Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už mi to už po X-tý krát skontrolovalo ESET NOD32,to je ten čistiť a čo ako teraz s tým stále 12ks nevyliečených čo mááám stýýým robiť?????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja sedím , na monitore Porada-lúskam príspevky a rozmýšľam, čo sem mám dať- kopu zážitkov natrieskať do príspevkov-to nieje ľahké, to nieje len tak
ale keď sa mi to podarí, tak je to dobré a vtedy cítim sa jak chlap...
Ja našiel som na Porade to svoje, čo dodáva mi silu- a čo moj milý poraďák, čo našiel si ty?
Prosím? Ty to stále ešte len hľadáš?
Si robíš p...u?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ta toten mesežnikov mi do teho nebudze rečovac. ja zbiram podpisy a vy budzce ciho

http://www.youtube.com/watch?feature...H-upb1-c4#t=7s
2 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza.j Pozri príspevok
už mi to už po X-tý krát skontrolovalo ESET NOD32,to je ten čistiť a čo ako teraz s tým stále 12ks nevyliečených čo mááám stýýým robiť?????
nemáš tam možnosť odstrániť,opraviť,izolovať.....alebo také niečo?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gina Er Pozri príspevok
nemáš tam možnosť odstrániť,opraviť,izolovať.....alebo také niečo?
mám tam iba "zobraziť protokol o kontrole"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
mám tam iba "zobraziť protokol o kontrole"
..

..a ten NOD ti hlásil, že tie vírusy máš v pc, alebo ich len zachytil na nejakých stránkach, kde si nakupovala?..lebo sa mi nevidí, žeby antivirák nemal program na odstránenie..skús vyčistiť registre, alebo daj niekomu, kto je fachman..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
najlepší bol čistič lojzo . dobrý večer
..

..daj pokoj, ten by nám upratal aj lujzu a s kým by som tu potom kvákala?..všetci už nakupujú vianočné darčeky, neni s kým hodiť reč!!..no..

..a sewa, srska..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Novinky pre motoristov:
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hm....potešenie na víkend- pokuty...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vybehla som s deckom hen tu pod "okno" do picérky, vedla pri stole sedeli dvaja odborníci na politiku samozrejme už "volili" koho som nepočula, ale jeden z nich mal vymakanú taktiku-teóriu ako bude voliť. povedal že bude voliť toho o kom si bude istý, že o neoje.... na 100% ale iba na 90% zlatý.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neviete, buksantovia už tančili?????
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

http://fromme-toyou.tumblr.com/tagged/cinemagraph
kukajte,pohyblivé fotky.....možno sa vám to bude dlhšie načítavať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
vybehla som s deckom hen tu pod "okno" do picérky, vedla pri stole sedeli dvaja odborníci na politiku samozrejme už "volili" koho som nepočula, ale jeden z nich mal vymakanú taktiku-teóriu ako bude voliť. povedal že bude voliť toho o kom si bude istý, že o neoje.... na 100% ale iba na 90% zlatý.....
..

..nooo luííí, tí dvaja boli ťažké rozumy!..však každý o*ebáva len na 90%..tých 10 má v zálohe, že keby niečo,aby mal argument, že on nyjeee!...vyzerá to pekne čierno v štáte slovenskom
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
... mne pred pár hodinami oznámil syn s priateľkou, že zajtra ideme na spoločnú večeru, myslela som, že z dôvodu jeho narodenín... ale oni majú zajtra, či vlastne už dnes svatbu... No čo, rodinu pozvem dodatočne, vraj nechceli aby som niečo chystala, ale či sa to dá?!
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ondrejvla Pozri príspevok
... mne pred pár hodinami oznámil syn s priateľkou, že zajtra ideme na spoločnú večeru, myslela som, že z dôvodu jeho narodenín... ale oni majú zajtra sobáš... No čo, rodinu pozvem dodatočne, vraj nechceli aby som niečo chystala, ale či sa to dá?!
..

..dobrý synko..prajem mu veľa šťastia ,veľa lásky a spokojnosti v manželskom živote...
..a na posedenie s rodinou si aj tak nachystáš, však...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..dobrý synko..prajem mu veľa šťastia ,veľa lásky a spokojnosti v manželskom živote...
..a na posedenie s rodinou si aj tak nachystáš, však...
mne je to sympatické, ale samozrejme má nato každý svoj názor. podľa mňa, svadba sú zbytočne vyhodené peniažky. želám len to najlepšie.....
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
pepsikova Pozri príspevok
..

..no tak to je na dva dni trochu moc stresov...
Levitácia od Štefana Poláka alebo "čuril" v Trenčíne
IMG_6802.jpg  
IMG_6801.jpg  
1/1
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja som ešte nezažmúrilo oči, dá sa spať po takejto správe? A to som vždy chcela, aby mal veľkú svadbu...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

ondrejvla Pozri príspevok
... mne pred pár hodinami oznámil syn s priateľkou, že zajtra ideme na spoločnú večeru, myslela som, že z dôvodu jeho narodenín... ale oni majú zajtra, či vlastne už dnes svatbu... No čo, rodinu pozvem dodatočne, vraj nechceli aby som niečo chystala, ale či sa to dá?!
Neboj sa dá a budeš prekvapená,ale rodina to celkom pochopí.Spravila to tak dcéra a nebol problem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ondrejvla Pozri príspevok
Ja som ešte nezažmúrilo oči, dá sa spať po takejto správe? A to som vždy chcela, aby mal veľkú svadbu...
..

..mojušík, ale to si chcela ty...ale tvoj syn je dospelý a chce len obrad..tak sa mu to páči a aj jeho budúcej manželke,tak si vychutnaj s nimi tú večeru a nebuď smutná...posielam ti stískanec....a krásny deň dnes...
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať