lúka pol hektára, za ňou roľa až po susednú dedinu,hora sprava aj zľava......to v meste nemajú a tak môžem zúfať, že sa mi operie v niečom častejšie...fúúúúúúú...
...nezostáva mi iné, len veriť, že si šarkan zapamatuje, že sa kúpal po tom, ako sa vyváľal...a kúpanie nemá rád
Možno sa tým chcel uviesť do svojho pachového stavu tak ako ho geneticky zakódovaný ty ho okúpeš a všetko mu chudákovi zničíš, musí sa pokúsiť pohľadať niečo znova, čo myslíš prečo väčšina psov nemá rád kúpanie?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
.....on ťa lúbka behá lebo sa suší
..

...no ano, ľúbka...a leží vykotený na gauči a čaká, že mu pustím telku...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Možno sa tým chcel uviesť do svojho pachového stavu tak ako ho geneticky zakódovaný ty ho okúpeš a všetko mu chudákovi zničíš, musí sa pokúsiť pohľadať niečo znova, čo myslíš prečo väčšina psov nemá rád kúpanie?
..

...no ja mu dám pachový stav!!!...je nakódovaný na čistotu, tak keď po tej roli lieta 2x denne a neváľa sa v ničom, tak nech v tom aj pokračuje a nie sa rochní v humuse, had jeden
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

...no ano, ľúbka...a leží vykotený na gauči a čaká, že mu pustím telku...
sú to mrchy, ten náš, tiež momentálne na gauči v obyvke /aj tá izba je už jeho/ ale telu mu teda nepustím to už čo by bolo, že ja tu v spálni kukám starú rároku uhl.55 a on plazmičku 107 ale inak skáče s postele do postele ako sa mu zachce
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať