Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

buchač Pozri príspevok
...he .......aj to by bolo možné ...teda teoreticky len ...

Malinká bude mať presne o týždeň 2 rôčky .........ale s radosťou by som za ňu vytvoril nejaké oznámenia ...kua , času mám habadej oproti stavu na účte ...
Ja som videla nieco taketo: Ja Lucinka Mrkvickova Vam oznamujem, ze mamina Janka Sladka a Michal Mrkvicka dna toho a toho uzavru....

viem, ze tam bola spolocna fotka maminy, otecka a malej. Bolo to velmi mile a netradicne.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Indeed Pozri príspevok
Tu sa usmievaš a v inej téme provokuješ a zúriš ???
to patrilo komu?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

to patrilo Gina Er
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Indeed Pozri príspevok
to patrilo Gina Er
A je potrebne to rozoberat, nic dobre z toho nebude, to mi ver.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
nika.sum Pozri príspevok
Ja som videla nieco taketo: Ja Lucinka Mrkvickova Vam oznamujem, ze mamina Janka Sladka a Michal Mrkvicka dna toho a toho uzavru....

viem, ze tam bola spolocna fotka maminy, otecka a malej. Bolo to velmi mile a netradicne.
....kurňa ...........

Teraz ma niečo napadlo ............že díky Broňa ....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

buchač Pozri príspevok
....kurňa ...........

Teraz ma niečo napadlo ............že díky Broňa ....
rada by som videla vysledok
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Ale par sa ich najde, ja som mala v robote jednu kolegynu, kt. asi 4 roky dozadu sa vydavala a bola panna, samozrejme do 9 mesiacov od svadby aj mamicka :-).
Ale ja to akože nekritizujem-práve naopak,hmhm-však treba pred svadbou vyskúšať či to bude klapať,hm...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
nika.sum Pozri príspevok
rada by som videla vysledok
...musí návrh prejsť cez " výberovú komisiu " .......a až potom ....niekedy v máji budúceho roka ....teda ak to prejde ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Ale par sa ich najde, ja som mala v robote jednu kolegynu, kt. asi 4 roky dozadu sa vydavala a bola panna, samozrejme do 9 mesiacov od svadby aj mamicka :-).
Nika, pri takýchto tvrdeniach treba písať nie, že bola, ale údajne bola..., Ňevíš...:-)
ale inak to už sa dá aj dorobiť dneska..., za pár eur...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Prázdniny skončia až v stredu- ale to už budem hospitalizovaný na psychiatrickej klinike Pinnela v Pezinku... O chvílu tí moji dvaja zrútia asi panelák :-)
Treba ich unavit. Dnes sa nam podarilo toho nasho certika unavit obchodzkami po troch bratislavských cintorinoch a potom po dlhej dobe sme boli v Avione (nakup zimnych topanok), takze sme ho dali tam do kutika a vecer padol uplne zmoreny. Zajtra ideme doobeda korculovat a poobede ide spolu so starsim 16-rocnym do cirkusu. Takze predpokladam, ze vecer bude zase dost zmoreny, lebo ked nespi poobede je vecer uplne vystaveny.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nika, pri takýchto tvrdeniach treba písať nie, že bola, ale údajne bola..., Ňevíš...:-)
ale inak to už sa dá aj dorobiť dneska..., za pár eur...
Urcite bola, to by si ju musel poznat. Taka trubka z nejakej dedinky...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

buchač Pozri príspevok
...musí návrh prejsť cez " výberovú komisiu " .......a až potom ....niekedy v máji budúceho roka ....teda ak to prejde ...
drzim palce. Inak namiesto nejakej velkej svadby by som na ich mieste isla na nejaku dobru dovolenku . Ale snom vacsiny dievok je mat krasnu romanticku svadbu....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Urcite bola, to by si ju musel poznat. Taka trubka z nejakej dedinky...
a tak zasa dedinčanky by som nepodceňoval- volakedy, neviem ako je to teraz sa chodilo na výjazdy na dedinské zábavy- tam bol 100% úspech zaručený :-)))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, ručne vyšívané perličkami a flitrami vyjdú aj dobre vyše tisícky,videla som na vlastné očky...a každá nevesta má svoju predstavu o romantike svadobného dňa...ale je to moc peňazí...
to radšej tie šľapky a bermudy, ja som skromná.... teda vlastne mňa sa to už netýka
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a tak zasa dedinčanky by som nepodceňoval- volakedy, neviem ako je to teraz sa chodilo na výjazdy na dedinské zábavy- tam bol 100% úspech zaručený :-)))
Ale tuto by si musel naozaj poznat, urcite bola origos panna, ona je dodnes nejaka divna :-). Ale tiez si myslim, ze by mali pred svadbou dvaja vediet, ci sa k sebe hodia aj po tejto stranke.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Ale tuto by si musel naozaj poznat, urcite bola origos panna, ona je dodnes nejaka divna :-). Ale tiez si myslim, ze by mali pred svadbou dvaja vediet, ci sa k sebe hodia aj po tejto stranke.
máš na dobrú noc odo mňa užitočné :-)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j Pozri príspevok
to radšej tie šľapky a bermudy, ja som skromná.... teda vlastne mňa sa to už netýka
nikdy nevieš...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

toto je dobrééé :-)
http://tivi.cas.sk/video/1057577/pri...kom-vzala.html
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
máš na dobrú noc odo mňa užitočné :-)
Ó dakujem a aj tebe prajem dobru noc :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
to radšej tie šľapky a bermudy, ja som skromná.... teda vlastne mňa sa to už netýka
...niekto sa ani nežení .....stačia mu tie bermudy .....


" Zvyšok " si zoženie ......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať