Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100313/128989...sa-nepodobaju- a čo keď má sestru buckatú a nepodobá sa na ňu, andrea inak celá mater, tak bucka bude asi na plodiča no ale neviem či tie andrejkine pichlavé-kostnaté kolená sú krásne......
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100313/128989...sa-nepodobaju- a čo keď má sestru buckatú a nepodobá sa na ňu, andrea inak celá mater, tak bucka bude asi na plodiča no ale neviem či tie andrejkine pichlavé-kostnaté kolená sú krásne......
Kolená - nekolená... Podľa mňa poriadna žena má mať aj rici aj cici..... ako chlapi hovoria aby ju mali za čo chytiť....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
erzet Pozri príspevok
V utorok poobede som cestoval do Trenčína. Odfotiť so „čurila“, novú so sochu Trenčína, pred Galériou Qex, skôr než sa nad ňou niekto začne pohoršovať a odstráni ju. Vystúpim v Trenčíne z autobusu a zrazu zistím, že nemám služobný mobil, myslím si, že mi mohol vypadnúť z vrecka, v autobuse, alebo som ho zabudol v plášti v robote po nabíjaní.
Idem po Trenčíne. nafotím „čurila“, aj galériu umenia som navštívil. Fotoaparát mám v jednej ruke s kufríkom. Volám bratovi, ako sa volá to korenie čo jedli na moje narodeniny. Kardamon. V Biopredajni si ho kúpim. Idem do koliby. Dám si večeru. V autobuse ma začalo mátať že som dávno nevidel „foták“. Pozriem do kufríka nikde. „Prúser“. Prídem domov, okamžite naštartujem „noťas“ aby som zistil telefónne číslo do Koliby kde som večeral. Volám. Žiadny „foťák“ na stole, pod stolom či na stoličke nie je a vraj tam, po ne, ešte nik nesedel. Z Biopredajne som si samozrejme účet za takú blbosť nezobral a ani som nevedel ako by som ju na „nete“ hľadal. Tak musím vydržať do rána. Ráno v práci, prvé čo som hľadal mobil. Našiel som ho, bol v plášti. Auto a ide sa do Trenčína. Ponáhľam do predajne. Nič sa nenašlo, vraví predavačka, asi vedúca, a zrazu sa obzrie a fotoaparát za ňou na pulte. Asi ho tam dievčence dali po tom čo som odišla. Fotoaparát sa dostal do rúk majiteľa. Tak dajte dievčencom čokoládu. Samozrejme som im kúpil. Ako sa to stalo? Na pult som položil fotoaparát, pod pult som si oprel kufrík. Kúpim, zaplatím, zoberiem kufrík a fotoaparát som si nevšimol medzi tovarom na pulte.
Idem z predajne a vtom si spomeniem: „nezaplatil som parkovné“. Pri aute kontrolujem všetky kolesá, sú bez papuče. Ako vraví, aj, pán Sulík „OK“.
Idem po Dubnici, merajú rýchlosť, idem predpisovo, 50, svetlá, pásy. Nič. Tak som ich ešte raz obišiel. Zasa nič, tak asi bude všetko v poriadku.
..

..no tak to je na dva dni trochu moc stresov...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100313/128989...sa-nepodobaju- a čo keď má sestru buckatú a nepodobá sa na ňu, andrea inak celá mater, tak bucka bude asi na plodiča no ale neviem či tie andrejkine pichlavé-kostnaté kolená sú krásne......
....dievča moje ....

Chcel by som mať tie love na účte , čo Kráááávopich zacvakal za onú " hviezdu ", aby takto vyzerala ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja nie...ani by som nechcela byť ako ona...a včera som kukla na tie kožuchy, ale teda ako manekýnka chodí, dobreže si nohy nepreviaže na uzlík..keby mala aspoň zadok, aby ten kolísavý chod nejako vyznel..ble..
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Koniec lukratívnej trafike
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100313/128989...sa-nepodobaju- a čo keď má sestru buckatú a nepodobá sa na ňu, andrea inak celá mater, tak bucka bude asi na plodiča no ale neviem či tie andrejkine pichlavé-kostnaté kolená sú krásne......
No a čo... aj moji bratia maju bucľatú sestru a nesmejem sa im
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Economic Pozri príspevok
Kolená - nekolená... Podľa mňa poriadna žena má mať aj rici aj cici..... ako chlapi hovoria aby ju mali za čo chytiť....
však sa aj spieva " Nechytaj ma za kolienko tam je samá kosť, chyť ma radšej za(nad) stehienko tam je mäsa dosť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aby vás dnes aj niečo rozveselilo, kliknite:

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a ešte toto...

Čo je najväčšou záhadou Prírody?

- Ženské oko !

...... z desiatich metrov vidí blond vlas na svetlom saku,

ale z pol metra nevidí garážové dvere !!!!!!!



Mozog zvolal na zasadnutie všetky orgány tela a vraví :
Je kríza, musíme niečo zlikvidovať kvôli šetreniu... zlikvidujeme pľuca, lebo sú dve.
Fajčiar kričí niééé ......
Mozog pokračuje : tak teda ľadviny, tiež sú dve ...
NIE, kričí pijan - mne sú obidve potrebné..
Vstane penis a hovorí - no ja sa teda obetujem keď je kríza
A mozog nato : Ty si ľahni, lebo keď stojíš absolútne nemôžem rozmýšľať !!!!
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pepsikova Pozri príspevok
...aby vás dnes aj niečo rozveselilo, kliknite:

no tie baby musia byť na tom fakt zle,keď sú hotové z hentakého striptízu
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

http://www.rpr.sk/sk/nalezy
dobré čítanie
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
no tie baby musia byť na tom fakt zle,keď sú hotové z hentakého striptízu
..

...nemusia..ide o srandu, nie o striptíz...však nevedeli, čo z toho šliapania výjde
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pepsikova Pozri príspevok
..

...nemusia..ide o srandu, nie o striptíz...však nevedeli, čo z toho šliapania výjde
Podla mna cool reklama. konecne nieco napadite, usmevne, a nevtierave. A nieco nove... bolo to super. pobavila som sa. aj frajer sa rehotal
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pepsikova Pozri príspevok
..

...nemusia..ide o srandu, nie o striptíz...však nevedeli, čo z toho šliapania výjde
no nevedeli,akože.....a prečo sa tam nezjavilo niečo iné? zas reklama,ktorá robí zo žien hlupane...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Gina Er Pozri príspevok
no nevedeli,akože.....a prečo sa tam nezjavilo niečo iné? zas reklama,ktorá robí zo žien hlupane...
Mna osobne sa to nedotklo. Prislo mi to usmevne. A vobec ma ani nenapadlo nejako rozlisovat, ze zeny bicykluju a chlap sa vyzlieka.... inac ved tam tlieskaju aj chlapi, a aj bicykluju chlapi... tak neviem...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

zk24 Pozri príspevok
Mna osobne sa to nedotklo. Prislo mi to usmevne. A vobec ma ani nenapadlo nejako rozlisovat, ze zeny bicykluju a chlap sa vyzlieka.... inac ved tam tlieskaju aj chlapi, a aj bicykluju chlapi... tak neviem...
bicykluje jeden a aj to bol iba milisekundový záber
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Gina Er Pozri príspevok
no tie baby musia byť na tom fakt zle,keď sú hotové z hentakého striptízu
je to super reklama, tam predsa nejde vobec o striptiz, je to zabavne a zabavali sa tam zeny, chlapi, mladi aj starsi.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
bicykluje jeden a aj to bol iba milisekundový záber
..

...Dži, mňa viac se*ie tá reklama, kde chlap predvádza žene prací prášok a presviedča ju o jeho kvalite...tá ma vie rozčúliť!!..ale tu som sa iba zasmiala...nebuc labuď, zasmej saaa...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a toto je bez komentára...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať