Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nika.sum Pozri príspevok
aky mas televizor? ja som sice v tomto amater, ale viem ze svagor toto riesil pred nedavnom. Ma TV Philips a tiez mu nesiel CA-modul. Mal od vyroby vypnuty prijem digitalneho signalu. Bolo treba ho zapnut v nastaveniach.
panasonic, najhoršie je na tom, že chlap v UPC ma hned potešil, ked sa ma opýtal aký mám TV a ja som mu nahlásila, že panaso..., že s tým jediným sú problémy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
panasonic, najhoršie je na tom, že chlap v UPC ma hned potešil, ked sa ma opýtal aký mám TV a ja som mu nahlásila, že panaso..., že s tým jediným sú problémy
...chlap z UPC je pako ........................

Pana..... je jedna z najlepších značiek ...keď nevie nastaviť ,naladiť atď ...je to len jeho chyba ...všetky elektro mašinky mám tejto značky a aj jej ostanem verný ( rád by som ) ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...chlap z UPC je pako ........................

Pana..... je jedna z najlepších značiek ...keď nevie nastaviť ,naladiť atď ...je to len jeho chyba ...všetky elektro mašinky mám tejto značky a aj jej ostanem verný ( rád by som ) ...
Bychi, to som nekomentovala, ja som inú zn. plazmy ani nechcela v obyvke má staršiu "sestru".....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
potešilo: učiteľka v škôlke mi hovorí: Aká ste chudá No až taká chudá nie som, ale už aj na gate musím dať opasok, a tričká na mne visia, aspoň tie voľnejšie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok
potešilo: učiteľka v škôlke mi hovorí: Aká ste chudá No až taká chudá nie som, ale už aj na gate musím dať opasok, a tričká na mne visia, aspoň tie voľnejšie.
..

.. mojík, však kojíš..ona to nevie, že bábetko ťa opapáva?..alebo akože závidí?..
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pepsikova Pozri príspevok
..

.. mojík, však kojíš..ona to nevie, že bábetko ťa opapáva?..alebo akože závidí?..
Ja zavidim. Kym som kojila tak to bolo celkom dobre vaha sa mi znizovala alebo stala aj ked som nevedela odolat sladkemu ale potom sa mi vsetko vypomstilo....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
však ona ma pochválila. Ináč ja mám sklon k priberaniu pri kojení, lebo zjem viac než v tehotenstve.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dobré ráno vám a fajn deň dnes...kafa je na stole už dávno,vonku hmla ako slanina a chuť k práci u mňa mínusová...dokedy budem takáto lenivá?..fšak by sa patrilo aj niečo napiecť-ale mne sa neeechceee....
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pekné ránko, konečne po vééééľmi dlhej dobe mi do izby svieti slniečko , tak Vám všetkým prajem krásny slniečkový deň.
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aspoň nemusíme kúriť ani svietiť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
luja5 Pozri príspevok
Pekné ránko, konečne po vééééľmi dlhej dobe mi do izby svieti slniečko , tak Vám všetkým prajem krásny slniečkový deň.
..

..ja mám hmlu!..úplne dokonalú, bielu a hustú...ako šlahačka
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja mám hmlu!..úplne dokonalú, bielu a hustú...ako šlahačka
Pepsi, tak sa rozhodni, či ako slanina, alebo šľahačka.
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
pepsikova Pozri príspevok
..dobré ráno vám a fajn deň dnes...kafa je na stole už dávno,vonku hmla ako slanina a chuť k práci u mňa mínusová...dokedy budem takáto lenivá?..fšak by sa patrilo aj niečo napiecť-ale mne sa neeechceee....
Dobré ránko Pepsi, tak piecť je to jediné, čo sa mi chce. Pošlem ti ku kávičke medovníčky (treba namáčať do kafi, ešte sú tvrdé), medvedie labky alebo mačacie oči? Nech sa páči. Koláčiky mám, ale s oknami a iným upratovaním som zastala na pol ceste... Kto mi uprace, tomu upečiem! ..... a aj mzdy a DPH a intrastat mi dorobí....
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja mám hmlu!..úplne dokonalú, bielu a hustú...ako šlahačka
však sa možno zdvihne a aj Vám urobí slniečko kukuk ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
witch Pozri príspevok
Dobré ránko Pepsi, tak piecť je to jediné, čo sa mi chce. Pošlem ti ku kávičke medovníčky (treba namáčať do kafi, ešte sú tvrdé), medvedie labky alebo mačacie oči? Nech sa páči. Koláčiky mám, ale s oknami a iným upratovaním som zastala na pol ceste... Kto mi uprace, tomu upečiem! ..... a aj mzdy a DPH a intrastat mi dorobí....
..

..joj!..mojík, nemôžem sladké!...nerobí mi dobre na pažravosť!...a vieš, upratať nie je problém,ale mne by lepšie chutilo keby napadol sneh, treba mi plyšák von vyhodiť a vytrepať a potom robím ostatné...ale snehu neny, nuž tak pulírovanie musí počkať-až do snehu......(ale jeden taký madovníček by som hádam aj namočila

...fajn deň ti, šikulka, keby si bola bližšie, okná by som ti umyla!...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...chlap z UPC je pako ........................

Pana..... je jedna z najlepších značiek ...keď nevie nastaviť ,naladiť atď ...je to len jeho chyba ...všetky elektro mašinky mám tejto značky a aj jej ostanem verný ( rád by som ) ...
Ja to upresním- celá UPC je pako...,to je organizácia ako z minulého storočia...
1 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
čo ma dnes nepotešilo: http://www.sme.sk/c/6179373/slovensk...i-balkanu.html

.. však za snehom budeme musieť za chvíľu cestovať do Himalájí .. A zvykať si na víchrice, povodne, suchá, cudzích škodcov - ako by sme nemali škodcov dosť vlastných..

Inak je fakt, že takýto teplý december ani nepamätám. Na biele Vianoce asi môžme zabudnúť. V jednote som videla snehuliaka - nafukovacieho a snežil naňho polystyrén . Aspoň pečiem to vianočné cukroví, nech to doma vianočne vonia! A k tomu voňavé varené vínko.. bude veselšie!
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
čo poviete na Mira Žilku v nemeckom Supertalente? Dostal sa do finále, ktoré bude v sobotu, určite mu pošlem hlas, nech to stojí, čo to stojí!

http://www.clipfish.de/special/super...nt-halbfinale/

Len škoda, že mu dali také tmavé pozadie na scéne
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

luja5 Pozri príspevok
Pekné ránko, konečne po vééééľmi dlhej dobe mi do izby svieti slniečko , tak Vám všetkým prajem krásny slniečkový deň.
Slniečko? To je čo ? To som už dávno nevidela... Len samá hmla..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Dobrý deň vám a k obedu želám všetko najlepšie všetkým poraďáckym Luciám
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať