Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Takúto múdrosť mi poslala moja dcéra: Špinavé riady znamenajú, že varím svojej rodine. Plný odpadkový kôš znamená, že po nich upratujem. Neporiadok na podlahe znamená, že sa dieťa na nej hrá.Veľká kopa špinavej bielizne znamená, že udržujem svojich najbližších v čistom oblečení a mokrá podlaha v kúpelni znamená, že nie sme špindíri! Takže nabudúce ak prídete k nám domov a uvidíte neporiadok, trochu sa zamyslite skôr, ako ma začnete posudzovať! Ak ste prišli za nami, poďte ďalej, no ak ste prišli prehliadnuť dom, tak si dohodnite vopred stretnutie!
14 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pepsikova Pozri príspevok
..

..tak ma napadlo, to čo je za sprostý zvyk, umývať okná pred vianocami,drhnúť dlážky, vysávať a lietať s prachovkou?..však jožiško sa narodil v chlieviku, prečo by u mňa mal mať pociť, že je v grandhoteli,..nech príde ako domov!..no.
Jaj toto ja suhlasím, sprosty to zvyk. Už od malička som bol ako chlapec cepovany. Vraj, čím viac budem pomahať, tym viac darčekov dostanem. No z toho som sa vyliečil hned, darčekov bolo menej a menej. Len ten sprosty zvyk mi zostal a okna doma umyvam ja. Ešte to by mi tak chýbalo, aby si moja nohu dolamala. No kto by mi navaril?
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
Pepsi, aký jožiško? Ježiško sa nenarodil v chlieviku, ale v maštali. Ale toto upratovanie nie je kvôli nemu, on s tým naozaj nemá problém,on príde potešiť srdiečko, a nie je zvedaný na to, či máme v byte chliev, alebo je všetko nablískané, to ho máme len my, to všetko len preto, aby sme v hanbe neostali.
ale však predsa neupratujeme len pri tejto príležitosti?

A Vianoce nie sú len o nazdobenej domácnosti a o kope darčekoch
skôr by som veľa ľuďom poradila - nielen nablýskať domácnosť, ale upratať si svoju dušu a svedomie
5 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Pepsi, aký jožiško? Ježiško sa nenarodil v chlieviku, ale v maštali. Ale toto upratovanie nie je kvôli nemu, on s tým naozaj nemá problém,on príde potešiť srdiečko, a nie je zvedaný na to, či máme v byte chliev, alebo je všetko nablískané, to ho máme len my, to všetko len preto, aby sme v hanbe neostali.
..


..no tak keď on s tým problém nemá, tak nepulírujem!...a jožiško je to preto, lebo keď môj syník najstarší v 6.roku zistil, že to nie je ježiško ale tatínko, tak ho prekrstil na joži-ška..no..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
ale však predsa neupratujeme len pri tejto príležitosti?

A Vianoce nie sú len o nazdobenej domácnosti a o kope darčekoch
skôr by som veľa ľuďom poradila - nielen nablýskať domácnosť, ale upratať si svoju dušu a svedomie
..

..tak tam ja upratujem permanentne, takže tiež nehrozí...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šikovní chlapi pomóc, nejde mi zvuk na novej telke
0 0
Alena Ribanská Alena Ribanská

Alena Ribanská je offline (nepripojený) Alena Ribanská

Ježišíííí ..... teraz o 22.18 si na to došla? Čo si robila doteraz..... a zvuk si pustila?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Alena Ribanská Pozri príspevok
Ježišíííí ..... teraz o 22.18 si na to došla? Čo si robila doteraz..... a zvuk si pustila?
no teraz som si ju vybalila z krabice naladila stanice.....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

zvukovu normu si skusala zmenit? aky mas typ TV?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
zvukovu normu si skusala zmenit? aky mas typ TV?
plazmu
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

zle som napisala vyrobcu prip. aj cislo ja mam samsung
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
zle som napisala vyrobcu prip. aj cislo ja mam samsung
panasonic TX-P42U30E
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Konecne mam stromcek...umely, ale ako zivy-)
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
Konecne mam stromcek...umely, ale ako zivy-)
aj ja by som mala mať tento týždeň taký, som zvedavá, aký bude....
0 0
Alena Ribanská Alena Ribanská

Alena Ribanská je offline (nepripojený) Alena Ribanská

Baby, že ste medzi tými čo dostali odmeny ........ televízor, umelý stromček. A my ništ a to som v štátnej správe!
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
panasonic TX-P42U30E
taky nemam ... nemas nahodou stlacene vypnutie zvuku na ovladaci?

nejde ti zvuk z televizora alebo cez domace kino(ak si zapajala)?
skontroluj podla navodu - aj ladenie kanalov, ked si dala automaticky, moze aj tam byt zrada
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

áno bolo nejaké "smetie" a som v štátnej správe, ale na plazmu by mi to nestačilo, možno na takú malilinkú.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
taky nemam ... nemas nahodou stlacene vypnutie zvuku na ovladaci?

nejde ti zvuk z televizora alebo cez domace kino(ak si zapajala)?
skontroluj podla navodu - aj ladenie kanalov, ked si dala automaticky, moze aj tam byt zrada
zvuk nie je ticho/gombík nemám zatlačený/, zvuk hučí, áno ladenie automatické, to sa pekne naladilo. domáce kino nie, to je v obyvke, tam je taká istá telka ako táto, len model pár rokov dozadu, kukala som aj tam, ako je zvuk naladený, ale tam je menej možností-starší typ. na nete som nič nenašla. zapojené mám iba do káblu, digital je v obyvke. mám 10 dní na vyskúšanie, musím nato prísť. najviac ma serie to, že to je normálne u mňa nemôžem sa tešiť, vždy sa mi musí niečo dodrbať
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
zvuk nie je ticho/gombík nemám zatlačený/, zvuk hučí, áno ladenie automatické, to sa pekne naladilo. domáce kino nie, to je v obyvke, tam je taká istá telka ako táto, len model pár rokov dozadu, kukala som aj tam, ako je zvuk naladený, ale tam je menej možností-starší typ. na nete som nič nenašla. zapojené mám iba do káblu, digital je v obyvke. mám 10 dní na vyskúšanie, musím nato prísť. najviac ma serie to, že to je normálne u mňa nemôžem sa tešiť, vždy sa mi musí niečo dodrbať
tak to dnes nechaj tak ... zajtra to mozno nabehne samo

PS: ja som mala kolegynu pri ktorej sa kazili pocitace - je to nezmar baba a energie ma na rozdavanie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať