Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
moje!!! okná
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
mne ako "kamarátka" lepšie vyhovoval vždy chlap, ženy sú závistlivé, intrigánky / čest výnimkám/ napr. ženský pracovný kolektív to je živá katastrofa, aj ked chlapi sú tiež klebetní a "uchyláci" aspoň v mojej "firme", ale čo už "ked chcem s nimi žiť, musím s nimi viť" takže dvojzmysly buď prehliadam, alebo odpaľujem.
..

..celkom moja reč...akoby som sa počula...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
moje!!! okná
šak ale povedz že nemám pravdu-pri tých oknách sa človek menej narobí ako......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
šak ale povedz že nemám pravdu-pri tých oknách sa človek menej narobí ako......
..

...joj, Staník, ale rozlišuj medzi úžitkom a pôžitkom...okná pre úžitok a sex pre pôžitok...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
šak ale povedz že nemám pravdu-pri tých oknách sa človek menej narobí ako......
no podľa toho ako precízne ich umývaš...... okná nie su len sklá, ale aj rámy + žalúzie tak čooooo??????
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
šak ale povedz že nemám pravdu-pri tých oknách sa človek menej narobí ako......
Neviem ja mám šesť okien veľkých 150 x 150 a tri také menšie 60x150 cm + parapety a sieťky
umyť to trvá celý deň... máš pravdu ,pri mytí okien sa narobíš
ale porovnaj ten pocit
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
no podľa toho ako precízne ich umývaš...... okná nie su len sklá, ale aj rámy + žalúzie tak čooooo??????
precízne,pomaličky- pekne s octovou vodou a kvapkou jari a nakoniec vyleštiť novinami-ale je pravda že tieto plastové sa o milion krát lepšie umývajú ako tie staré drevene- tie sa museli rozšrobovať a farba z rámu opadávala-plastáky sú pohoda...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
Neviem ja mám šesť okien veľkých 150 x 150 a tri také menšie 60x150 cm + parapety a sieťky
umyť to trvá celý deň... máš pravdu ,pri mytí okien sa narobíš
ale porovnaj ten pocit
ak sa dohodneme na cene-dojdem na brigádu-umyjú sa :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
precízne,pomaličky- pekne s octovou vodou a kvapkou jari a nakoniec vyleštiť novinami-ale je pravda že tieto plastové sa o milion krát lepšie umývajú ako tie staré drevene- tie sa museli rozšrobovať a farba z rámu opadávala-plastáky sú pohoda...
ked sú udržiavané tak áno, ale umývala som aj také čo rámy som musela vydrhnúť cifom /4r neboli poriadne umyté/ a žalúzie som umývala lamelu po lamelenarobila som sa ako hovädo.....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
precízne,pomaličky- pekne s octovou vodou a kvapkou jari a nakoniec vyleštiť novinami-ale je pravda že tieto plastové sa o milion krát lepšie umývajú ako tie staré drevene- tie sa museli rozšrobovať a farba z rámu opadávala-plastáky sú pohoda...
musí to byť ruská pravda
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ivana Š Pozri príspevok
ja napríklad nemám veľa dobrých skúseností s mužmi, berú nás ako niečo neschopné

minule na pumpe keď som chcela natankovať, priskočil ku mne mladík, že madam pomôžem Vám?
ja na to: áno, ďakujem natankujem si diesel sama a vy môžete za mňa zaplatiť
...ja by som ho nechala,nech sa realizuje ! a este by som s protivnym usmevom stala vedla neho ...nech sluzi,ked chce
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

arizona Pozri príspevok
...ja by som ho nechala,nech sa realizuje ! a este by som s protivnym usmevom stala vedla neho ...nech sluzi,ked chce
no ale on mi s úsmevom natankoval, len nezaplatil, to som ja musela - s úsmevom- kyslým
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
stano tym sa ani nechval ze rad umyvas okna
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ivana Š Pozri príspevok
Neviem ja mám šesť okien veľkých 150 x 150 a tri také menšie 60x150 cm + parapety a sieťky
umyť to trvá celý deň... máš pravdu ,pri mytí okien sa narobíš
ale porovnaj ten pocit
mam znamu,ktora vzdy pysne hovorila,aky ma velky dom.
NEDAVNO SOM PRECHADZALA OKOLO JEJ DOMU A NARATALA SOM 19 OKIEN iba z dvoch stran!!! Netusim,kolko dalsich ma obratenych do dvora .
Nechapem,naco je toto dobre. Deti sa rozrchli,ona je vdova , ledva caka kto jej pride pomoct s umyvanim...
vdaka bohu ,mam len 10,aj to ratam so sopou
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

arizona Pozri príspevok
mam znamu,ktora vzdy pysne hovorila,aky ma velky dom.
NEDAVNO SOM PRECHADZALA OKOLO JEJ DOMU A NARATALA SOM 19 OKIEN iba z dvoch stran!!! Netusim,kolko dalsich ma obratenych do dvora .
Nechapem,naco je toto dobre. Deti sa rozrchli,ona je vdova , ledva caka kto jej pride pomoct s umyvanim...
vdaka bohu ,mam len 10,aj to ratam so sopou

a to v takom veľkom baráku býva sama? veď to je veľa výdavkov na údržbu!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

môže v ňom aj zablúdiť. bez gps ani krok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a normálny deň prajem...kafa je na stole....aj raňajky..

...tak pohodu a milých ľúdí a úsmev vám prajem...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.centrum.sk/domov/zdr...tml?id=1245431...

...nejde o lekárov..ide o nemocnice, postavené z našich daní a privatizovať ich má Penta, ktorá financuje SDKU a KDH- tak čoby sa nenažrali za naše dane?..však už majú lekárne,labáky,vstupujú do farmaleutických spoločností...a pribudnú ďalšie poisťovne , ktoré budú pripoisťovať k základnej starostlivosti-lebo nič iné nedostaneme, a na to stačí aj tých pár lekárov, čo tu zostane....
...fuj, pokazil sa mi deň takýmto svinstvom nenažraným...

http://aktualne.centrum.sk/domov/zdr...tml?id=1245319..

..a tu sa "transparentne" zakáže kontakt lekárov s rôznymi farmaceutickými firmami a povolí sa len jedna, vieme, ktorá- tá, ktorej budú patriť sprivatizované nemocnice...a niťka vedie zase kam?..no k Pente...takmer zadarmo dostanú všetko...a potom tu budú vládnuť ich peniaze..asi tak si to myslím ja...
Naposledy upravil pepsikova : 27.10.11 at 06:04
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.centrum.sk/ekonomika...tml?id=1245376

..a rozčuľujem sa ďalej...

citujem:
Svoj kapitál by malo navyšovať 90 európskych bankových domov. Peňažné ústavy si majú tieto prostriedky nájsť sami, štátna pomoc alebo peniaze z eurovalu majú byť len alternatívy, ak sa im to nepodarí.

Podľa Európskeho bankového dozoru potrebujú európske banky 106 miliárd eur. Grécke peňažné ústavy 30 miliárd eur, španielske viac než 26 miliárd, portugalské zhruba osem miliárd. Talianskym bankovým domom chýba takmer 15 miliárd eur, francúzskym bezmála deväť a nemeckým vyše päť miliárd eur.

...kde na to zoberú?..to mi pripadá, akoby som v peňaženke nemala nič ale míňala už môj budúcoročný dôchodok, ktorý sa ešte nevyrobil v žiadnom odvetví nášho priemyslu-v pohode a bez výčitiek svedomia....niekto to predsa zaplatí...nechápem toto...
...och!!..
Naposledy upravil pepsikova : 27.10.11 at 06:22
1 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

pepsikova Pozri príspevok
http://aktualne.centrum.sk/ekonomika...tml?id=1245376

..a rozčuľujem sa ďalej...

citujem:
Svoj kapitál by malo navyšovať 90 európskych bankových domov. Peňažné ústavy si majú tieto prostriedky nájsť sami, štátna pomoc alebo peniaze z eurovalu majú byť len alternatívy, ak sa im to nepodarí.

Podľa Európskeho bankového dozoru potrebujú európske banky 106 miliárd eur. Grécke peňažné ústavy 30 miliárd eur, španielske viac než 26 miliárd, portugalské zhruba osem miliárd. Talianskym bankovým domom chýba takmer 15 miliárd eur, francúzskym bezmála deväť a nemeckým vyše päť miliárd eur.

...kde na to zoberú?..to mi pripadá, akoby som v peňaženke nemala nič ale míňala už môj budúcoročný dôchodok-v pohode a bez výčitiek svedomia....niekto to predsa zaplatí...nechápem toto...
...och!!..
-žeby natlačili viac peňazí?!
Dobrá rada: netreba sa rozčuľovať hneď ráno, nerobí to dobre organizmu!?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať