Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
preco asi, lebo malacka policia nic nekona nic nerobi a este obvinuje jeho z neopodstatnenych staznosti ciganov!

http://udalosti.noviny.sk/z-domova/1...u-vykalmi.html
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
lujza.j Pozri príspevok
pepsi sme tu úúúplne na sucho
ja som mal dnes kafu z automatu, a teraz by padla dobre dalsia ale som tak lenivy ze pockam na pepsi po kym nieco prinesie
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

video1983 Pozri príspevok
preco asi, lebo malacka policia nic nekona nic nerobi a este obvinuje jeho z neopodstatnenych staznosti ciganov!

http://udalosti.noviny.sk/z-domova/1...u-vykalmi.html
ale ked sa ozves ze sa ti nieco taketo nepaci, tak ta este obvinia ze si rasista:-)
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pepsikova Pozri príspevok
...lui, ja som mala troch, každý z nich mal 4 a pol kila a 55 na dĺžku, decko sa narodilo, keď som mala 30, bola to pohoda...len fčul ich nikto nechce ani zadarmo...(a pritom nie sú zlí, ani leniví, ani sa neožierajú...len mi idú na nervy, sú pri mne už dlho
tak moj prvy mal 4,78 kg 55 cm a narodil sa 1.aprila, mala som 22 r. Druhy so svojou vahou 4,1 kg uz bol malina, mala som 33 r.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pepsikova Pozri príspevok
..

важно, чтобы вы это знаете, ребенок/ne nada, štoby ty eta znal, ribionka../nie je dôležité, aby sii to vedel, dieťatko..
tak ja nudem musiet oprasit rustinu, kamaratka este z dopisovania z klubu druzby, ktora ma nasla po 16 rokoch na FB, mi pisala, ze pride asi na jar do Bratislavy. A ja som celych tych 16 rokov ani necekla po rusky a tabulka s azbukou sa mi veru zide.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika.sum Pozri príspevok
tak moj prvy mal 4,78 kg 55 cm a narodil sa 1.aprila, mala som 22 r. Druhy so svojou vahou 4,1 kg uz bol malina, mala som 33 r.
..

..tak 1. apríla sa asi rodia sloni, lebo aj moje decko je prvoaprílové aj váhou, 4.5 kg a 55 cm.....ale tiež malina...zato fčul -nemôžem nájsť prirovnanie ..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
ja som mal dnes kafu z automatu, a teraz by padla dobre dalsia ale som tak lenivy ze pockam na pepsi po kym nieco prinesie
..

..posielam ti dolce bez fusta...alebo či?...a karfáč vysmažený, ešte teplý...a šalátik žemňam...a pribalujem besného pažravého psa- aby ti nezaškodilo
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

nika.sum:
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika.sum Pozri príspevok
tak ja nudem musiet oprasit rustinu, kamaratka este z dopisovania z klubu druzby, ktora ma nasla po 16 rokoch na FB, mi pisala, ze pride asi na jar do Bratislavy. A ja som celych tych 16 rokov ani necekla po rusky a tabulka s azbukou sa mi veru zide.
..

..mojík, ruština je ako sex- nikdy to nemôžeš zabudnúť...a ja si púšťam Allu Pugačevu, tá má krásnu výslovnosť, semotamo spievrieskam s ňou, takže opakovanie matka boľšaja
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsi: nie Allu spievaj, zanôť si toto:
http://www.youtube.com/watch?v=U06jlgpMtQs

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
dnes dal dole kamery ktore tam nehal nainstalovat Lipžid, stale ma problemy s ciganmi, a ked zavola na policiu ani nepridu, hliadka tam uz nestoji vobec, pridu len obcas
..

..no a žeby semotamo od nejakej cigaretky ohienok vzišiel, alebo menší plamienok ...teda ja by som nemohla bývať vedľa hentakej bandy, vypálila by som to...ale nenyyy som rasista,lebo oni nie sú rasa , ale kur*yvychcané......
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
pepsi: nie Allu spievaj, zanôť si toto:
http://www.youtube.com/watch?v=U06jlgpMtQs

..

..to môžem...to som vedela aj na klavíri zahrať na talentovkách v Trenčianskych, keď som išla byť učitelkou v školke...náhodou, keď ju spievala tá banda krásnych chlapov, nepríde mi na rozum meno, boli úžasnííí..
..a ešte sa mi páči aj " široká strana maja rodnaja...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
(asi som si zabila psa!...doteraz tu besnel s pískáčmi a ako počul ruskú hymnu, zaspal ako poleno...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj táto je dobrááá..http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Fe9dQlqywDk
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako sa volajú tí ruskí speváci???...rýchlo si spomenteeeee..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Teraz kukám jak taký puk! Na hlavnej stránke pepsikova príspevok 20:08 a tu 19:08 - tá Porada sa nám asi zcvokatela.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, ruština je ako sex- nikdy to nemôžeš zabudnúť...a ja si púšťam Allu Pugačevu, tá má krásnu výslovnosť, semotamo spievrieskam s ňou, takže opakovanie matka boľšaja
ja som malemu spievala ot ulybky, ked bol mensi normalne sa to vtedy naucil. A tiez sa mu pacilo ked som mu nasla vdake porade krodila Genu. Ja tiez myslim,ze sa mi to vsetko vrati. Minule som si s ruskou chatovala a zrazu ma napadalo vsetko v rustine, len mam problem s tou klavesnicou, tak som isla cez prekladac.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...alexandrovovci...to boli oni, krásne spievali...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...toto píšeš kódovane?..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať