Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
Usporiadat
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

dankatrnka Pozri príspevok
Ahojte,dnes som dokončila túto svadobnú.uf.......
No je to proste neskutočná náááááááááádhera, máš môj obdiv, dankatrnka !!!! ... z čoho je "ušitý" ten krásny lesklý korzet, prezradíš mi ???
A pridávam aj niečo na ďalšiu inšpiráciu:
http://plaisirgourmand.perso.cegetel.net/photo7.html
http://www.patiss.com/recette/decors..._chocolat.html
0 0
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

dankatrnka Pozri príspevok
Ahojte,dnes som dokončila túto svadobnú.uf.......

Si naozaj majster pekár to sa nedá ani opísať ani povedať. Fakt riadna šikuľka. Nemám slov. Všetky tvoje výtvory sú prekrásne.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

AlkaS Pozri príspevok
Ahojte!

Našla som túto tému o tortách a iných receptoch , veľmi som sa potešila. Strašne rada pečiem torty, ale najväčšiu radosť mám keď sa páčia iným. Posielam Vám z mojich pokusov. Ešte chcem pochváliť všetkých, je to super.
AlkaS
AlkaS, chváliš druhých, ale Ty si tiež zaslúžiš pochvalu! Tie Tvoje torty sú prekrásne!
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

wow, aj tu som našla super ukážku od majstra cukrára, ako zaujímavo (a na prvý pohľad aj celkom jednoducho) potiahnuť tortu: http://atecousa.net//learn/satin-ice...arblizing.html
0 0
dankatrnka dankatrnka

dankatrnka je offline (nepripojený) dankatrnka

Ahojte,ak máte záujem vidieť všetky moje torty nakuknite na stránku www.dankatrnka.kat.sk
Naposledy upravil dankatrnka : 13.04.08 at 09:45 Dôvod: zlá adresa
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

dankatrnka Pozri príspevok
Ahojte,ak máte záujem vidieť všetky moje torty nakuknite na stránku www.dankatrnka.kat.sk
dankatrnka - pozrela som, sú úžasné.
Len by ma zaujímalo, pri akej príležitosti si robila tie z poslednej kategórie ???
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

neviete mi poradiť niekoho v okolí Trnavy, kto by mi vedel urobiť tortu s
"jedlým" obrázkom dieťaťa?
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

dankatrnka Pozri príspevok
Ahojte,ak máte záujem vidieť všetky moje torty nakuknite na stránku www.dankatrnka.kat.sk
Ja už som dávno popozerala túto Tvoju stránku. Škoda, že nebývaš v našich končinách, v máji idem na svadbu, určite by som objednala u Teba.
Tvoje torty sú svetové, je to hotové umenie ...
Práve preto mám aj problém kto mi urobí nejakú nádheru , keď si tú latku tak vysoko postavila.
0 0
dankatrnka dankatrnka

dankatrnka je offline (nepripojený) dankatrnka

Andyke,neviem odkiaľ si,ale objednávky mám z celého slovenska.Napr.Zilina,Martin,Košice,B.B atd.Ak mieniš investovať a chceš niečo špeciálne,tak nie je problém.
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Ozvem sa cez SS.
0 0
fusta fusta

fusta je offline (nepripojený) fusta

Ahojte, dostal som sa od záhradky až sem a nedá mi, aby som nepridal posledný výtvor mojej manželky k narodeninám jej mamy.
No a ešte som objavil nejaké narodeninové. Podotýkam , nie je cukrárka, ale rada pečie a vymýšľa torty.
Snímek 272.jpg  
DSC00057.jpg  
DSC00133.jpg  
DSC00470.jpg  
1/1
0 0
katulik111 katulik111

katulik111 je offline (nepripojený) katulik111

moje ďalšie výtvory
Naposledy upravil katulik111 : 20.04.08 at 19:54
DSC00574.jpg  
DSC01032.jpg  
DSC01068.jpg  
DSC03191.JPG  
DSC00028.JPG  

DSC00542.jpg  
DSC00596-1.jpg  
DSC00608.jpg  
DSC00675.jpg  
DSC00857.jpg  

image0.jpg  
Obrázok 004.jpg  
PA290145.jpg  
1/1
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Ste šikulky veľmi pekné práce
0 0
evitas evitas

evitas je offline (nepripojený) evitas

Ahojte babulky. Vidím,že ste veľmi šikovné. Dlho už prezerám Vaše výtvory, ale som ešte nikdy nenapísala. Tiež vyrábame doma torty k rodinným oslavám, ale len tak amatérsky. Neviete mi niekto poradiť ako sa dá pripojiť /zmenšiť/ fotka "jpeg", aby sa dala pripojiť. Rada by som sa "pochválila" a možno získala zlepšováky, ale neide mi pripojiť fotka. Díky.
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Zoner Photo Studio
Skúsim priložiť niečo z mojej tvorby
Naposledy upravil Miru : 21.04.08 at 22:13
vejár k meninám.JPG  
Norikin pavúk zblízka.jpg  
Norikine muchy a pavúk č.2.jpg  
Papa 75 č.7  01.jpg  
1/1
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Ešte niečo pridám
kartová 6.jpg  
bondžorno č. 4.jpg  
1/1
0 0
Helena Némethová Helena Némethová
Výraz pre tie torty "krásne" je prislabý. Klobúk dolu pred každým, kto toto dokáže urobiť. Helena
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

evitas Pozri príspevok
Ahojte babulky. Vidím,že ste veľmi šikovné. Dlho už prezerám Vaše výtvory, ale som ešte nikdy nenapísala. Tiež vyrábame doma torty k rodinným oslavám, ale len tak amatérsky. Neviete mi niekto poradiť ako sa dá pripojiť /zmenšiť/ fotka "jpeg", aby sa dala pripojiť. Rada by som sa "pochválila" a možno získala zlepšováky, ale neide mi pripojiť fotka. Díky.
evitas, fotky môžeš pripojiť takto: odpovedať, vyhľadaš možnosť prílohy pridať/odobrať, priložiť súbor z počítača-otvorí sa tabuľka, kde vyberieš možnosť browse-vyhľadáš si fotku,stiahnuť -môžes pripojiť viac príloh, no predtým si zmenši fotky, aby neboli veľké a vošlo ich viac a nakoniec dáš možnosť poslať odpoveď. Dúfam, že to podľa tohto návodu zvládneš, ak nie, tak napíš.Veľa šťastia, pa
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana



Naposledy upravil Fabiana : 23.04.08 at 14:47
0 0
dancika dancika

dancika je offline (nepripojený) dancika

Na profikov urcite nemam, ale detom som robila takuto jednoduchu torticku a mala velky uspech - idealne pre maminy, ktore chcu urobit torticku doma a nemat s tym vela roboty
DSCN6376.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať