Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Hansa Pozri príspevok
-žeby natlačili viac peňazí?!
Dobrá rada: netreba sa rozčuľovať hneď ráno, nerobí to dobre organizmu!?
..

..áno, natlačia...papierov, ktoré nemajú cenu...ich hodnota ešte nie je ani naplánovaná v produkcii tovarov a návratnosť v nedohľadne...

..zasmiala som sa, Hansa, netreba sa rozčuľovať..mne ešte nie, zatiaľ svoj dôchodok mám...ale aj moje pravnúčatá-ktoré ešte ani nie sú v pláne, sú už zadĺžené...a to ešte nemám ani vnúčatá...a nerozčuľujem sa,máš pravdu...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
ja napríklad nemám veľa dobrých skúseností s mužmi, berú nás ako niečo neschopné

minule na pumpe keď som chcela natankovať, priskočil ku mne mladík, že madam pomôžem Vám?
ja na to: áno, ďakujem natankujem si diesel sama a vy môžete za mňa zaplatiť
tuším som ho mala nechať aj natankovať
http://diva.aktuality.sk/clanok/3157...a-v-bankomate/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..áno, natlačia...papierov, ktoré nemajú cenu...ich hodnota ešte nie je ani naplánovaná v produkcii tovarov a návratnosť v nedohľadne...

..zasmiala som sa, Hansa, netreba sa rozčuľovať..mne ešte nie, zatiaľ svoj dôchodok mám...ale aj moje pravnúčatá-ktoré ešte ani nie sú v pláne, sú už zadĺžené...a to ešte nemám ani vnúčatá...a nerozčuľujem sa,máš pravdu...
netreba natlačiť. treba doniesť 10 vagónov roztrhnutých 500-viek na dva razy do českej národnej banky. raz vagóny z 1/3 500-viek - čnb vyplatí 25% hodnoty a druhý raz vagóny 2/3 500-viek - čnb vyplatí 100% hodnoty. zisk 25% a budú zahojené

p.s.: už by bolo aj tak neskoro na taký biznis, bo babu z čnb (chlapa to nemôže napadnúť) už odchytili
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
tuším som ho mala nechať aj natankovať
http://diva.aktuality.sk/clanok/3157...a-v-bankomate/
zavádzajúci článok. neboli v našom parlamente?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...a citujem budúcu premierku z pereša:
http://www.topky.sk/cl/100313/128987...akladam-stranu

..
„Nepáči sa mi prijatie eura. Som za jeho zrušenie. Do politiky chcem priniesť nový vietor. Nechcem sa fotiť na bilbordoch v pózach ako tí súčasní politici. Buď majú ruku pod hlavou, alebo si ju o ňu opierajú. A niektorí si nasadia okuliare, aby získali na vážnosti. Tieto pi*oviny ja robiť nebudem. A ani oje*ávať ľudí. Ide mi o to, aby sa občania mali lepšie. Aby nedostávali také výplaty, aké dostávajú. Tí, čo sú teraz v politike, ani nevedia, ako žijú bežní ľudia,“ rozhorčuje sa podnikateľka nad súčasnou situáciou na Slovensku.

...dievča z ostra začína
Slovník ako kočiš má, gestá tiež, takže zapadne...
Na východe už asi nemá komu predávať tie svoje handry, tak chce zaútočiť na šatníky manželiek poslancov...
Ak sa všetci alkoholici budú mať ako Mojsej, tak ich čakajú zlaté časy na gauči od Versaceho...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Slovník ako kočiš má, gestá tiež, takže zapadne...
Na východe už asi nemá komu predávať tie svoje handry, tak chce zaútočiť na šatníky manželiek poslancov...
Ak sa všetci alkoholici budú mať ako Mojsej, tak ich čakajú zlaté časy na gauči od Versaceho...
neurážaj kočišov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Slovník ako kočiš má, gestá tiež, takže zapadne...
Na východe už asi nemá komu predávať tie svoje handry, tak chce zaútočiť na šatníky manželiek poslancov...
Ak sa všetci alkoholici budú mať ako Mojsej, tak ich čakajú zlaté časy na gauči od Versaceho...
..

..však predala svoju značku ukrajincom...ich manželky a milenky to budú nosiť na dovolenke v tatrách..norašopa asi u nás dosť nesypala.../a už radšej kreslo z decodomu ako gauču od versáčka
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...jaj, kurňa, decko mi práve volá:"mamííí, včera som bol na fejsbuku a 2x v priebehu hodiny mi vyskočilo také červené okno a hlásilo nebezpečenstvo trojskeho koňa" a zabudol somti to povedať!!!"....koho zabijem?..kona alebo decko?..
..inak pc v poriadku, avast to zachytil a hodil do truhly, len fčul nejak rozmýšlam, keď mám dva kone v truhle, čo s tým...??..(kúpiť voz?)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...jaj, kurňa, decko mi práve volá:"mamííí, včera som bol na fejsbuku a 2x v priebehu hodiny mi vyskočilo také červené okno a hlásilo nebezpečenstvo trojskeho koňa" a zabudol somti to povedať!!!"....koho zabijem?..kona alebo decko?..
..inak pc v poriadku, avast to zachytil a hodil do truhly, len fčul nejak rozmýšlam, keď mám dva kone v truhle, čo s tým...??..(kúpiť voz?)
ee, na dobierku do letanoviec. možno ešte zostalo dačo zo soc. dávok
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Včera večer- Stanko- oco, teraz ti na tebe ukážem ako sme sa učili na karate smrteľnú ranu medzi oči...
JA- výkrik- niééééééééééééé
Stanko- Oco , s tebou není hra, ty sa brániš...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Z izby výkriky, vzdychy, plač- kontrolujem situáciu a Stanko hovorí- teraz nás nechaj- bojujeme na život a na smrť...
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanko, neprepínaj mi tú telku- teraz kukám na Heydricha...
Stanko- každý debil ťa zaujíma :-)
3 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Jeden na zasmiatie :
Včera večer sme viedli so ženou troška hlbší rozhovor a prišla reč na eutanáziu. Poznamenal som : nechcem aby si ma nechala žiť v takomto stave, keď by som bol závislý na prístrojoch a živený tekutou stravou z nejakej fľašky. Keby si ma niekedy takto videla - vypni tie mašiny čo ma držia na žive.
Ona vstala, vypla televízor, počítač, chladničku a vyliala my pivo do záchodu.
No nie je blbá!???
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
ee, na dobierku do letanoviec. možno ešte zostalo dačo zo soc. dávok
..

..srska, nedostaneš kávu!!..ja mám stavy a ty sršíš ftipom...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..srska, nedostaneš kávu!!..ja mám stavy a ty sršíš ftipom...
čo sa ti nepáči pepsi. máš v truhle dva trójske kone plné lenivých grékov. ta ich s nimi šupom do letanoviec k svojim
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Grecku odpustili 50% dlhu- to kam sa mám prihlásiť, aby aj mne odpustili 50% dlhu??
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem pepsi, čo tu robíš škandály a poplachy z dvoch trojských koňov...-ja ich mám ale 300...:-)))
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ale aby som tych letanovčanov len nehanil - traja počerní druhý deň kopú 150m rigol pred našim barákom - radosť kukať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
čo sa ti nepáči pepsi. máš v truhle dva trójske kone plné lenivých grékov. ta ich s nimi šupom do letanoviec k svojim
..

..nabudúce mi to vysvetli po lopate..keď som jedovatá, nerozumiem žartu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Grecku odpustili 50% dlhu- to kam sa mám prihlásiť, aby aj mne odpustili 50% dlhu??
žeby sme skúsili slušne požiadať o radu tu?

Štefanovičova 5

Úradné hodiny
Po: 7.30 – 15.30
Ut: 7.30 – 15.30
St: 7.30 – 16.00
Št: 7.30 – 15.30
Pi : 7.30 – 15.00
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať