Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...šmarjááá, ja na chvílu vytiahnem odtialto nôžku a už je tu zvada!!!..decká nepodarené ničomné, neviete sa inak radovať, len si nadávať!...nedostanete žemlofku...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsi nieeeee ... ja chcem zemlovkuuuuu .... slubujem, ze uz na stanislava nebudem reagovat
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
pepsi nieeeee ... ja chcem zemlovkuuuuu .... slubujem, ze uz na stanislava nebudem reagovat
..

..dobre. mojík, posielam ti...aj dolče k tomu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nie je tu náhodou nejaký nezamestnaný zvárač, strojár, mechanik alebo tak okolo?..som dnes šlohla z ÚP lístoček s ponukou práce do nemecka do lodeníc,je tam kontakt pre info: 0914 333692....keby mal niekto interes...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsi, dik
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pepsikova Pozri príspevok
...šmarjááá, ja na chvílu vytiahnem odtialto nôžku a už je tu zvada!!!..decká nepodarené ničomné, neviete sa inak radovať, len si nadávať!...nedostanete žemlofku...
pepsi,toto nie je detská zvada,toto je hnusná urážka!
0 1
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Dži, urážanie je vždy hnusné..a je jedno, či sa vadia decká,alebo dospelí...neviem, kto, ani čo, ani prečo sa to začalo, nečítala som,ale ten kto začal, by mal k tomu niečo povedať...aspoň prepáč...nie je dobre ísť spať s nepriateľom, i keď na nete...
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Počujte a táto téma nemala byť pôvodne k niečomu inému?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
...šmarjááá, ja na chvílu vytiahnem odtialto nôžku a už je tu zvada!!!..decká nepodarené ničomné, neviete sa inak radovať, len si nadávať!...nedostanete žemlofku...
Kto sa háda, kde sa háda, prečo sa háda, ako sa háda?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

misoft Pozri príspevok
Kto sa háda, kde sa háda, prečo sa háda, ako sa háda?
nikto sa neháda,len stano na mňa nakydal.....
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Gina Er Pozri príspevok
nikto sa neháda,len stano na mňa nakydal.....
no a kto kyda? predsa hnojar a hnojar je - SEDLAK!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...varím večernú kafu..bez gusta a bez kofeínu..lentak, čiernu vodu od smadu...a je tu ešte kúsok žemlofky, tak šup sem a zjesť...nech neopatrujem pekáč do zajtra...a kto posledný zje, umýva riad!!!..tak!...

...fajn večer vám...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...varím večernú kafu..bez gusta a bez kofeínu..lentak, čiernu vodu od smadu...a je tu ešte kúsok žemlofky, tak šup sem a zjesť...nech neopatrujem pekáč do zajtra...a kto posledný zje, umýva riad!!!..tak!...

...fajn večer vám...
Pekný želám aj Tebe Pepsi, a kúsok by si mohla poslať, hlavne ak by bola jablkovo tvarohová, alebo hrušková, či? A fotečku, kedže čoklísky máš rada.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
no a kto kyda? predsa hnojar a hnojar je - SEDLAK!
..

..a nehovorí sa "sedlák" ale "vidlák"......aj nadávať je treba vedieť s citom a pekným slovom...


...ale poviem vám, čo sa mi dnes stalo...idem si do Bojníc na rehabku, odležím a pospím si pod parafínom, potom sa rozlúčim a vypadnem, sadnem na mestskú a ako si tak sedkám, napadlo mi, že som mala ísť ešte na jednu elektrinu...kurňa, tuším budem musieť už všade chodiť s papierikom ""nezabudni""...čo už, no
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Pekný želám aj Tebe Pepsi, a kúsok by si mohla poslať, hlavne ak by bola jablkovo tvarohová, alebo hrušková, či?
..

..kuriatko a tyblčkovú s orieškami by si nespapala?..nechcelo sa mi do obchodu pre tvaroh...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja si idem uvariť opäť čaj, lebo mne doma nemá kto uvariť..... ani čajííííík
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..kuriatko a tyblčkovú s orieškami by si nespapala?..nechcelo sa mi do obchodu pre tvaroh...
Môže byť, otváram okno na PC, chi,chi.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...povedzte mi, prečo môj pes nemôže tie granule zhltať z misky?..prečo musí každú jednu najprv vyhodiť, ponaháňať po kuchyni a potom schrúmať?..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...povedzte mi, prečo môj pes nemôže tie granule zhltať z misky?..prečo musí každú jednu najprv vyhodiť, ponaháňať po kuchyni a potom schrúmať?..
Prečo, prečo, lebo takto je to hravejšie, také nefieš?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ja si idem uvariť opäť čaj, lebo mne doma nemá kto uvariť..... ani čajííííík
..

..pošlem ti decko...čaj vie variť perfektne
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať