Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j Pozri príspevok
v tomto prípade sú ľudia nepoučiteľní, nikdy nezabudnem keď raz na Silvestra v BA-Vajnory dvaja "pyrotechnici" pílili delostrelecký granát no neviem čo od toho asi očakávali asi viete ako to dopadlo
Závisí kde ho pílili, ak skúšali píliť zapalovač tak sa iste smiechu nezdržali, ale samotný tritol je málo brizantná trhavina a bez iniciátora je bezpečná tak ako kus mydla skôr rozpustíš ako by mal začať horieť. Ale videl som chatu, kde si postavil ku kozubu jeden pán, komplet celý náboj 100JPCv (to znamená granát bez trhaviny), jeho šťastím bolo že išiel pre drevo do kôlne, tá čadčianska chata bol len slabý odvar.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Závisí kde ho pílili, ak skúšali píliť zapalovač tak sa iste smiechu nezdržali, ale samotný tritol je málo brizantná trhavina a bez iniciátora je bezpečná tak ako kus mydla skôr rozpustíš ako by mal začať horieť. Ale videl som chatu, kde si postavil ku kozubu jeden pán, komplet celý náboj 100JPCv (to znamená granát bez trhaviny), jeho šťastím bolo že išiel pre drevo do kôlne, tá čadčianska chata bol len slabý odvar.

100 JPCv - 100 mm Jednotný Protitankový Cvičný ...

He ...aj Nh by stačil ......."ohňostroj" by bol solídny...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač Pozri príspevok

100 JPCv - 100 mm Jednotný Protitankový Cvičný ...

He ...aj Nh by stačil ......."ohňostroj" by bol solídny...
Veď bol, aj majiteľ bol "ťažko zranený (ak mal krv hnedú)" keď to zbadal, on si myslel že je to imitácia keď ho kradol, pritom nábojnica bola plná Dg prachu a zápalkový šroub ostrý.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Na chalupe som sa zúčastnila na novoročnom turnaji v streľbe zo vzduchovky a vyhrala som druhé miesto - juchú.
6 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Žabinka Pozri príspevok
My sme tiež mali počas silvestrovskej noci trochu problémy s psíčkou, pár krát sme ju hľadali po byte, kam zaliezla od strachu, túliť a stískať sa nechcela, prchala po každom buchnutí ku vchodovým dverám, neviem prečo, ale tam mala najväčší pocit bezpečia. Večer sa už nechcela ani ísť vyvenčiť, tak som ráno hľadala mláčku, a nič. Dnes doobeda bola ešte zľaknutá, chodila so spusteným chvostíkom, ale teraz je už hviezda, chvostík nosí ako zástavu a behá po byte za nami.
My sme dali našej lieky na ukľudnenie. Aj tak sa triasla a chodila vystrašená po byte všade za mnou... Odišla som na polhodinu pozrieť ohňostroj - vyliezla z kúpelne, tlama roztvorená, dýchanie rýchle, našťastie som ju pomerne rýchlo ukľudnila. Dnes sme sa šli korčuľovať, po príchode psíčice nikde. Stuhli sme, či náhodou... a o chvíľu šramot, buchot a psina lezie z vnútra pohovky... Čo by robila na Silvestra bez liekov, si neviem predstaviť.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Haviny naše zlaté, Miníkovi stačilo zastrieť všetky okná a bol v kľude vylihoval v duchnách
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj my sme davali psovi antistresove tabletky - sunku a rezne.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Naša fenečka, stará dáma, už asi počuje pomenej, lebo včera prvý raz nechcela nikam zaliezť. A to už bol 15 Silvester v jej živote. A lord sa trochu bál, ale len keď nám susedia prehodili zdola na balkón petardy, aj ja som sa zľakla, až sa sklá triasli. Skoro to schytal manžel, našťastie včas pribuchol dvere. Ale inak havkovia v pohode, aj sme venčili po 23 tej hodine pomedzi tie výbuchy, stihli sme to nejako, keď bol taký útlm.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lavanda Pozri príspevok
Na chalupe som sa zúčastnila na novoročnom turnaji v streľbe zo vzduchovky a vyhrala som druhé miesto - juchú.
Koľko bolo súťažiacich?
Len tak pomimo sa pýtam, či to nie je niečo podobné, ako keď súťažili Gorbi a Regan a správy informovali:
Náš súdruh Michail sa umiestnil na čestnom druhom mieste, kým prezident USA bol predposledný.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Naaahodou, druhe miesto je vynikajuce. Ja by som si dala diplom do kancelarie nad stol, aby pripadni nespratnici hned vedeli, s kym maju docinenia.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Aj my sme davali psovi antistresove tabletky - sunku a rezne.
..

..teda ja keď som už tesne pred polnocou bola s argumentami v koncoch a šunka nepomáhala, začala som s výčitkami-akože, načo som ja sprostá vyhodila peniaze za plastové okná, ktoré vraj neprepúšťajú hluk v takom množstve, ako sklenené, keď peps je aj tak dolepený a roztrasený-ale len na mňa kukol s výrazom-si zdravá?...no tak aby som sa nedegradovala na pribrzdenú, radšej som ho len hladkala a mojkala- to mu vyhovovalo....a keď som ho chcela okefovať dnes ráno,otočil sa na mňa s výrazom-čo ma strapatíš,nechaj ma!!!....had jeden nevďačný!!!...
4 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
To mas tak - nevdak svetom vladne.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Asi som staromódna, ale akosi sa mi zdá že sa ľudia nedokážu zabávať bez toho aby inému nešli na nervy alebo neublížili. Ako som čítala sused hádže susedovi petardy na balkón: a čo keď by malé dieťa alebo psík nestačil utiecť - to nenapadne pripitého suseda? A kto bývate v činžiaku sa teraz vykloňte z okna koľko bordelu je po Silvestri, a to tak zostane navždy. Už nikto nikdy nevezme hrable aby ten bordel vyhrabal z trávnika, v tom sa budú hrať naše deti. A každý rok takéhoto odpadu na tých zúbožených trávnikoch len pribúda a pribúda ......
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lavanda Pozri príspevok
Na chalupe som sa zúčastnila na novoročnom turnaji v streľbe zo vzduchovky a vyhrala som druhé miesto - juchú.
šikulka, ja mám za sebou prvé miesto v hode granátom z dávnejšieho "firemného" športového dňa, výhra bola určite pripravovaná pre ženu vyfasovala som kravatu a pánsku peňaženku
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lavanda Pozri príspevok
Na chalupe som sa zúčastnila na novoročnom turnaji v streľbe zo vzduchovky a vyhrala som druhé miesto - juchú.
A cieľ bol čo? Stodola, alebo normalny terč pre strelcov, a je dobre pridať aj vzdialenost.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak toto už čo súúúú za otááázky?že by slepá záávisť?
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ja sa dnes prvý krát zúčastním aj s vnučkou prechádzky so psíkmi z útulku "Tuláčik". Poriadajú to každú druhú nedeľu a je o tú prechádzku veľký záujem. Ľudia im nanosia jedlo, pamlsky, hračky a podobné. Pretože ideme prvý krát, zoberieme nejaké pamlsky môjho havina a druhý krát už budeme vedieť o čo je záujem.
Napíšem ako to dopadlo. Už teraz sa teším.
S mojim havinom sa niečo udialo čo si neviem vysvetliť. na Silvestra sa s nami pozeral z okna na rakety a vôbec mu nevadil ten hluk.
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lavanda Pozri príspevok
Na chalupe som sa zúčastnila na novoročnom turnaji v streľbe zo vzduchovky a vyhrala som druhé miesto - juchú.
duves Pozri príspevok
A cieľ bol čo? Stodola, alebo normalny terč pre strelcov, a je dobre pridať aj vzdialenost.
...hm ....a koľkí že to strieľali .....koľko bolo súťažiacich ????

Dvaja ????
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lavanda Pozri príspevok
Na chalupe som sa zúčastnila na novoročnom turnaji v streľbe zo vzduchovky a vyhrala som druhé miesto - juchú.
Vidíš ako podpichujú, (to je slepá závisť) dievčatá mali vždy presnejšiu mušku, ako bývalý rozhodca športovej streľby viem o čom hovorím, len sa tej streľbe ako dámy prestali venovať lebo to nebola dosť ženská činnosť.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

lavanda - je to naozaj len slepá závisť.
Ale teraz k môjmu príspevku, práve sme sa vrátili z novoročnej prechádzky so psíkmi z útulku "Tuláčik". Bol to jedinečný zážitok. Bolo nás tam toľko, že sme ani psíka nedostali. Vrátili sme sa domov pre nášho a šli sme spoločne.
Milo som bola prekvapená aj darčekmi, ktoré psíkovia dostali. Možno je to dobrý námet aj pre iné útulky.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať